Sponsorzy

5 MINUT DO ZWYCIĘSTWA...

5 minut zabrakło piłkarzom Tadeusza Wanata do pełni szczęścia aby wywieźć trzy punkty z trudnego terenu jakim jest boisko w Kościerzynie. W meczu tym Anioły dwukrotnie wychodziły na prowadzenie. Najpierw w 35 minucie po dośrodkowaniu Damiana Formeli piłkę w bramce Nikodema Kowalczuka umieścił Adrian Kwiatkowski a w 65 minucie z rzutu wolnego z 25 metrów w samym okienku umieścił Michał Choszcz (na zdjęciu). Do przerwy nasi piłkarze grali bardzo dobrze i mieli jeszcze kilka sytuacji do podwyższenia wyniku. Po przerwie do głosu doszli piłkarze gospodarzy i wyrównywali wynik meczu. Po raz pierwszy Dominika Czekirdę pokonał w 62 minucie Tomasz Tuttas a na pięć minut przed końcem spotkania po indywidualnej akcji gola na 2-2 strzelił Mariusz Węgliński. Było to zupełnie inne spotkanie niż z Orkanem. Ambicja i wola walki zostały nagrodzone jednym punktem. Po tym spotkaniu Anioły Garczegorze zajmują 14 lokatę w tabeli mając 10 punktów z czego 6 zdobyli w meczach wyjazdowych a 4 na Saharze.

W sumie jednak pozytywny występ, bo jechaliśmy na stracenie, a dużo nie brakowało, byśmy przywieźli punkty. Piłka jest przewrotna i należy się cieszyć z tego, co mamy - powiedział Tadeusz Wanat senior, trener Aniołów na łamach Głosu Pomorza.

Już w najbliższą niedzielę kolejny mecz z byłym trzecioligowcem. Na mecz 11. kolejki do Garczegorza przyjeżdża Cartusia Kartuzy. Mecz odbędzie sie 22 października o 14.10.

Środa, 4 października 2017 godz. 10:22 | Edek47 | Odsłony: 119