• KADRA
 • Anioły GOOOLA!

  MOTYWACJA...

 • Gracz

  CZAS NA TANIEC RADOŚCI...

 • Anioły Garczegorze

  Zmieniamy się...

Sponsorzy

ANIOŁY - BAŁTYK W 1/8 PUCHARU POLSKI...
Więcej

ANIOŁY - BAŁTYK W 1/8 PUCHARU POLSKI...

Poniedziałek, 24 kwietnia 2017 godz. 19:16 | Edek47 | 17

W środę 26 kwietnia o godz. 17.10 na Saharze w Garczegorzu piłkarze Aniołów Garczegorze zagrają z kolejnym zespołem z Gdyni. Będzie to mecz w ramach 1/8 Pucharu Polski szczebla wojewódzkiego. Przeciwnikiem podopiecznych Tadeusza Wanata będzie trzecioligowy Bałtyk Gdynia. Anioły grają w pucharze od V rundy (słupska) w której pokonali na wyjeździe Leśnika Cewice 2-0. Natomiast Bałtyk w tej samej rundzie (gdańska) pokonał Radunię Stężyca 3-1. 


Do zobaczenia na "SAHARZE"

PIŁKARZE ANIOŁÓW NIE DALI RADY REZERWOM ARKI...
Więcej

PIŁKARZE ANIOŁÓW NIE DALI RADY REZERWOM ARKI...

Poniedziałek, 24 kwietnia 2017 godz. 19:12 | Edek47 | 8

 W 24. kolejce IV ligi "Saltex" piłkarze Aniołów Ga/1-0/rczegorze przegrali z rezerwami Arki Gdynia 0-3. Gospodarze już od początku meczu zaatakowali i w 10 minucie po golu Mikołaja Gabora prowadzili 1-0. Piłkarze Aniołów stwarzały zagrożenie pod bramką Arkadiusza Moczadło jedynie po rzutach wolnych. Lepiej było po przerwie gdy zawodnicy Aniołów próbowali strzałów z dystansu. Niestety nie przyniosło to rezultatów. Za to gospodarze  po strzałach Krystiana Ziarkowskiego w 71 minucie i Przemysława Stolca w 90 zdobyli kolejne gole i mecz zakończył sie zasłużonym zwycięstwem piłkarzy z Gdyni 3-0.

Bramki: 1-0 Mikołaj Gabor (10'), 2-0 Krystian Ziarkowski (71'), 3-0 Przemysław Stolc (90').

Arka II: Moczadło - Gębiś (74' Babiński), Kaszorek, Stolc, Krakowiak, M.Olszewski, Hołtyn, Gabor (61' Ziarkowski), A. Łyszyk (76' Lengiewicz), Gniadecki (78 B.Olszewski), Nowicki.

Anioły: Czerniecow - Gawiński, Kowalski, Pendowski, M.Staszczuk, Piotrowski (78 Rypel), Choszcz, Drzazgowski, Fierka (65 A.Staszczuk), Ł.Łapigrowski, Smolarek.

PRZED ANIOŁAMI TRUDNY TYDZIEŃ. NA POCZĄTEK Z REZERWAMI ARKI...
Więcej

PRZED ANIOŁAMI TRUDNY TYDZIEŃ. NA POCZĄTEK Z REZERWAMI ARKI...

Sobota, 22 kwietnia 2017 godz. 09:29 | Edek47 | 20

 W najbliższym tygodniu piłkarze Aniołów Garczegorze rozegrają trzy spotkania. Najpierw w 24. kolejce IV ligi "Saltex" w niedzielę o godz. 11 zagrają w Gdyni z rezerwami Arki. Potem w środę na Saharze o godz. 17.10 w 1/8 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim z trzecioligowym Bałtykiem Gdynia. Tydzień zakończą spotkaniem u siebie w ramach rozgrywek  czwartoligowych meczem z Kaszubią Kościerzyna. Mecz ten odbędzie się w niedzielę 30 kwietnia o godz. 14.10. Tak więc przed piłkarzami Tadeusza Wanata duże wyzwanie. Trzy mecze w ciągu siedmiu dni i to z trudnymi i wymagającymi drużynami a pucharowy trzecioligowy przeciwnik jest aktualnie trzeci w tabeli z aspiracjami drugoligowymi...

