• Nowy baner (1)

  GRYF SŁUPSK 4 : 1 ANIOŁY GARCZEGORZE

 • bytow

  ANIOŁY GARCZEGORZE 2 : 0 BYTOVIA II BYTÓW

 • Następny mecz

  JANTAR USTKA 1 : 2 ANIOŁY GARCZEGORZE

 • przeciwnik

  Anioły Garczegorze 5 : 0 Wierzyca Pelplin

 • Anioły GOOOLA!

  MOTYWACJA...

 • Gracz

  Kolejny taniec radości... po WIERZYCY szaleństwo w USTCE...

 • Anioły Garczegorze

  Zmieniamy się...

Sponsorzy

Gryf SŁUPSK SZCZĘŚLIWY...
Więcej

Gryf SŁUPSK SZCZĘŚLIWY...

Wtorek, 19 maja 2015 godz. 13:25 | LoqS | 39

Po ostatnim meczu na Zielonej 9 w Słupsku, patrząc na wynik można powiedzieć, że Anioły dostały lekcję pokory. Nic jednak bardziej mylnego. Duet trenerski MSIAK&WANAT mogą być zadowoleni z gry swojego zespołu w drugiej odsłonie meczu. Jednak pierwsza połowa to próba gry obronnej w wykonaniu Aniołów. Niestety jak brzmi staropolskie przysłowie: "najlepszą obroną jest atak" tu bardzo dobrze by się sprawdziło. Zawodnicy Aniołów nieporadnie wybijali piłkę i nie mogli wymienić kilku dokładnych podań między sobą. Z tego rozkojarzenia skorzystali Zawodnicy Gospodarzy i wrzucili Wojtowiczowi trzy brami. Na drugą połowe jednak wyszła całkiem inna drużyna z Garczegorza. Zaczęli dominować. Kilka razy obili słupki i poprzeczkę drużyny Gospodarzy. Bardzo łatwo dochodzili do sytuacji strzeleckich. Jednak nawet z bliskiej odległości nie potrafili się skoncentrować i umieścić piłki w bramce Gryfa. Mimo wszystko jeżeli mecz by się skończł remisem Gospdarze nie mogli by mieć pretensji do nikogo jak tylko do siebie. Napawa to optymizmen przed następnym spotkaniem na "SAHARZE" 31 maja o godz. 14, kiedy to podejmniemy GKS KOLBUDY.

Serdecznie zapraszamy…


29 kolejka 23/24 maja 2015
Gryf Słupsk 4:1 Anioły Garczegorze 24 maja - 14.00
Btowia II Bytów 0:3 Centrum Pelplin 23maja - 13.00
GKS Kolbudy 3:0 Koral Dębnica walkower
KP Stargard Gdański 0:1 Jaguar Gdańsk 23maja -16.00
Wikęd/GOSRiT Luzino 2:2 Pogoń Lębork 23 maja- 15.00
Wierzyca Pelplin 4:2 Powiśle Dzierzgoń 23 maja- 17.00
Jantar Ustka 3:2 Start Miastko 23 maja – 16.00
MKS Władysławowo 3:0 Olipmpia Sztum walkower
Polonia Gdańsk 7:0 Amator Kiełpino 23 maja – 17.00

 

ANIOŁY poszły za ciosem i pokonały zaplecze I Ligi Bytovie II Bytów...
Więcej

ANIOŁY poszły za ciosem i pokonały zaplecze I Ligi Bytovie II Bytów...

Sobota, 16 maja 2015 godz. 10:14 | LoqS | 101

Mimo bardzo chłodnego wiatru i niskiej temperatury jaka towarzyszyła zawodnikom i kibicą zgromadzonym na "SAHARZE" Anioły poszły za ciosem i wygrały z wyżej notowanym rywalem 2:0. Obie bramki wpadły w pierwszej połowie. Strzelcami byli Marciniak i Staszczuk. Mimo, że Bytovia próbowała prowadzić grę, ambicje gospodarzy były dużo większe i zostawiając serce na boisku przerywali próby tworzenia ataku pozycyjnego. Obie drużyny pokazały, że potrafią grać piłką. Jednak po stronie ANIOŁÓW było więcej sytuacji na zdobycie goli. Można przytoczyć złe wybicie piłki przez Pawłowskiego i próbe przelobowanie jego, a także wyśmienitą sytuacje Mielewczyka z 80 minuty, po strzale którego piłka obiła słupek i wróciła na boisko. Trzeba pogratulować Trenerom i zawodniką gospodarzy, że nie przestraszyli się zaplecza I ligi z Bytowia. Pokazali zgromadzonym kibicą, że drzemie w nich duży potencjał. Napawa to wszytsko optymizmem przed kolejnym ważnym meczem z drużyną bijącą się o awans do III ligi w przyszłym tygodniu. ANIOŁY bowiem wybierają sie do Słupska gdzie rozegrają mecz z wiceliderem IV ligi Gryfem Słupsk.

