• JANTAR

  SOBOTA 25-07-2015 godz. 12.00 STADION w USTCE... ZAPRASZAMY...

 • Przeciwnik

  ANIOŁY 0 : 2 ARKA GDYNIA

 • Anioły GOOOLA!

  MOTYWACJA...

 • Gracz

  Kolejny taniec radości... po WIERZYCY szaleństwo w USTCE...

 • Anioły Garczegorze

  Zmieniamy się...

 • festyn

Sponsorzy

Znamy terminarz rozgrywek...
Więcej

Znamy terminarz rozgrywek...

Piątek, 17 lipca 2015 godz. 07:32 | LoqS | 45

W nadchodzącej rundzie Anioły rozegrają 17 spotkań. Pierwszym przeciwnikiem będzie KP Starogard Gdański. Drużyna z aspiracjami do awansu do III ligi. Mniejmy nadzieje, że czas jaki pozostał do rozpoczęcia sezonu, pozwoli sztabowi Trenerskiemu dobrze przygotować Naszą drużynę do rozgrywek.

Poniżej prezentujemy cały terminarz. Systematycznie będzie on uaktualniany o konkretne daty i godziny spotkań.

Kolejka 1 w dniach 08-08-2015/09-08-2015
1 KP Starogard Gdański - Anioły Garczegorze
2 Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń
3 Gedania Gdańsk - Centrum Pelplin
4 Rodło Kwidzyn - Drutex-Bytovia II Bytów
5 Brda Przechlewo - Start Miastko
6 Pogoń Lębork - GKS Kolbudy
7 GRYF 2009 TCZEW - MKS Władysławowo
8 KTS-K LUZINO - Zawisza Borzytuchom
9 Jaguar Gdańsk - Jantar Ustka
XII WIELKI FESTYN RODZINNY!!!
Więcej

XII WIELKI FESTYN RODZINNY!!!

Środa, 15 lipca 2015 godz. 07:50 | LoqS | 94

 

Czas przygotowań...
Więcej

Czas przygotowań...

Wtorek, 14 lipca 2015 godz. 08:50 | LoqS | 64

Już od kilku dnia cały sztab szkoleniowy Aniołów Garczegorze rozpoczął przygotowania do kolejnego sezonu. Na pierwszych treningach pojawili się chętni do walki o miejsce w pierwszym składzie. Pełny skład drużyny podamy w najbliższym czasie. Jednak już w najbliższą sobote 18 lipca będzie moża zobaczyć naszych zawodników podczas meczu kontrolnego z ARKĄ GDYNIA. Jak zapewnia Prezes Aniołów na SAHARE ma przyjechać pierwszy skład drużyny z Gdyni. Mecz ten będzie otwierał kolejny już Wielki Festyn w Garczegorzu. 

Zapraszamy wszystkich chętnych na "SAHARE" na godz. 11.00. Zabierzmy ze sobą rodziny bo w ten dzień na prawdę bedzie się działo. Organizatorzy szykują dużo niespodzianek i niespotykanych gdzie indziej atrakcji dla każdej grupy wiekowej.
 
Dodatkowo, podczas przygotowań do nowego sezonu Anioły rozegrają kilka spotkań kontrolnych. Przeciwnicy już są znani jednak na bieżonco będziemy informować o godzinie rozpoczęcia spotaknia.

ANIOŁY GARCZEGORZE 0  : 2 ARKA GDYNIA 18.07.2015 godz. 11.00 „SAHARA”
JANTAR USTKA   : ANIOŁY GARCZEGORZE 25.07.2015 Ustka godz. 12.00.
STOLEM GNIEWINO   : ANIOŁY GARCZEGORZE 2.08.2015 Gniewono godz. do usg.
GARBARNIA KĘPICE   : ANIOŁY GARCZEGORZE 4.08.2015 Kępice godz. do uzg.

 

 

 

 

Podsumowanie...
Więcej

Podsumowanie...

Sobota, 27 czerwca 2015 godz. 21:10 | LoqS | 124

W miniony weekend byliśmy świadkami wielkich wydarzeń związanych z naszym Małym a zarazem Wielkim KLUBEM SPORTOWYM „ANIOŁY GARCZEGORZE”. Dzięki zwycięstwu w wyjazdowym spotkaniu w Pelplinie z drużynom Centrum Pelplin, nasz Klub zakończył sezon na 4 miejscu w IV lidze Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Jest to nie tylko najwyższe miejsce wywalczone przez wszystkich zawodników naszej drużyny na szczeblu IV ligi, ale również najwyższe miejsce z drużyn powiatu lęborskiego. Kolejny już rok Duet trenerski MISIAK&WANAT pracują z drużyną, która panuje w naszym regionie. Dzięki zaangażowaniu całego sztabu szkoleniowego, zawodników, sponsorów i władz klubu, „Anioły” są przykładem drużyny, która dzięki małym funduszom i wielką pracą osiąga wyznaczone cele. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować w pierwszej kolejności zawodnikom. Za to, że mimo obowiązków rodzinnych, szkolnych bądź zawodowych znajdują czas i chęci na treningi. Trenerom, którzy muszą zapanować na ponad dwudziestką przeróżnych charakterów. Zarządowi, który poświęca się całkowicie idei rozwoju sportu w naszej miejscowości. Sponsorom, bez których ciężko było by stworzyć odpowiednie warunki do treningu i formacji piłkarskiej nie tylko piłki seniorskiej, ale również „Młodych Aniołów”. Na końcu chcemy podziękować wszystkim kibicom. Po waszej obecności na każdym meczu na „SAHARZE” widać, że zainteresowanie jest ogromne tą formom rozrywki w naszych okolicach. Mimo przeróżnej aury pogodowej zawsze jesteście obecni z zawodnikami. Niejednokrotnie komentując ich poczynania na boisku. Zdajemy sobie jednak sprawę, że bez waz nie było by Naszego KLUBU w Garczegorzu.

Wiemy, że bez piłki długo nie wytrzymacie, dlatego zapraszamy już 18 lipca na „Saharę”. Tego dnia odbędzie się mecz towarzyski między „ANIOŁY GARCZEGORZE” vs „ARKA GDYNIA”. Więcej informacji pojawi się już wkrótce. Jedno jest pewne każdy miłośnik piłki nożnej z okolicy i nie tylko będzie mógł zobaczy to spotkanie za darmo. Zapraszamy, ponieważ tego dnia będzie dużo więcej atrakcji w GARCZEGORZU.

Nabór rocznika 1997-1999 rozpoczęty...
Więcej

Nabór rocznika 1997-1999 rozpoczęty...

Poniedziałek, 15 czerwca 2015 godz. 16:45 | LoqS | 153

Dnia 13 czerwca 2015 roku Zarząd Klubu Sportowego zdecydował się oddać pod opiekę Trenera Mariusza Misiaka młodzież z rocznika 1997;1998 i 1999. Dlatego każdy kto ma chęć sprawdzenia swoich umiejętności i chce trenować pod okiem Trenera, który przez kilka ostatnich lat  prowadzi najlepszy zespół naszego powiatu. Zapraszamy na treningi w każdą środę i piątek na godz. 18.00. W razie jakichkolwiek pytań Trener prosi o kontakt telefoniczny: 503-554-303.  
Zapraszamy

 

Zobacz wszystkie

Aktualności

Najnowsze zdjęcia