• KADRA
  • Anioły GOOOLA!

    MOTYWACJA...

  • Gracz

    CZAS NA TANIEC RADOŚCI...

  • Anioły Garczegorze

    Zmieniamy się...

Sponsorzy

Podsumowanie oraz czas przygotowań…
Więcej

Podsumowanie oraz czas przygotowań…

Wtorek, 12 lipca 2016 godz. 08:07 | LoqS | 71

 Zdaję sobie sprawę, że wielu kibiców czekało  na podsumowanie wiosennej rundy. Jednak radość z utrzymania była przeogromna. Anioły w bardzo dobrym stylu walczyły na wiosnę. Już na kolejkę przed ostatnim meczem zagwarantowały sobie, tak upragnione utrzymanie. Widać, że ciężka praca i determinacja przynoszą korzyści. Gratulujemy. W ostatnim meczu na „SAHARZE” Anioły wygrały z Jaguarem 1:0. Wygrana jednak zepchnięta była na drugi plan. Mimo Świętowania do białego rana, większość kibiców, żyło trwającym we Francji meczami Mistrzostw Europy. Polska drużyna, która była tłumnie wspierana przez swoich kibiców, pokazała, że trzeba się z nią liczyć. Przegraliśmy tylko jeden mecz w karnych. Przegraliśmy ale jak się później okazało z Nowym Mistrzem Europy- Portugalią. Zarówno nowy Mistrz Europy jak i IV ligi jest wielką niespodzianką. Gratulujemy jednak Pogoni i życzymy sukcesów w III lidze.

Młodzież Aniołów pod wodzą Mariusza Misiaka rozegrała bardzo dobrą rundę. Nie doznali porażki i zdobyli mistrzostwo. Teraz przed nimi okres przygotowawczy. Zajęcia mają przygotować młodych zawodników do gry w rozgrywkach B-Klasy. Wszystkich zainteresowanych i chętnych pograć w piłkę i trochę potrenować proszeni są o kontakt z Trenerem Misiakiem pod numerem tel. 503 554 303.

WIELKI FESTYN
Więcej

WIELKI FESTYN

Środa, 29 czerwca 2016 godz. 14:06 | LoqS | 185

MAMY TO!!! KTO NIE WIERZYŁ NIECH UWIERZY!!!
Więcej

MAMY TO!!! KTO NIE WIERZYŁ NIECH UWIERZY!!!

Sobota, 11 czerwca 2016 godz. 19:06 | LoqS | 99

Na początku rundy wiosennej, wielu „EKSPERTÓW” piłki nożnej skazywało nasz mały skromny zespół na spadek. Dziś widać jakimi są specjalistami i wróżbitami. Na trudnym terenie w dalekim Dzierzgoniu, Anioły chciały zrealizować założenia na ten rok. Niestety pierwsze minuty nie szły po myśli Trenera Wanata. Najpierw kontuzja Piotrowskiego. Potem stwarzanie sobie dogodnych sytuacji, jednak brak skuteczności. Ostatecznie Powiśle dwukrotnie skontrowało Aniołów i do końca pierwszej połowy przegrywaliśmy 2:0.

W drugiej połowie Anioły grały swoje. Opłacało się. Najpierw FIERKA a kilka minut później niezawodny w ostatnim czasie SMOLAREK strzelają i mamy remis. Walka ponownie do ostatnich minut. Sytuacje gospodarzy i gości na zdobycie gola. Jednak kibice zgromadzeni w Dzierzgoniu bramek więcej nie zobaczyli.

Cieszymy się z cennego punktu. Na ręce Trenera Wanata składamy gratulacje i wyrazy szacunku dla Całego Zespołu. Zapraszamy również wszystkich kibiców na mecz pożegnalny z tym sezonem. Już w najbliższą sobotę 18 czerwca o godz. 17.00 na „SAHARE” przyjeżdża Jaguar Gdańsk. Anioły na pewno nie odpuszczą i będą chciały godnie pożegnać się ze swoimi kibicami.

Zapraszamy…

 

 

Ogromna dawka EMOCJI...
Więcej

Ogromna dawka EMOCJI...

Wtorek, 7 czerwca 2016 godz. 13:28 | LoqS | 114

 W niedziele o godz. 14.00 na „SAHARZE” rozegrano mecz o życie. Z toporem w oczach grali zarówno gospodarza, jak i drużyna z Luzina. Anioły były w lepszej sytuacji. Jednak Trener Wanat i wszyscy zawodnicy zdawali sobie sprawę z wagi spotkania. Po pierwszym gwizdku lepiej prezentowała się drużyna Gości. Ataki skrzydłami, szybki odbiór piłki w środku pola spowodował nerwowość w poczynaniach Aniołów. Jednak wraz z upływem czasu Gospodarze leniwie budzili się do gry...
 

Zapowiadane emocje zagościły na „SAHARZE”. Anioły zrobiły kolejny krok, aby utrzymać upragnione utrzymanie. Luzino skomplikowało sobie sytuację, sztubackim zachowaniem. Jednak póki piłka w grze wszystko może się zdarzyć.

Anioły udają się w sobotę 11 czerwca na godz. 17.00 do Dzierzgania. Powiśle jest pewne gry w IV lidze w następnym sezonie. Jednak w ostatnim meczu przed własną publicznością na pewno nie będzie chciało oddać żadnego punktu przeciwnikowi.

 

Zapraszamy do kibicowania…

 

Emocje będą do końca...
Więcej

Emocje będą do końca...

Wtorek, 31 maja 2016 godz. 10:31 | LoqS | 94

Z wielką nadzieją nasi zawodnicy udali się do Pelplina. Tak jak założyli sobie na początku rundy, każdy mecz ma być małym krokiem do osiągnięcia celu. Cel jest jasno określony- utrzymanie się w IV klasie rozgrywkowej. Jednak długa droga, słoneczne popołudnie i ciężkie boisko nie było sprzymierzeńcem Aniołów...

Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i przygotować się do kolejnych spotkań. Jedno jest pewne emocji nie zabraknie. Anioły mają niekorzystny dla siebie układ przeciwników. Już w niedzielę o godz. 14.00 zmierzymy się GOSRIT WIKĘD LUZINO. Walka na pewno będzie do ostatnich minut meczu. Mimo wielkiej sympatii dla zawodników z Luzina, musimy ten mecz wygrać. Następnie 11 czerwca na godz. 17.00 udajemy się do Dzierzgania. Może się tak zdarzyć, że decydujący mecz zagramy w ostatniej kolejce na „SAHARZE”. Wielu kibiców będzie już pochłoniętych analizami meczów Euro 2016. Emocje jakie będą towarzyszyły w trzech ostatnich meczach mogą być porównywalne do wygrania kolejnego meczu Naszych Orłów z Niemcami.

Zapraszamy…

Zobacz wszystkie

Aktualności

Najnowsze zdjęcia