Sponsorzy

Aktualności

Rumia zdobyta...
Więcej

Rumia zdobyta...

Czwartek, 27 października 2016 godz. 14:24 | LoqS | 410

 W miniony weekend Anioły bardzo dobrze zaprezentowały się w Rumii. Faworytem spotkania był gospodarz, który dotychczas bardzo dobrze sprawował się w naszej lidze. Gdyby nie zaległy mecz z Rodłem, który został przełożony w ostatniej chwili, nasi zawodnicy udawali by się do wicelidera. Anioły jednak bez kompleksu zaczęli spotkanie. Rumia chciała narzucić swój styl gry. Przeciwnik jednak wysoko podchodził do pressingu nie dając dużo miejsca w rozgrywaniu piłki. Po pierwszym kwadransie gry, kiedy to przewaga drużyny gości była coraz bardziej widoczna, do gry włącza się sędzia liniowy. Jeszcze przed kontaktem zawodnika z bramkarzem Aniołów wskazuje faul na napastniku. Sędzia główny bierze pod uwagę sugestie kolegi i wskazuje wapno. Jedenastkę pewnie wykonuje A. Filipkowski. Anioły jednak dalej grają swoje. Po kilku minutach dobre podanie z rzutu rożnego wykorzystuje Smolarek i daje nam remis. Im bliżej końca pierwszej połowy, Anioły grają coraz pewniej. Jednak kardynalny błąd Drzazgowskiego daje rzut rożny gospodarzą. Dobre zagranie na głowę K. Kiełba i Orkan ponownie prowadzi w spotkaniu....


Gratulujemy i czekamy na kolejne strzelanie, jednak tym razem na Saharze…
Przełamanie Aniołów w dreszczowcu na Saharze...
Więcej

Przełamanie Aniołów w dreszczowcu na Saharze...

Środa, 19 października 2016 godz. 15:43 | Edek47 | 504

 W 11. kolejce IV ligi sportbazar.pl Anioły Garczegorza podjęły Sokoła Wyczechy i zdobyli trzy punkty. Goście wygrywali już od 38 minuty, ale ostatecznie wracają do Wyczech bez punktów. Bohaterem garczegorzan Michał Choszcz, który strzelił dwa gole i Grzegorz Smolarek - zdobywca trzeciej bramki.

Podobne emocje jakie były w niedzielę w Garczegorzu, gdzie losy meczu ważyły sie do ostatniego gwizdka sędziego, kibice przeżyli 21 października 2012 roku w meczu Anioły Garczegorze - Czarni Czarne. Do 88 minuty gospodarze po dwóch golach grającego dzisiaj w Sokole a wtedy w Czarnych Pawła Łacko, przegrywali 0-2. W ostatnich siedmiu minutach Anioły za sprawą Arkadiusza Pendowskiego w 88 minucie, Grzegorza Smolarka w 93 i Sebastiana Orczyka w 95 strzelili trzy gole i na Saharze euforia. Niemożliwe stało się możliwe. Trzy punkty zostały w Garczegorzu.

Dla jednych i drugich był to bardzo ważny mecz...

Teraz czeka piłkarzy Aniołów wyjazd do Orkana Rumia. Mecz zostanie rozegrany 22 października o godz. 15.00 Na Saharze podopieczni Tadeusza Wanata zagrają 30 października o 14.00 z kolejnym beniaminkiem Gromem Nowy Staw.

Anioły Garczegorze vs Sokół Wyczechy
Więcej

Anioły Garczegorze vs Sokół Wyczechy

Piątek, 14 października 2016 godz. 17:33 | LoqS | 490

 Sokół Wyczechy, beniaminek IV ligi sportbazar.pl sezonu 2016/2017, przyjeżdża w niedzielę do Garczegorza. Mecz na Saharze rozpocznie się o godz. 14.00.

Wyczechy - miejscowość  w powiecie chłuchowskim, gmina Czarne.

Jesteśmy już autorami historycznego osiągnięcia, bo po raz pierwszy w naszej liczącej około 800 mieszkańców miejscowości rozgrywane są mecze klasy okręgowej. Jeśli Sokół wywalczy w czerwcu awans do IV ligi to będzie naprawdę niesamowity wyczyn - stwierdził  prezes klubu Dariusz Panek na stronie pomorskiego ZPN.

Historyczne ligowe wzloty Sokoła Wyczechy stały się faktem i w sezonie 2016/2017 i zespół znalazł sie wśród 18 drużyn czwartoligowych...