Zapraszamy...

WIELKANOCNE STRZELANIE NA SAHARZE...
Więcej

WIELKANOCNE STRZELANIE NA SAHARZE...

Środa, 19 kwietnia 2017 godz. 11:13 | Edek47 | 35

Siedem goli obejrzeli kibice w meczu 23. kolejki IV ligi "Saltex" pomiędzy Aniołami Garczegorze a GKS-em Kolbudy. Mimo niesprzyjającej pogody i ciągle padającym deszczu  a na boisku miejscami zalegała woda, udało sie rozegrać to spotkanie. Gospodarze robili co mogli aby jak najlepiej przygotować płytę boiska do gry. Jednak deszcz i błotnista murawa boiska nie przeszkodziły piłkarzom obu zespołom na zaprezentowanie gry na dobrym poziomie i żywym tempie prowadzenia akcji. Emocje trzymały kibiców do końca meczu. Dopiero na 5 minut przed końcem spotkania piłkarze Tadeusza Wanata strzelili zwycięskiego gola. Ostatecznie Anioły Garczegorze pokonały GKS Kolbudy 4-3 (2-2). Był to zwycięski mecz z tych tzw. za"6 punktów" dlatego śpiew i euforia rozbrzmiewały w szatni gospodarzy.

Początek meczu należał do piłkarzy Aniołów. Goście sporadycznie...

Z KOLBUDAMI ZA "SZEŚĆ PUNKTÓW"...
Więcej

Z KOLBUDAMI ZA "SZEŚĆ PUNKTÓW"...

Środa, 12 kwietnia 2017 godz. 13:07 | Edek47 | 34

 W sobotę 15 kwietnia  o godzinie 16.10  w Garczegorzu odbędzie się spotkanie 23.  kolejki IV ligi "Saltex". Naprzeciw siebie staną drużyny Aniołów Garczegorze  i GKS-u Kolbudy.

         Dla obu ekip będzie to bardzo ważne spotkanie ponieważ obie znajdują sie w dolnej części tabeli. GKS Kolbudy  zajmują 13 miejsce przed zajmującymi 15 w tabeli Aniołami Garczegorze. Piłkarze z Kolbud mają na swoim koncie 23 punkty po 6 meczach wygranych i 5 remisach. Doznali 11 porażek. W meczach na  wiosnę zremisowali u siebie po 1-1 z Gryfem Słupsk i Jaguarem Gdańsk. W meczach wyjazdowych  wygrali z Cartusia Kartuzy 4-2 i przegrali 3-0 z Wierzyca Pelplin. W piątym meczu zdobyli trzy punkty za walkower z Rodłem Kwidzyn. W sumie ugrali 8 punktów co pozwoliło im na wyprzedzenie Aniołów Garczegorze. Podopieczni Pawła Cisewskiego równomiernie zdobywają punkty u siebie (12 pkt - 3 zwyciestwa - 3 remisy - 5 porażek) jak i na wyjazdach (11 pkt - 3 zwycięstwa - 2 remisy - 6 porażek). Bilans bramkowy wynosi 35-41. Najlepszymi strzelcami drużyny są Paweł Piotrowski z 8 trafieniami i Mateusz Gruchała, który 7 trafiał do bramki przeciwnej. Natomiast podopieczni Tadeusza Wanata na wiosnę nie poznali jeszcze smaku zwycięstwa. Należy dodać, że grali z drużynami, które zajmują obecnie trzy pierwsze miejsca w tabeli. Teraz teoretycznie powinno być łatwiej...

Zapraszamy...

Zobacz wszystkie

Aktualności

Najnowsze zdjęcia