Sponsorzy

10-lecie ANIOŁÓW GARCZEGORZE

24 czerwca 2017 roku Klub Sportowy ANIOŁY Garczegorze w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej świętował jubileusz 10-lecia istnienia.

W uroczystości wzięli udział aktualni działacze klubu, zawodnicy, byli piłkarze, trenerzy, samorządowcy oraz sympatycy "Aniołów" z Garczegorza.

Obchody stały się okazją do licznych wspomnień oraz podsumowań dokonań klubu. Uroczystości rozpoczęły się przedstawieniem przez Edwarda Nagórskiego krótkiego rysu historycznego założenia Klubu. We wspomnieniach nie zabrakło nazwisk byłych i obecnych piłkarzy, działaczy ale przede wszystkim nie zabrakło ważnych dla Klubu wydarzeń. Niestety nie wszystkim dane było  świętować jubileusz Aniołów. Nie ma już wśród nas członków zarządu klubu Stanisława Syldatk i Józefa Mielewczyka jak również kibiców i ludzi,  którzy pomagali klubowi w jego działalności. Minutą ciszy uczczono ich pamięć.

"Zarządowi Klubu Sportowego Anioły Garczegorze z okazji jubileuszu 10-lecia wyrazy uznania za działalność i promocję piłki nożnej" - takie podziękowania i życzenia w formie pamiątkowego grawertonu na ręce prezesa Klubu Andrzeja Syldatk złożył w imieniu Zarządu Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku  Józef Dąbrowski - sekretarz Zarządu Pomorskiego ZPN.

         Sobotni Jubileusz to także okazja do odznaczenia zasłużonych dla klubu działaczy. Wszystkie osoby, które w wyjątkowy sposób przysłużyły się do rozwoju i sukcesów Klubu zostały nagrodzone, a w ich stronę skierowano wiele ciepłych słów.
Z rąk Józefa Dąbrowskiego - sekretarza Zarządu Pomorskiego ZPN - srebrne odznaki "Zasłużony dla Pomorskiego Związku Piłki Nożnej" otrzymali:

- Andrzej Syldatk

- Marian Syldatk

- Jan Syldatk

- Ryszard Wittke

- Jarosław Witek

- Krzysztof Pruszak

- Edward Nagórski

- Mariusz Misiak

Podziękowania i pamiątkowe statuetki oraz szaliki klubowe, z rąk prezesa Klubu Andrzeja Syldatk i wiceprezesa Mariana Syldatk,  otrzymali także zawodnicy - wychowankowie klubu  oraz trenerzy w okresie 10-lecia.

Statuetki dla zawodników - wychowanków klubu - otrzymali:

Jakub Syldatk, Przemyałw Szablewski, Zbigniew Labuda, MAciej Syldatk, Mateusz Lela, Filip Mielewczyk, Marcin Drużyński, Paweł Mielewczyk, Marek Tomasiewicz i Jan Syldatk.

Statuetki-puchary  dla trenerów pracujących w Klubie w okresie X-lecia:

Edward Jadeszko (pierwszy trener Aniołów), Maciej Bieniasz-Krzywiec, Damian Wasilewski, Mariusz Misiak, Adam Mielewczyk i Tadeusz Wanat (obecny trener).

Za wieloletnie  i godne reprezentowanie barw Aniołów Garczegorze podziękowano napastnikowi Danielowi Brzózka (numer 9 na koszulce) oraz obrońcy i  kapitanowi zespołu Arkadiuszowi Pendowskiemu (numer 21 na koszulce). Pamiątkowe statuetki i koszulki z numerami jakimi grali wręczyli Andrzej i Marian Syldatk.

         Na zakończenie części oficjalnej za zaangażowanie władz, trenerów, działaczy i piłkarzy podziękowania złożył  Wójt Gminy Nowa Wieś Lęborska - Ryszard Wittke. Głos zabrali także zaproszeni goście i wręczyli prezesowi klubu pamiątkowe puchary , grawertony i upominki.  W części artystycznej wystąpił zespół muzyczny z lęborskiego Domu Kultury oraz zespół disco polo Dance Express, który 10 lat temu koncertował w Garczegorzu. Jubileusz zakończyło spotkanie integracyjne i zabawa do białego rana...

Wtorek, 4 lipca 2017 godz. 05:38 | Edek47 | Odsłony: 468