W Bytowie bez goli...
Więcej

W Bytowie bez goli...

Poniedziałek, 10 października 2016 godz. 11:25 | LoqS | 374

  W minioną niedzielę Anioły udały się do Bytowa. Rezerwy I ligowego Drutexu postawiły wysoko poprzeczkę naszej drużynie. Dzięki dobrej grze Patryka, który debiutował na bramce w Aniołach wywalczyliśmy punkt. Szanujemy każdy punkt. Liczymy również na zgarnięcie kompletu punktów w Garczegorzu. W niedzielę na SAHARĘ przyjeżdza beniaminek Sokół Wyczechy.

Zapraszamy wszystkich Kibiców 16 października na godz. 14.00

"Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo Miłość, to NIEŚMIERTELNOŚĆ"
Więcej

"Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo Miłość, to NIEŚMIERTELNOŚĆ"

Poniedziałek, 10 października 2016 godz. 11:13 | LoqS | 367

 

  Zawodnikowi,

koledze z drużyny KS Anioły Garczegorze 

Michałowi Fierka

i Wszystkim Jego Bliskim 

składamy

wyrazy najgłębszego współczucia

oraz łączymy się w bólu 

z powodu śmierci taty

ZBIGNIEWA FIERKA

 

Zarząd KS Anioły Garczegorze,

Cała drużyna z Trenerem na czele 

i Kibice

Porażka w cztery minuty...
Więcej

Porażka w cztery minuty...

Poniedziałek, 3 października 2016 godz. 07:52 | LoqS | 380

Po dobrym spotkaniu w Kościerzynie i zagraniu na zero w tyle, zgormadzeni kibice na SAHARZE liczyli na komplet punktów. Co więcej gra Aniołów potwierdzała dobrą dyspozycje i przygotowanie zawodników do meczy. Prowadziliśmy grę, jednak nie wykorzystanie kilku dogodnych sytuacji na zdobycie gola, mogło się to zemścić. Tak też się stało. Żaden kibic nie spodziewał się jednak takiego obrotu spraw. Miedzy 50 a 54 minutą zobaczyliśmy trzy gole. Strzelanie rozpoczął Bławat, trzy minuty później wapno wykorzystuje Lipka-Włoszczyk, i w 54 minucie Aniołów dobija Szczepanowski. Szybko strzelone bramki powinny podciąć skrzydła naszym zawodnikom. Jednak mimo takiego ciosu nie poddawali się. W 58 minucie pierwszą bramkę strzela Staszczuk, jednak kilka minut po frasobliwej zabawie w polu karnym ponownie  tracimy gola a strzelcem jest Gorwa. Anioły jednak nadal walczą. Bramka drużyny gości jest jak zaczarowana i tylko strzał Choszcza był w stanie zmniejszyć rozmiar porażki w 73 minucie.

Po tym meczu sytuacja się skomplikowała. Przed nami kolejny wyjazdowy mecz z rezerwami I ligowego Drutexu. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz już w niedziele 9 października na godz. 11.00 do Bytowa.

 
Dobra gra bez punktów...
Więcej

Dobra gra bez punktów...

Niedziela, 18 września 2016 godz. 09:57 | LoqS | 425

 Minęły dwa weekendy rozgrywek a licznik punktów Aniołów zatrzymał się na 4. Dwa tygodnie temu na Saharze Anioły podejmowały Powiśle Dzierzgoń. Mimo dobrze wyglądającej grze, Anioły uległy przeciwnikowi aż 3:0. Tydzień temu nasza drużyna udała się do Kolbud. Już w 4 minucie Fierka mocnym uderzeniem zza pola karnego przelobował bramkarza gości. Jednak radość Aniołów nie trwała długo. Kilka minut później błędną decyzję podjął Wojtowicz i zawodnik gospodarzy z dziecinną łatwością umieścił piłkę w bramce. Kolejne minuty to popis katastroficznego sędziowania. Błędne decyzję przyczyniły się do zdobycia kolejnej bramki dla Gospodarzy. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, którego nie powinno być, ponownie piłka została skierowana do naszej bramki. Mimo wielu dogodnych okazji Anioły nie potrafiły skierować piłki do bramki przeciwnika. Po zmianie stron Anioły dalej prowadziły grę. Jednak znowu po błędzie sędziego i nieodgwizdaniu dwumetrowego spalonego Piotrowski skierował piłkę do bramki Aniołów. Nasi zawodnicy nie poddawali się. Zdołali wypracować sobie kilka dogodnych sytuacji, jednak w najważniejszym momencie brakowało zimnej krwi. Ostatecznie ulegliśmy w Kolbudach 3:1.