Zapraszamy na mecz w niedziele 24 maja o godz. 14.00


Tydzień temu wszyscy kibice cieszyli się z bardzo ważnej wygranej z kilku powodów. Po pierwsze- graliśmy na bardzo trudnym terenie. Po drugie- z Jantarem zazwyczaj przegrywaliśmy. Po trzecie- po dobrym meczu z Liderem wszyscy kibice oczekiwali potwierdzenia formy naszych zawodników. Wszyscy się bardzo z tego cieszą i mimo różnych opinii na temat poprzedniego meczu- stylu, widowiska najważniejsze są trzy punkty dopisane dla drużyny ANIOŁÓW GARCZEGORZE.

Jak będzie dziś??? Czy ANIOŁY pójdą za ciosem??

Przeciwnik bardzo dobrze nam znany. Bytovia Bytów jest wpisana jako nasz stały sparing partner podczas okresu przygotowań do kolejnej rundy. Gościliśmy też drużynę Bytovi wraz z Pawłem Janasem na SAHARZE podczas Wielkiego Festynu w Garczegorzu. Jednak mimo tych wszystkich gier towarzyskich rozegraliśmy pięć meczów o punkty. Bilans jest na remis. Każda z drużyn wygrała po dwa mecze a jeden z nich zakończył się remisem. W obecnym sezonie Bytovia plasuje się na IV miejscu. Jednak jak pokazują ostatnie mecze, nasz Duet Trenerski Misiak&Wanat potrafią zmotywować i dobrze ustawić zawodników na mecz z drużyną z góry tabeli. Ufamy, że i tym razem tak będzie.

Zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny na godz. 16.00 na „SAHARE”
 

28 kolejka 16/17 maj 2015
AMATOR KIEŁPINO 3:0 OLIMPIA SZTUM WALKOWER
POGOŃ LĘBORK  : MKS WŁADYSŁAWOWO 16MAJA 18.00
JAGUAR GDAŃSK  2:1 WIKĘD GOSRiT LUZINO 16MAJA 14.30
POWIŚLE DZIERZGOŃ 2:0 KP STAROGARD GDAŃSKI 16MAJA 16.00
START MIASTKO 2:2 WIERZYCA PELPLIN 16MAJA 13.00
CENTRUM PELPLIN  : JANTAR USTKA 16MAJA 17.00
ANIOŁY GARCZEGORZE 2:0 BYTOVIA II BYTÓW 16MAJA 16.00
POLONIA GDAŃSK 2:1 GKS KOLBUDY 16MAJA 12.00
KORAL DĘBNICA 3:0 GRYF SŁUPSK WALKOWER

 

 

Miki SHOW trwa... USTKA ZDOBYTA...
Więcej

Miki SHOW trwa... USTKA ZDOBYTA...

Sobota, 9 maja 2015 godz. 08:43 | LoqS | 138

Miki show trwa na wyjeździe w Ustce Anioły prowadzą 2:1. Strzelanie rozpoczął Mikułko jednak przed końcem pierwszej połowy do szatni Gospodarze wyrównali wynik meczu na 1:1. W drugiej połowie '65 na liste strzelców ponownie wpisał sie Miki.
K O N I E C ! ! !
Anioły podtrzymują bardzo dobrą passe i wygrywają na trudnym terenie 1:2
Gratulacje dla wszystkich zawodników i duetu trenerskiego za motywacje i przywiezienie cennych punktów do Garczegorza.

27 kolejka 9-10 maja

GKS Kolbudy

2 : 0

Amator Kiełpino

9 maja 17.00

Gryf Słupsk

4 : 2

Polonia Gdańsk

10 maja 14.00

Bytovia II Bytów

3:0

Koral Dębnica

Walkower

Jantar Ustka

1 : 2

Anioły Gaczegoze

9 maja 16.00

Wierzyca Pelpin

1 : 0

Centrum Pelplin

9 maja 17.00

KP Starogard Gdański

5 : 1

Start Miastko

9 maja 16.00

Wikęd/GOSRiT Luzino

2 : 3

Powiśle Dzierzgoń

9 maja 16.00

MKS Władysławowo

2 : 1

Jaguar Gdańsk

9 maja 13.00

Olimpia Sztum

0:3

Pogoń Lębork

WalkowerLider na kolanach...
Więcej

Lider na kolanach...

