• KADRA
 • Anioły GOOOLA!

  MOTYWACJA...

 • Gracz

  CZAS NA TANIEC RADOŚCI...

 • Anioły Garczegorze

  Zmieniamy się...

Sponsorzy

ZAJĘCIA PIŁKARSKIE...
Więcej

ZAJĘCIA PIŁKARSKIE...

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016 godz. 08:46 | LoqS | 16

TYLKO JEDNEK PUNKT
Więcej

TYLKO JEDNEK PUNKT

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016 godz. 07:50 | LoqS | 35

 Po trzech kolejkach Anioły zdołały zgromadzić na swoim koncie jeden punkt. W pierszym spotkaniu nasza drużyna strzeliła dwa gole... jednak samobójcze. Anioły słabiej się prezentowały niż nasz przeciwnik z Gdańska. Nie można jednak odmówić Aniołom woli walki i chęci zwycięstwa, a samobójcze bramki, no cóż zdarzają się najlepszym. W drugiej kolejce podejmowaliśmy na „SAHARZE” drużynę z Pelplina. Wierzyca jest obecnie liderem naszej ligi.


Kolejną okazją do zdobycia pełnej puli będzie niedzielny mecz w Pelplinie. Anioły będą przeciwnikiem Centrum Pelplin. Gospodarze będą faworytem tego meczu. A jak będzie zobaczymy już za tydzień. Zapraszamy na godz. 17.00 do Pelplina…
 

Inauguracja piłkarskiego sezonu 2016/2017 na wyjeździe z JAGUAREM GDAŃSK
Więcej

Inauguracja piłkarskiego sezonu 2016/2017 na wyjeździe z JAGUAREM GDAŃSK

Sobota, 6 sierpnia 2016 godz. 07:44 | LoqS | 193

W tym sezonie IV-ligowe rozgrywki na Pomorzu, których inauguracja nastąpi w najbliższą sobotę, dzięki kontynuacji współpracy Pomorskiego Związku Piłki Nożnej  z firmą Marba-sport, zyskały sponsora tytularnego IV ligi sportbazar.pl.

Podobnie jak w poprzednim sezonie IV liga liczyć będzie 18 drużyn. W wyniku reorganizacji, obecna czwarta liga znacząco różni się kadrowo od tej poprzedniej. Sprawiły to nowe zasady awansów i spadków. Aż 8 drużyn z poprzedniego sezonu nie zagra w obecnej IV lidze. Ich miejsce zajęli spadkowicze z III ligi Arka II Gdynia, Cartusia Kartuzy, Kaszubia Kościerzyna, Wierzyca Pelplin i Gryf Słupsk, którzy zapewne spróbują podjąć wyzwanie szybkiego powrotu na czwartoligowy szczebel. Oprócz spadkowiczów zagrają mistrzowie klas okręgowych. Po udanym sezonie do IV ligi wraca Orkan Rumia, a oprócz niego promocję uzyskały z innych grup Grom Nowy Staw (gmina w powiecie malborskim) i Sokół Wyczechy (powiat człuchowski). To właśnie tam czeka piłkarzy Aniołów najdalszy wyjazd. Komplet drużyn IV ligi w tym sezonie przedstawia się następująco...

Podsumowanie oraz czas przygotowań…
Więcej

Podsumowanie oraz czas przygotowań…

Wtorek, 12 lipca 2016 godz. 08:07 | LoqS | 183

 Zdaję sobie sprawę, że wielu kibiców czekało  na podsumowanie wiosennej rundy. Jednak radość z utrzymania była przeogromna. Anioły w bardzo dobrym stylu walczyły na wiosnę. Już na kolejkę przed ostatnim meczem zagwarantowały sobie, tak upragnione utrzymanie. Widać, że ciężka praca i determinacja przynoszą korzyści. Gratulujemy. W ostatnim meczu na „SAHARZE” Anioły wygrały z Jaguarem 1:0. Wygrana jednak zepchnięta była na drugi plan. Mimo Świętowania do białego rana, większość kibiców, żyło trwającym we Francji meczami Mistrzostw Europy. Polska drużyna, która była tłumnie wspierana przez swoich kibiców, pokazała, że trzeba się z nią liczyć. Przegraliśmy tylko jeden mecz w karnych. Przegraliśmy ale jak się później okazało z Nowym Mistrzem Europy- Portugalią. Zarówno nowy Mistrz Europy jak i IV ligi jest wielką niespodzianką. Gratulujemy jednak Pogoni i życzymy sukcesów w III lidze.

Młodzież Aniołów pod wodzą Mariusza Misiaka rozegrała bardzo dobrą rundę. Nie doznali porażki i zdobyli mistrzostwo. Teraz przed nimi okres przygotowawczy. Zajęcia mają przygotować młodych zawodników do gry w rozgrywkach B-Klasy. Wszystkich zainteresowanych i chętnych pograć w piłkę i trochę potrenować proszeni są o kontakt z Trenerem Misiakiem pod numerem tel. 503 554 303.

WIELKI FESTYN
Więcej

WIELKI FESTYN

Środa, 29 czerwca 2016 godz. 14:06 | LoqS | 335

Zobacz wszystkie

Aktualności

Najnowsze zdjęcia