W dniu dzisiejszym na Saharę przyjeżdżają rezerwy ekstraklasowego beniaminka z Gdyni. Młodzi zawodnicy Arki będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Czy Anioły zdołają przeciwstawić się szkolonym od młodości zawodnikom z Gdyni? Zapraszamy na mecz na godz. 14.00 
Udany weekend Aniołów...
Więcej

Udany weekend Aniołów...

Poniedziałek, 29 sierpnia 2016 godz. 07:24 | LoqS | 468

Miniony weekend był bardzo udany dla naszych zawodników. Anioły w niedziele udały się do Pelplina. Tam czekała ich konfrontacja z drugą drużyną ze stolicy diecezji. Po bramce w drugiej połowie, strzeloną przez Michała Fierke, Anioły zdobyły pierwszy w tym roku komplet punktów. Gratulujemy i czekamy na kolejne zwycięstwa. Będzie do tego okazja już 4 września. O godz. 14.00 na „SAHARZE” Anioły będą podejmować Powiśle Dzierzgoń. Drużyna bardzo wymagająca. Konfrontacje z Powiślem są zawsze ciekawe i emocjonujące. Zapraszamy wszystkich kibiców…

Warto też dodać, że druga drużyna Aniołów pod wodzą Trenera Mariusza Misiaka, rozpoczęła sezon w B-klasie. Pierwszym przeciwnikiem, był sąsiad zza miedzy Start Łebień. Anioły jednak były górą w derbach i wygrały 1:2. Gratulujemy… 
ZAJĘCIA PIŁKARSKIE...
Więcej

ZAJĘCIA PIŁKARSKIE...

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016 godz. 08:46 | LoqS | 459

TYLKO JEDNEK PUNKT
Więcej

TYLKO JEDNEK PUNKT

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016 godz. 07:50 | LoqS | 467

 Po trzech kolejkach Anioły zdołały zgromadzić na swoim koncie jeden punkt. W pierszym spotkaniu nasza drużyna strzeliła dwa gole... jednak samobójcze. Anioły słabiej się prezentowały niż nasz przeciwnik z Gdańska. Nie można jednak odmówić Aniołom woli walki i chęci zwycięstwa, a samobójcze bramki, no cóż zdarzają się najlepszym. W drugiej kolejce podejmowaliśmy na „SAHARZE” drużynę z Pelplina. Wierzyca jest obecnie liderem naszej ligi.


Kolejną okazją do zdobycia pełnej puli będzie niedzielny mecz w Pelplinie. Anioły będą przeciwnikiem Centrum Pelplin. Gospodarze będą faworytem tego meczu. A jak będzie zobaczymy już za tydzień. Zapraszamy na godz. 17.00 do Pelplina…
 

Inauguracja  piłkarskiego  sezonu  2016/2017 na  wyjeździe z  JAGUAREM  GDAŃSK
Więcej

Inauguracja piłkarskiego sezonu 2016/2017 na wyjeździe z JAGUAREM GDAŃSK

Sobota, 6 sierpnia 2016 godz. 07:44 | LoqS | 767

W tym sezonie IV-ligowe rozgrywki na Pomorzu, których inauguracja nastąpi w najbliższą sobotę, dzięki kontynuacji współpracy Pomorskiego Związku Piłki Nożnej  z firmą Marba-sport, zyskały sponsora tytularnego IV ligi sportbazar.pl.

Podobnie jak w poprzednim sezonie IV liga liczyć będzie 18 drużyn. W wyniku reorganizacji, obecna czwarta liga znacząco różni się kadrowo od tej poprzedniej. Sprawiły to nowe zasady awansów i spadków. Aż 8 drużyn z poprzedniego sezonu nie zagra w obecnej IV lidze. Ich miejsce zajęli spadkowicze z III ligi Arka II Gdynia, Cartusia Kartuzy, Kaszubia Kościerzyna, Wierzyca Pelplin i Gryf Słupsk, którzy zapewne spróbują podjąć wyzwanie szybkiego powrotu na czwartoligowy szczebel. Oprócz spadkowiczów zagrają mistrzowie klas okręgowych. Po udanym sezonie do IV ligi wraca Orkan Rumia, a oprócz niego promocję uzyskały z innych grup Grom Nowy Staw (gmina w powiecie malborskim) i Sokół Wyczechy (powiat człuchowski). To właśnie tam czeka piłkarzy Aniołów najdalszy wyjazd. Komplet drużyn IV ligi w tym sezonie przedstawia się następująco...

