• KADRA
  • Anioły GOOOLA!

    MOTYWACJA...

  • Gracz

    CZAS NA TANIEC RADOŚCI...

  • Anioły Garczegorze

    Zmieniamy się...

Sponsorzy

WIELKI FESTYN
Więcej

WIELKI FESTYN

Środa, 29 czerwca 2016 godz. 14:06 | LoqS | 39

MAMY TO!!! KTO NIE WIERZYŁ NIECH UWIERZY!!!
Więcej

MAMY TO!!! KTO NIE WIERZYŁ NIECH UWIERZY!!!

Sobota, 11 czerwca 2016 godz. 19:06 | LoqS | 59

Na początku rundy wiosennej, wielu „EKSPERTÓW” piłki nożnej skazywało nasz mały skromny zespół na spadek. Dziś widać jakimi są specjalistami i wróżbitami. Na trudnym terenie w dalekim Dzierzgoniu, Anioły chciały zrealizować założenia na ten rok. Niestety pierwsze minuty nie szły po myśli Trenera Wanata. Najpierw kontuzja Piotrowskiego. Potem stwarzanie sobie dogodnych sytuacji, jednak brak skuteczności. Ostatecznie Powiśle dwukrotnie skontrowało Aniołów i do końca pierwszej połowy przegrywaliśmy 2:0.

W drugiej połowie Anioły grały swoje. Opłacało się. Najpierw FIERKA a kilka minut później niezawodny w ostatnim czasie SMOLAREK strzelają i mamy remis. Walka ponownie do ostatnich minut. Sytuacje gospodarzy i gości na zdobycie gola. Jednak kibice zgromadzeni w Dzierzgoniu bramek więcej nie zobaczyli.

Cieszymy się z cennego punktu. Na ręce Trenera Wanata składamy gratulacje i wyrazy szacunku dla Całego Zespołu. Zapraszamy również wszystkich kibiców na mecz pożegnalny z tym sezonem. Już w najbliższą sobotę 18 czerwca o godz. 17.00 na „SAHARE” przyjeżdża Jaguar Gdańsk. Anioły na pewno nie odpuszczą i będą chciały godnie pożegnać się ze swoimi kibicami.

Zapraszamy…

 

 

Ogromna dawka EMOCJI...
Więcej

Ogromna dawka EMOCJI...

Wtorek, 7 czerwca 2016 godz. 13:28 | LoqS | 75

 W niedziele o godz. 14.00 na „SAHARZE” rozegrano mecz o życie. Z toporem w oczach grali zarówno gospodarza, jak i drużyna z Luzina. Anioły były w lepszej sytuacji. Jednak Trener Wanat i wszyscy zawodnicy zdawali sobie sprawę z wagi spotkania. Po pierwszym gwizdku lepiej prezentowała się drużyna Gości. Ataki skrzydłami, szybki odbiór piłki w środku pola spowodował nerwowość w poczynaniach Aniołów. Jednak wraz z upływem czasu Gospodarze leniwie budzili się do gry...
 

Zapowiadane emocje zagościły na „SAHARZE”. Anioły zrobiły kolejny krok, aby utrzymać upragnione utrzymanie. Luzino skomplikowało sobie sytuację, sztubackim zachowaniem. Jednak póki piłka w grze wszystko może się zdarzyć.

Anioły udają się w sobotę 11 czerwca na godz. 17.00 do Dzierzgania. Powiśle jest pewne gry w IV lidze w następnym sezonie. Jednak w ostatnim meczu przed własną publicznością na pewno nie będzie chciało oddać żadnego punktu przeciwnikowi.

 

Zapraszamy do kibicowania…

 

Emocje będą do końca...
Więcej

Emocje będą do końca...

Wtorek, 31 maja 2016 godz. 10:31 | LoqS | 57

Z wielką nadzieją nasi zawodnicy udali się do Pelplina. Tak jak założyli sobie na początku rundy, każdy mecz ma być małym krokiem do osiągnięcia celu. Cel jest jasno określony- utrzymanie się w IV klasie rozgrywkowej. Jednak długa droga, słoneczne popołudnie i ciężkie boisko nie było sprzymierzeńcem Aniołów...

Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i przygotować się do kolejnych spotkań. Jedno jest pewne emocji nie zabraknie. Anioły mają niekorzystny dla siebie układ przeciwników. Już w niedzielę o godz. 14.00 zmierzymy się GOSRIT WIKĘD LUZINO. Walka na pewno będzie do ostatnich minut meczu. Mimo wielkiej sympatii dla zawodników z Luzina, musimy ten mecz wygrać. Następnie 11 czerwca na godz. 17.00 udajemy się do Dzierzgania. Może się tak zdarzyć, że decydujący mecz zagramy w ostatniej kolejce na „SAHARZE”. Wielu kibiców będzie już pochłoniętych analizami meczów Euro 2016. Emocje jakie będą towarzyszyły w trzech ostatnich meczach mogą być porównywalne do wygrania kolejnego meczu Naszych Orłów z Niemcami.

Zapraszamy…

Darmowe trzy punkty...
Więcej

Darmowe trzy punkty...

Środa, 25 maja 2016 godz. 11:39 | LoqS | 79

Kilka minut przed godz. 11 do Zarządu klubu Anioły Garczegorze wpłynęło pismo adresowane przez Zarząd Klubu Gryf 2009 Tczew. Informacja dotyczyła odwołania przyjazdu zawodników w/w klubu i poddania meczu bez walki. Przepraszamy wszystkich Kibiców, którzy zaplanowali sobie przyjazd w dniu dzisiejszym na „SAHARE”. Jednak kilka dodatkowych dni odpoczynku przyda się naszym ulubieńcom. Tym bardziej, że wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek. Kwidzyń zapewne nie odda przewagi zgromadzonej nad Pogonią Lębork iuzyska awans do III ligi. Jednak spełnienie innego scenariusza będzie określane mianem- Pierwszy Cud POGONI. Inaczej jest w środku tabeli. Każdy punkt jest na wagę złota. A każda przegrana może przekreślić szanse na utrzymanie. Trzeba więc walczyć i dobrze dysponować swoimi siłami. Dlatego aby utrzymać swoich zawodników w rytmie meczowym Trener Wanat zorganizował na dziś wieczór mecz kontrolny z zaprzyjaźnionym zespołem- Chrobrym Chabrowo. Spotkanie rozpocznie sie o godz. 17.00.

A już w niedzielę 29 maja udajemy się do Pelplina. O godzinie 14.00 rozpoczniemy zmagania z bezpośrednim sąsiadem z tabeli CENTRUM PELPLIN. Bardzo ważne spotkanie, jednak nie oszukujmy się, przed nami tylko kluczowe spotkania dotyczące  ostatecznego układu tabeli w IV ligi.

Zapraszamy do kibicowania...

Zobacz wszystkie

Aktualności

Najnowsze zdjęcia