• polonia

  ANIOŁY GARCZEGORZE 9 : 1 AMATOR KIRŁPINO

 • kolbudy

  ANIOŁY 4 : 2 GKS KOLBUDY

 • gryf

  GRYF SŁUPSK 4 : 1 ANIOŁY GARCZEGORZE

 • bytow

  ANIOŁY GARCZEGORZE 2 : 0 BYTOVIA II BYTÓW

 • Następny mecz

  JANTAR USTKA 1 : 2 ANIOŁY GARCZEGORZE

 • przeciwnik

  Anioły Garczegorze 5 : 0 Wierzyca Pelplin

 • Anioły GOOOLA!

  MOTYWACJA...

 • Gracz

  Kolejny taniec radości... po WIERZYCY szaleństwo w USTCE...

 • Anioły Garczegorze

  Zmieniamy się...

Sponsorzy

Podsumowanie...
Więcej

Podsumowanie...

Sobota, 27 czerwca 2015 godz. 21:10 | LoqS | 26

W miniony weekend byliśmy świadkami wielkich wydarzeń związanych z naszym Małym a zarazem Wielkim KLUBEM SPORTOWYM „ANIOŁY GARCZEGORZE”. Dzięki zwycięstwu w wyjazdowym spotkaniu w Pelplinie z drużynom Centrum Pelplin, nasz Klub zakończył sezon na 4 miejscu w IV lidze Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Jest to nie tylko najwyższe miejsce wywalczone przez wszystkich zawodników naszej drużyny na szczeblu IV ligi, ale również najwyższe miejsce z drużyn powiatu lęborskiego. Kolejny już rok Duet trenerski MISIAK&WANAT pracują z drużyną, która panuje w naszym regionie. Dzięki zaangażowaniu całego sztabu szkoleniowego, zawodników, sponsorów i władz klubu, „Anioły” są przykładem drużyny, która dzięki małym funduszom i wielką pracą osiąga wyznaczone cele. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować w pierwszej kolejności zawodnikom. Za to, że mimo obowiązków rodzinnych, szkolnych bądź zawodowych znajdują czas i chęci na treningi. Trenerom, którzy muszą zapanować na ponad dwudziestką przeróżnych charakterów. Zarządowi, który poświęca się całkowicie idei rozwoju sportu w naszej miejscowości. Sponsorom, bez których ciężko było by stworzyć odpowiednie warunki do treningu i formacji piłkarskiej nie tylko piłki seniorskiej, ale również „Młodych Aniołów”. Na końcu chcemy podziękować wszystkim kibicom. Po waszej obecności na każdym meczu na „SAHARZE” widać, że zainteresowanie jest ogromne tą formom rozrywki w naszych okolicach. Mimo przeróżnej aury pogodowej zawsze jesteście obecni z zawodnikami. Niejednokrotnie komentując ich poczynania na boisku. Zdajemy sobie jednak sprawę, że bez waz nie było by Naszego KLUBU w Garczegorzu.

Wiemy, że bez piłki długo nie wytrzymacie, dlatego zapraszamy już 18 lipca na „Saharę”. Tego dnia odbędzie się mecz towarzyski między „ANIOŁY GARCZEGORZE” vs „ARKA GDYNIA”. Więcej informacji pojawi się już wkrótce. Jedno jest pewne każdy miłośnik piłki nożnej z okolicy i nie tylko będzie mógł zobaczy to spotkanie za darmo. Zapraszamy, ponieważ tego dnia będzie dużo więcej atrakcji w GARCZEGORZU.

Nabór rocznika 1997-1999 rozpoczęty...
Więcej

Nabór rocznika 1997-1999 rozpoczęty...

Poniedziałek, 15 czerwca 2015 godz. 16:45 | LoqS | 120

Dnia 13 czerwca 2015 roku Zarząd Klubu Sportowego zdecydował się oddać pod opiekę Trenera Mariusza Misiaka młodzież z rocznika 1997;1998 i 1999. Dlatego każdy kto ma chęć sprawdzenia swoich umiejętności i chce trenować pod okiem Trenera, który przez kilka ostatnich lat  prowadzi najlepszy zespół naszego powiatu. Zapraszamy na treningi w każdą środę i piątek na godz. 18.00. W razie jakichkolwiek pytań Trener prosi o kontakt telefoniczny: 503-554-303.  
Zapraszamy

 

Szukamy młode talenty...
Więcej

Szukamy młode talenty...