Podsumowanie oraz czas przygotowań…
Więcej

Podsumowanie oraz czas przygotowań…

Wtorek, 12 lipca 2016 godz. 08:07 | LoqS | 597

 Zdaję sobie sprawę, że wielu kibiców czekało  na podsumowanie wiosennej rundy. Jednak radość z utrzymania była przeogromna. Anioły w bardzo dobrym stylu walczyły na wiosnę. Już na kolejkę przed ostatnim meczem zagwarantowały sobie, tak upragnione utrzymanie. Widać, że ciężka praca i determinacja przynoszą korzyści. Gratulujemy. W ostatnim meczu na „SAHARZE” Anioły wygrały z Jaguarem 1:0. Wygrana jednak zepchnięta była na drugi plan. Mimo Świętowania do białego rana, większość kibiców, żyło trwającym we Francji meczami Mistrzostw Europy. Polska drużyna, która była tłumnie wspierana przez swoich kibiców, pokazała, że trzeba się z nią liczyć. Przegraliśmy tylko jeden mecz w karnych. Przegraliśmy ale jak się później okazało z Nowym Mistrzem Europy- Portugalią. Zarówno nowy Mistrz Europy jak i IV ligi jest wielką niespodzianką. Gratulujemy jednak Pogoni i życzymy sukcesów w III lidze.

Młodzież Aniołów pod wodzą Mariusza Misiaka rozegrała bardzo dobrą rundę. Nie doznali porażki i zdobyli mistrzostwo. Teraz przed nimi okres przygotowawczy. Zajęcia mają przygotować młodych zawodników do gry w rozgrywkach B-Klasy. Wszystkich zainteresowanych i chętnych pograć w piłkę i trochę potrenować proszeni są o kontakt z Trenerem Misiakiem pod numerem tel. 503 554 303.

WIELKI FESTYN
Więcej

WIELKI FESTYN

Środa, 29 czerwca 2016 godz. 14:06 | LoqS | 828

MAMY TO!!! KTO NIE WIERZYŁ NIECH UWIERZY!!!
Więcej

MAMY TO!!! KTO NIE WIERZYŁ NIECH UWIERZY!!!

Sobota, 11 czerwca 2016 godz. 19:06 | LoqS | 562

Na początku rundy wiosennej, wielu „EKSPERTÓW” piłki nożnej skazywało nasz mały skromny zespół na spadek. Dziś widać jakimi są specjalistami i wróżbitami. Na trudnym terenie w dalekim Dzierzgoniu, Anioły chciały zrealizować założenia na ten rok. Niestety pierwsze minuty nie szły po myśli Trenera Wanata. Najpierw kontuzja Piotrowskiego. Potem stwarzanie sobie dogodnych sytuacji, jednak brak skuteczności. Ostatecznie Powiśle dwukrotnie skontrowało Aniołów i do końca pierwszej połowy przegrywaliśmy 2:0.

W drugiej połowie Anioły grały swoje. Opłacało się. Najpierw FIERKA a kilka minut później niezawodny w ostatnim czasie SMOLAREK strzelają i mamy remis. Walka ponownie do ostatnich minut. Sytuacje gospodarzy i gości na zdobycie gola. Jednak kibice zgromadzeni w Dzierzgoniu bramek więcej nie zobaczyli.

Cieszymy się z cennego punktu. Na ręce Trenera Wanata składamy gratulacje i wyrazy szacunku dla Całego Zespołu. Zapraszamy również wszystkich kibiców na mecz pożegnalny z tym sezonem. Już w najbliższą sobotę 18 czerwca o godz. 17.00 na „SAHARE” przyjeżdża Jaguar Gdańsk. Anioły na pewno nie odpuszczą i będą chciały godnie pożegnać się ze swoimi kibicami.

Zapraszamy…

 

 

Ogromna dawka EMOCJI...
Więcej

Ogromna dawka EMOCJI...

Wtorek, 7 czerwca 2016 godz. 13:28 | LoqS | 507

 W niedziele o godz. 14.00 na „SAHARZE” rozegrano mecz o życie. Z toporem w oczach grali zarówno gospodarza, jak i drużyna z Luzina. Anioły były w lepszej sytuacji. Jednak Trener Wanat i wszyscy zawodnicy zdawali sobie sprawę z wagi spotkania. Po pierwszym gwizdku lepiej prezentowała się drużyna Gości. Ataki skrzydłami, szybki odbiór piłki w środku pola spowodował nerwowość w poczynaniach Aniołów. Jednak wraz z upływem czasu Gospodarze leniwie budzili się do gry...
 

