• KADRA
 • Anioły GOOOLA!

  MOTYWACJA...

 • Gracz

  CZAS NA TANIEC RADOŚCI...

 • Anioły Garczegorze

  Zmieniamy się...

Sponsorzy

Dobra gra bez punktów...
Więcej

Dobra gra bez punktów...

Niedziela, 18 września 2016 godz. 09:57 | LoqS | 36

 Minęły dwa weekendy rozgrywek a licznik punktów Aniołów zatrzymał się na 4. Dwa tygodnie temu na Saharze Anioły podejmowały Powiśle Dzierzgoń. Mimo dobrze wyglądającej grze, Anioły uległy przeciwnikowi aż 3:0. Tydzień temu nasza drużyna udała się do Kolbud. Już w 4 minucie Fierka mocnym uderzeniem zza pola karnego przelobował bramkarza gości. Jednak radość Aniołów nie trwała długo. Kilka minut później błędną decyzję podjął Wojtowicz i zawodnik gospodarzy z dziecinną łatwością umieścił piłkę w bramce. Kolejne minuty to popis katastroficznego sędziowania. Błędne decyzję przyczyniły się do zdobycia kolejnej bramki dla Gospodarzy. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, którego nie powinno być, ponownie piłka została skierowana do naszej bramki. Mimo wielu dogodnych okazji Anioły nie potrafiły skierować piłki do bramki przeciwnika. Po zmianie stron Anioły dalej prowadziły grę. Jednak znowu po błędzie sędziego i nieodgwizdaniu dwumetrowego spalonego Piotrowski skierował piłkę do bramki Aniołów. Nasi zawodnicy nie poddawali się. Zdołali wypracować sobie kilka dogodnych sytuacji, jednak w najważniejszym momencie brakowało zimnej krwi. Ostatecznie ulegliśmy w Kolbudach 3:1.

W dniu dzisiejszym na Saharę przyjeżdżają rezerwy ekstraklasowego beniaminka z Gdyni. Młodzi zawodnicy Arki będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Czy Anioły zdołają przeciwstawić się szkolonym od młodości zawodnikom z Gdyni? Zapraszamy na mecz na godz. 14.00 
Udany weekend Aniołów...
Więcej

Udany weekend Aniołów...

Poniedziałek, 29 sierpnia 2016 godz. 07:24 | LoqS | 96

Miniony weekend był bardzo udany dla naszych zawodników. Anioły w niedziele udały się do Pelplina. Tam czekała ich konfrontacja z drugą drużyną ze stolicy diecezji. Po bramce w drugiej połowie, strzeloną przez Michała Fierke, Anioły zdobyły pierwszy w tym roku komplet punktów. Gratulujemy i czekamy na kolejne zwycięstwa. Będzie do tego okazja już 4 września. O godz. 14.00 na „SAHARZE” Anioły będą podejmować Powiśle Dzierzgoń. Drużyna bardzo wymagająca. Konfrontacje z Powiślem są zawsze ciekawe i emocjonujące. Zapraszamy wszystkich kibiców…

Warto też dodać, że druga drużyna Aniołów pod wodzą Trenera Mariusza Misiaka, rozpoczęła sezon w B-klasie. Pierwszym przeciwnikiem, był sąsiad zza miedzy Start Łebień. Anioły jednak były górą w derbach i wygrały 1:2. Gratulujemy… 
ZAJĘCIA PIŁKARSKIE...
Więcej

ZAJĘCIA PIŁKARSKIE...

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016 godz. 08:46 | LoqS | 105

TYLKO JEDNEK PUNKT
Więcej

TYLKO JEDNEK PUNKT

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016 godz. 07:50 | LoqS | 117

 Po trzech kolejkach Anioły zdołały zgromadzić na swoim koncie jeden punkt. W pierszym spotkaniu nasza drużyna strzeliła dwa gole... jednak samobójcze. Anioły słabiej się prezentowały niż nasz przeciwnik z Gdańska. Nie można jednak odmówić Aniołom woli walki i chęci zwycięstwa, a samobójcze bramki, no cóż zdarzają się najlepszym. W drugiej kolejce podejmowaliśmy na „SAHARZE” drużynę z Pelplina. Wierzyca jest obecnie liderem naszej ligi.


Kolejną okazją do zdobycia pełnej puli będzie niedzielny mecz w Pelplinie. Anioły będą przeciwnikiem Centrum Pelplin. Gospodarze będą faworytem tego meczu. A jak będzie zobaczymy już za tydzień. Zapraszamy na godz. 17.00 do Pelplina…
 

Inauguracja piłkarskiego sezonu 2016/2017 na wyjeździe z JAGUAREM GDAŃSK
Więcej

Inauguracja piłkarskiego sezonu 2016/2017 na wyjeździe z JAGUAREM GDAŃSK

Sobota, 6 sierpnia 2016 godz. 07:44 | LoqS | 301

W tym sezonie IV-ligowe rozgrywki na Pomorzu, których inauguracja nastąpi w najbliższą sobotę, dzięki kontynuacji współpracy Pomorskiego Związku Piłki Nożnej  z firmą Marba-sport, zyskały sponsora tytularnego IV ligi sportbazar.pl.

Podobnie jak w poprzednim sezonie IV liga liczyć będzie 18 drużyn. W wyniku reorganizacji, obecna czwarta liga znacząco różni się kadrowo od tej poprzedniej. Sprawiły to nowe zasady awansów i spadków. Aż 8 drużyn z poprzedniego sezonu nie zagra w obecnej IV lidze. Ich miejsce zajęli spadkowicze z III ligi Arka II Gdynia, Cartusia Kartuzy, Kaszubia Kościerzyna, Wierzyca Pelplin i Gryf Słupsk, którzy zapewne spróbują podjąć wyzwanie szybkiego powrotu na czwartoligowy szczebel. Oprócz spadkowiczów zagrają mistrzowie klas okręgowych. Po udanym sezonie do IV ligi wraca Orkan Rumia, a oprócz niego promocję uzyskały z innych grup Grom Nowy Staw (gmina w powiecie malborskim) i Sokół Wyczechy (powiat człuchowski). To właśnie tam czeka piłkarzy Aniołów najdalszy wyjazd. Komplet drużyn IV ligi w tym sezonie przedstawia się następująco...

Zobacz wszystkie

Aktualności

Najnowsze zdjęcia