Czwartek, 11 czerwca 2015 godz. 19:34 | LoqS | 79

Klub Sportowy "Anioły Garczegorze" organizuje zajęcia piłki nożnej dzieci z rocznika 2005-2006.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Garczegorzu dnia 24.06.2015 roku o godzinie 18.30 Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 604-936-254.

Serdecznie zapraszamy młode talenty piłkarskie.

Ostatni mecz rundy- "Amator" rozstrzelany!!!!!!!!!
Więcej

Ostatni mecz rundy- "Amator" rozstrzelany!!!!!!!!!

Środa, 10 czerwca 2015 godz. 10:25 | LoqS | 107

W  niedzielne popołudnie zgromadzeni kibice na komleksie sportowo rekraacyjnych "SAHARA" ujrzeli dominację gospodarzy. Choć od pierwszych minut "Anioły" rzuciły się do ataku na drużynę z Kiełpina. W pierwszej połowie wszyscy kibice ujrzeli tylko 3 gole. Worek z bramkami rozwiązał Łapa- precyzyjnym i mocnym uderzeniem z dziewiątego metra pola karnego. Kilka minut później po dobrej akcji naszego wychowanaka Kwiatka- podyktowano rzut karny. Pewnym egzekutorem był Staszuk, który bez problemów strzelił gola...
33 kolejka 13/14 czerwca 2015
Jantar Ustka 3:0 Olimpia Sztum walkower
Gryf Słupsk 2:0 Jaguar Gdańsk 13 czerwca- 17.30
Anioły Garczegorze 9:1 Amator Kiełpino 14 czerwca- 14.00
Btowia II Bytów 1:4 Pogoń Lębork 13 czerwca- 17.00
Koral Dębnica 0:3 Centrum Pelplin walkower
GKS Kolbudy 1:2 Powiśle Dzierzgoń 13 czerwca- 15.00
Wierzyca Pelplin 5:1 MKS Władysławowo 13 czerwca – 17.30
KP Stargard Gdański 1:1 Wikęd/GOSRiT Luzino 14 czerwca-19.00
Polonia Gdansk 0:0 Start Miastko 13 czerwca– 12.00

 

Długi week na 6 punktów...
Więcej

Długi week na 6 punktów...

Wtorek, 2 czerwca 2015 godz. 14:14 | LoqS | 77

Po długiej podróży przez zakorkowane trójmiasto, Anioły dotarły na mecz z Polonią Gdańsk na pięć minut przed planowanym rozpoczęciem meczu. Jednak po szybkiej rozgrzewce podjęli bój o kolejną wygraną. Mecz był wyrównywany. Obfitował w piękne akcje i bardzo dobre interwencje bramkarskie. Jednak żadna z drużyn nie mogła rozwiązać worka z bramkami. Dopiero w 67 minucie po potężnym strzale Staszczuka obrońca próbując wybić piłkę strzela sobie gola samobójczego. Po golu obraz gry się nie zmienił. Był to mecz na remis jednak dzięki szczęściu, a mówią, że sprzyja lepszym, Anioły wygrały. Zadowoleni zawodnicy i sztab szkoleniowy po tym meczu udał się na długi weekend. Dzięki wycofaniu się Korala Dębnica Anioły dopisały sobie 6 punktów. Jednocześnie awansowała na 4 miejsce w IV lidze rozgrywkowej. W najbliższą niedziele odbędzie się ostatni mecz na „SAHARZE” w tej rundzie.
31 kolejka 3/4 czerwca 2015
Wikęd/GOSRiT Luzino 2:0 MKS Władysławowo 3 czerwca-17.00
Gryf Słupsk 4:0 Start Miastko 3 czerwca- 17.00
Koral Dębnica 0:3 Amator Kiełpino walkower
Btowia II Bytów 1:4 Powiśle Dzierzgoń 3 czerwca- 17.00
Jantar Ustka 1:0 Jaguar Gdańsk 2 czerwca- 18.00
GKS Kolbudy 2:1 Centrum Pelplin 3 czerwca- 17.00
Wierzyca Pelplin 0:3 Pogoń Lębork 4 czerwca – 17.00
KP Stargard Gdański 3:0 Olimpia Sztum walkower
Polonia Gdansk 0:1 Anioły Garczegorze 3 czerwca– 17.00

 

 

Zobacz wszystkie

Aktualności

Najnowsze zdjęcia