Zapowiadane emocje zagościły na „SAHARZE”. Anioły zrobiły kolejny krok, aby utrzymać upragnione utrzymanie. Luzino skomplikowało sobie sytuację, sztubackim zachowaniem. Jednak póki piłka w grze wszystko może się zdarzyć.

Anioły udają się w sobotę 11 czerwca na godz. 17.00 do Dzierzgania. Powiśle jest pewne gry w IV lidze w następnym sezonie. Jednak w ostatnim meczu przed własną publicznością na pewno nie będzie chciało oddać żadnego punktu przeciwnikowi.

 

Zapraszamy do kibicowania…

 

Emocje będą do końca...
Więcej

Emocje będą do końca...

Wtorek, 31 maja 2016 godz. 10:31 | LoqS | 566

Z wielką nadzieją nasi zawodnicy udali się do Pelplina. Tak jak założyli sobie na początku rundy, każdy mecz ma być małym krokiem do osiągnięcia celu. Cel jest jasno określony- utrzymanie się w IV klasie rozgrywkowej. Jednak długa droga, słoneczne popołudnie i ciężkie boisko nie było sprzymierzeńcem Aniołów...

Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i przygotować się do kolejnych spotkań. Jedno jest pewne emocji nie zabraknie. Anioły mają niekorzystny dla siebie układ przeciwników. Już w niedzielę o godz. 14.00 zmierzymy się GOSRIT WIKĘD LUZINO. Walka na pewno będzie do ostatnich minut meczu. Mimo wielkiej sympatii dla zawodników z Luzina, musimy ten mecz wygrać. Następnie 11 czerwca na godz. 17.00 udajemy się do Dzierzgania. Może się tak zdarzyć, że decydujący mecz zagramy w ostatniej kolejce na „SAHARZE”. Wielu kibiców będzie już pochłoniętych analizami meczów Euro 2016. Emocje jakie będą towarzyszyły w trzech ostatnich meczach mogą być porównywalne do wygrania kolejnego meczu Naszych Orłów z Niemcami.

Zapraszamy…

Darmowe trzy punkty...
Więcej

Darmowe trzy punkty...

Środa, 25 maja 2016 godz. 11:39 | LoqS | 533

Kilka minut przed godz. 11 do Zarządu klubu Anioły Garczegorze wpłynęło pismo adresowane przez Zarząd Klubu Gryf 2009 Tczew. Informacja dotyczyła odwołania przyjazdu zawodników w/w klubu i poddania meczu bez walki. Przepraszamy wszystkich Kibiców, którzy zaplanowali sobie przyjazd w dniu dzisiejszym na „SAHARE”. Jednak kilka dodatkowych dni odpoczynku przyda się naszym ulubieńcom. Tym bardziej, że wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek. Kwidzyń zapewne nie odda przewagi zgromadzonej nad Pogonią Lębork iuzyska awans do III ligi. Jednak spełnienie innego scenariusza będzie określane mianem- Pierwszy Cud POGONI. Inaczej jest w środku tabeli. Każdy punkt jest na wagę złota. A każda przegrana może przekreślić szanse na utrzymanie. Trzeba więc walczyć i dobrze dysponować swoimi siłami. Dlatego aby utrzymać swoich zawodników w rytmie meczowym Trener Wanat zorganizował na dziś wieczór mecz kontrolny z zaprzyjaźnionym zespołem- Chrobrym Chabrowo. Spotkanie rozpocznie sie o godz. 17.00.

A już w niedzielę 29 maja udajemy się do Pelplina. O godzinie 14.00 rozpoczniemy zmagania z bezpośrednim sąsiadem z tabeli CENTRUM PELPLIN. Bardzo ważne spotkanie, jednak nie oszukujmy się, przed nami tylko kluczowe spotkania dotyczące  ostatecznego układu tabeli w IV ligi.

Zapraszamy do kibicowania...

A było tak blisko...
Więcej

A było tak blisko...

