• KADRA
  • Anioły GOOOLA!

    MOTYWACJA...

  • Gracz

    CZAS NA TANIEC RADOŚCI...

  • Anioły Garczegorze

    Zmieniamy się...

Sponsorzy

Pierwsza majowa wygrana...
Więcej

Pierwsza majowa wygrana...

Poniedziałek, 2 maja 2016 godz. 08:01 | LoqS | 3

1 majowy mecz z Brdą Przechlewo na SAHARZE był bardzo ważny dla naszej drużyny. Dzięki zdobytym punktom utrzymaliśmy się w środku tabeli, awansując na bardzo dobre 9 miejsce. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie to Anioły prowadziły grę, stwarzały klarowne sytuacje, a drużyna gości usiłowała wybijać piłkę jak najdalej swojego pola karnego. Już w pierwszych minutach Choszcz postraszył swoją lewą noga bramkarza gości. Kilka minut później Smolarek miał dogodne sytuacje do strzelenia gola. Jednak dopiero w 22 minucie po wyłożeniu piłki na wysokość pola karnego przez Piotrowskiego Choszcz uderzył w światło bramki, piłka odbiła się od obrońcy Brdy i całkowicie zmyliła bramkarza lądując w bramce. Do końca pierwszej połowy Brda nie stworzyła sobie żadnej klarownej sytuacji. W drugiej odsłonie meczu Anioły kontynuowały ataki na drużynę gości. Jednak dzięki dobrej grze obronnej oraz ogromnemu szczęściu piłka nie trafiała do bramki. Brda zrobiła jedną kontrę, w której dzięki szczęściu, piłka nie wpadła do bramki. Dopiero w 85 minucie Anioły rozklepały obronę Brdy i piłkę do bramki z bliskiej odległości zdobył Piotrkowski, który zdaniem licznych kibiców zgromadzonych na SAHARZE został okrzyknięty zawodnikiem meczu.

Już w sobotę na godz. 11.00 Anioły udają się do Miastka. Liczymy na zdobycie kolejnych punktów. Trzeba jednak pamiętać, że Start kilku drużyną zabrało punkty. Nas interesuje komplet punktów a jak będzie dowiemy się już za kilka dni.

Zapraszamy…

 

 

Poważny spadek Aniołów...
Więcej

Poważny spadek Aniołów...

Wtorek, 26 kwietnia 2016 godz. 11:00 | LoqS | 29

Po sobotnim meczu, który odbył się w Kolbudach, Anioły zaliczyły pierwszą przegraną w tej rundzie. Po bardzo dobrym początku sezonu nasi zawodnicy złapali zadyszkę. Przetrzewieni kartkami, kontuzjami udali się do GKS Kolbudy. Drużyna zajmująca trzecie miejsce w naszej klasie rozgrywkowej postawiła bardzo ciężkie warunki. Dodatkowo już w pierwszych minutach kontuzji doznał Filip Mielewczyk. Trener Wanat wprowadził do gry wracającego po kontuzji Pendowskiego, jednak i on nie nacieszył się grą. Po kilku minutach odnowiła się leczona przez ostatni okres kontuzja. Mimo tego Anioły walczyły, jednak nie potrafiły stworzyć sobie zbyt wielu dogodnych sytuacji na zdobycie gola. Gospodarze wykorzystali nasze osłbienie, atut własnego boiska i zdobyli trzy gole, co umocniło ich na bardzo dobrym miejscu w tabeli. 

Liczymy, że już 1 maja o godz.. 14.00 Anioły zrehabilitują się swoim kibicom i pokonają Brdę Przechlewo. Najbliższy przeciwnik bardzo dobrze spisuje się na swoim boisku. W miniony weekend pokonała dotychczasowego lidera Rodło Kwidzyn. Dzięki wygranej u siebie Pogoni Lębork i zwycięstwie Brdy mamy zmianę lidera w naszej klasie rozgrywkowej.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej na pierwszy majowy mecz już w niedzielę na godz. 14.00.

 

 

LIDERZY NA REMIS...
Więcej

LIDERZY NA REMIS...

Poniedziałek, 18 kwietnia 2016 godz. 08:01 | LoqS | 92

W minioną niedziele na „SAHARĘ” zawitał lider naszej ligi Rodło Kwidzyń. Anioły miały chrapkę na kolejne trzy punkty i podtrzymanie fantastycznej passy wygranych meczów. Jednak lider szybko ostudził zapędy Aniołów. To zawodnicy Rodła od pierwszych minut przycisnęli Gospodarzy. Szybkie i celne podania wprowadzały nie mały zamęt w szeregach gospodarzy. Mimo dużej liczby rzutów rożnych Kwidzyń nie miał klarownych sytuacji na zdobycie bramki w pierwszej połowie. Anioły po dobrych 15 minutach zaczęli śmielej atakować Lidera. Mimo, że przeciwnik nie pozostawiał dużo miejsca naszym zawodnikom, to stworzyli sobie dwie stu procentowe sytuacje. Jednak w bramce gości cuda wyprawiał NDUBUISI NJINMA...

 

Za tydzień osłabione Anioły udadzą się do GKS Kolbudy. Mecz rozpocznie się 23 kwietnia o godz. 16.00.

Zapraszamy…

 

Inny punkt widzenia...
Więcej

Inny punkt widzenia...

Piątek, 15 kwietnia 2016 godz. 09:06 | LoqS | 65

W ostatnim okresie na temat Aniołów pojawiło się kila artykułów. Dziękujemy za przychylne słowa. Robimy jednak swoje bo droga do określonego celu jest jeszcze bardzo daleka.

 

 

Anioły ustrzeliły OCZKO…
Więcej

Anioły ustrzeliły OCZKO…

Poniedziałek, 11 kwietnia 2016 godz. 08:02 | LoqS | 110

W siedmiu meczach Anioły zdobyły 21 punktów. W sobotę, na sztucznej murawie w ośrodku przygotowań olimpijskich w Cetniewie, Anioły rozegrały mecz z MKS Władysławowi. Spotkały się dwie ekipy, które jeszcze w rundzie wiosennej nie pogubiły żadnych punktów. Po kilku meczach stoczonych na „SAHARZE” „stół” na jakim rozegrany został mecz, sprawiał niemałe problemy naszym zawodnikom. Wszystkie podania były za słabe i za wolne. Piłka za każdym razem zwalniała. Jedynie Choszczowi i Żółciowi, z perspektywy trybun, nie przeszkadzał rodzaj boiska. MKS postawił bardzo ciężkie warunki. Agresywna gra w obronie. Przyspieszanie ataku poprzez pominięcie środkowej linii napsuło trochę krwi Aniołom. Jednak mimo lepszej gry MKS-u w pierwszej połowie bramek liczni zgromadzeni kibice nie ujrzeli.

 

Za tydzień Anioły podejmują lidera. Rodło Kwidzyn gra w kratkę w tej rundzie. Dużo osób skazuje ich na pozycji przegranej w walce o awans. Jednak Anioły też miały się nie podnieść z dołu tabeli. Boisko jednak wszystko weryfikuje.

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz niedziela 17 kwietnia godz. 14.00

 

Zobacz wszystkie

Aktualności

Najnowsze zdjęcia