Piątek, 1 maja 2015 godz. 17:07 | LoqS | 402

Nikt z kibiców zmierzających w niedzielne popołudnie na "SAHARE" nie myślał o tak wysokiej wygranej. Wszak Lider przegrał dotychczas tylko trzy mecze. Jednak, już tydzień wcześniej, po przegranym meczu w Starogardzie Gdańskim, w gronie kibiców rosła nadzieja na wygrany mecz. Po wielu tygodniach oczekiwaniach kibice Aniołów wkońcu doczekali się zwycięstwa, którego "życzliwi kibice" nie wytłumaczą szczęściem. Od pierwszych minut wysoko ustawieni zawodnicy duetu trenerskiego MISIAK&WANAT zaatakowali Gości. W ataku bardzo dobrze ustawiał się Mikułko, pokazując z każdym podaniem chęć ustrzelenia pierwszego gola w tej rundzie. Prostopadłe podania ze środka pola wkońcu okazały się owocne i Mikułko otworzył worek z bramkami. Jednak Wierzyca, także chciała ugrać chociaż punkt w tym meczu. Jednak tego dnia zbyt dobrze spisywała się formacja obronna kierowana przez Pendowskiego. Po pierwszej połowie część kibiców odczuwała lekki niedosyt bo piłka jest okrągła a bramki są dwie, a niewykorzystane sytuacje lubią się zemścić. Ale nie tego dnia. W którkim odstępie czasu Mikułko dołożył do wyniku dwie bramki. Stadion oszalał, a Anioły poczuły krew i najpierw Staszczuk a potem Miotk dołożyli po bramce. Po takim meczu apetyt kibiców się wzmógł i czekamy na kolejne punkty w sobotę 9 maja o godz. 16.00

Zapraszamy....


 

26 kolejka 1-3 maja

Amator Kiełpino

0 : 4

Pogoń Lębork

3 maja 14.00

Jaguar Gdańsk

3:0

Olimpia Sztum

Walkower

Powiśle Dzierzgoń

1 : 2

MKS Władysławowo

2 maja 16.00

Start Miastko

3:2

Wikęd/GOSRiT Luzino

1 maja 13.00

Centrum Pelplin

3 : 0

KP Starogard Gdański

2 maja 17.00

Anioły Garczegorze

5 : 0

Wierzyca Pelpin

3 maja 14.00

Koral Dębnica

0:3

Jantar Ustka

Walkower

Polonia Gdańsk

2 : 3

Bytovia II Bytów

2 maja 16.00

GKS Kolbudy

1 : 1

Gryf Słupsk

2 maja 17.00Daleki i ciężki wyjazd... KP STAROGARD GD. 2 - 0 ANIOŁY
Więcej

Daleki i ciężki wyjazd... KP STAROGARD GD. 2 - 0 ANIOŁY

Czwartek, 23 kwietnia 2015 godz. 13:51 | LoqS | 194

Niestety po dalekim wyjeździe i meczu na przepięknym Stadionie Miejskim w Staogardzie Gd. Anioły musiały uznać wyższość gospodarzy. Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja KP jednak po zmianach w drużynie Aniołów w drugiej połowie ujrzeliśmy wyrównany mecz.
Poniżej relacja na żywo....

25 kolejka 25/26 kwietnia 2015
Gryf Słupsk 9- 0 Amator Kiełpino 26 kwietnia - 14.00
Btowia II Bytów 3 - 0 GKS Kolbudy 26 kwietnia - 13.00
Wierzyca Pelplin 3:0 Koral Dębnica walkower
KP Stargard Gdański 2 -0 Anioły Garczegorze 25 kwietnia -16.00
Wikęd/GOSRiT Luzino 1 -1 Centrum Pelplin 25 kwietnia - 16.00
Olipmpia Sztum 0:3 Powiśle Dzierzgoń Walkower
MKS Władysławowo 3 -0 Start Miastko 25 kwietnia - 13.00
Pogoń Lębork 1 - 1 Jaguar Gdańsk 25 kwietnia - 18.00
Jantar Ustka 0 - 0 Polonia Gdańsk 25 kwietnia – 16.00Zobacz wszystkie

Aktualności

Najnowsze zdjęcia