Wtorek, 24 maja 2016 godz. 09:04 | LoqS | 638

W minioną niedziele, nasi zawodnicy udali się do Bytowa. Nasz przeciwnik to rezerwy I ligowego zespołu DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW. Do przewidzenia było, że gospodarze będą chcieli zdominować Anioły. Podopieczni Wanta nie pojechali jednak do Bytowa, aby się podłożyć. Mądra i twarda gra w obronie, wytrącała przeciwnika z bardzo prostego planu. Jednak w 28 minucie po strzale z rzutu wolnego źle lot piłki obliczył Wojtowcz i gospodarze obieli prowadzenie. Chcąc pójść za ciosem Drutex przypuścił skomasowany atak na bramkę Aniołów. Jednak dzięki dobrej organizacji gry w obronie, ataki nie przynosiły żadnej korzyści. Od 46’ minuty na boisku zameldował się Trawiński....


Szkoda cennego punktu, który był na wyciągniecie ręki. Jednak gra naszego zespołu napawa optymizmem. Widać w naszym zespole pomysł na grę, chęć, determinacje oraz radość z grania. Przyda się też szczęście, ponieważ już jutro w środę 25 maja o godz. 17 na SAHARZE Anioły podejmować będą Gryf Tczew. Zespół pogodzony ze spadkiem z naszej ligi. Jednak inny wynik niż wygrana z Tczewem skomplikuje nasza sytuację w walce o utrzymanie.

Zapraszamy na „SAHARE”…

Pogoń ugrzęzła na Saharze w „bagnie marazmu”. Bezbramkowy remis w derbach jak porażka...
Więcej

Pogoń ugrzęzła na Saharze w „bagnie marazmu”. Bezbramkowy remis w derbach jak porażka...

Wtorek, 17 maja 2016 godz. 06:37 | LoqS | 731

W minioną niedzielę liczne grono kibiców wypełniło popularną Saharę, aby obejrzeć „prestiżowy pojedynek derbowy” pomiędzy miejscowymi Aniołami a Pogonią Lębork- pretendentem do gry w III lidze. Derby powiatu lęborskiego budziły wiele emocji jeszcze przed samym spotkaniem, a ich wysoki poziom starali się studzić szkoleniowcy obu zespołów.
Rozpoczęcie spotkania poprzedziła minuta ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego Stanisława Syldatk- współzałożyciela i wiernego kibica Aniołów Garczegorze- który od listopada 2015 r. ogląda spotkania swojego zespołu z „niebieskiej loży honorowej”. Po gwizdku sędziego oba zespoły badały się wzajemnie, trzymając podwójną gardę w obronie i uciekając się do długich podań w pole karne przeciwnika. Pogoń w pierwszej połowie miała sprzymierzeńca w postaci wiatru, co starała się wykorzystać przy wyrzutach z autu oraz dośrodkowaniach z zza szesnastki. Po jednym z takich wyrzutów Wojtowicz zmuszony był do pierwszej interwencji.
Na odpowiedź Aniołów nie trzeba było czekać zbyt długo- Smolarek...

Anioły muszą szanować remis pomimo dużej szansy zgarnięcia 3 punktów, które mogły ich przybliżyć do utrzymania w lidze. Wierzymy, że dadzą z siebie wszystko na stadionie w Bytowie w najbliższą niedzielę 22 maja 2016 r. o godz. 11:00.

Zapraszamy!!!

 

Najważniejsza jest wygrana...
Więcej

Najważniejsza jest wygrana...

Poniedziałek, 9 maja 2016 godz. 09:44 | LoqS | 481

W minioną sobotę 7 maja Anioły udały się do Miastka. Przy ulicy Słupskiej znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miastku. Start dysponuje imponującymi warunkami do rozgrywania meczy. O godz. 11 na idealnie przygotowane boisko wybiegli zawodnicy. Tradycyjnie nerwowy początek w wykonaniu Aniołów przerodził się w sytuacje podbramkowe Startu. Z minuty na minutę śmielsze ataki gospodarzy zagrażały bramce Wojtowicza. Optyczną przewagę w pierwszym kwadransie Start udokumentował bramką w 16 minucie. Gola zdobył Dominik Husejko. Anioły nie miały pomysłu na grę. Nerwowe, niedokładne podania przeradzały się w sytuacje dla Miastka.

Przed nami tydzień przed wielkimi emocjami. 15 maja na „SAHARE” przyjedzie Pogoń Lębork. Na ten mecz nie trzeba zapraszać. Obie drużyny potrzebują punktów. Anioły po słabej jesieni odbijają się od dna. Pogoń nie może sobie pozwolić na powiększenie przewagi lidera z Kwidzynia.

 

Emocje gwarantowane. Zapraszamy…

 

 

Piątek, 20 października 2017 godz. 07:16 | Administrator | Odsłony: 19011