Sponsorzy

Aktualności

Podsumowanie oraz czas przygotowań…
Więcej

Podsumowanie oraz czas przygotowań…

Wtorek, 12 lipca 2016 godz. 08:07 | LoqS | 543

 Zdaję sobie sprawę, że wielu kibiców czekało  na podsumowanie wiosennej rundy. Jednak radość z utrzymania była przeogromna. Anioły w bardzo dobrym stylu walczyły na wiosnę. Już na kolejkę przed ostatnim meczem zagwarantowały sobie, tak upragnione utrzymanie. Widać, że ciężka praca i determinacja przynoszą korzyści. Gratulujemy. W ostatnim meczu na „SAHARZE” Anioły wygrały z Jaguarem 1:0. Wygrana jednak zepchnięta była na drugi plan. Mimo Świętowania do białego rana, większość kibiców, żyło trwającym we Francji meczami Mistrzostw Europy. Polska drużyna, która była tłumnie wspierana przez swoich kibiców, pokazała, że trzeba się z nią liczyć. Przegraliśmy tylko jeden mecz w karnych. Przegraliśmy ale jak się później okazało z Nowym Mistrzem Europy- Portugalią. Zarówno nowy Mistrz Europy jak i IV ligi jest wielką niespodzianką. Gratulujemy jednak Pogoni i życzymy sukcesów w III lidze.

Młodzież Aniołów pod wodzą Mariusza Misiaka rozegrała bardzo dobrą rundę. Nie doznali porażki i zdobyli mistrzostwo. Teraz przed nimi okres przygotowawczy. Zajęcia mają przygotować młodych zawodników do gry w rozgrywkach B-Klasy. Wszystkich zainteresowanych i chętnych pograć w piłkę i trochę potrenować proszeni są o kontakt z Trenerem Misiakiem pod numerem tel. 503 554 303.

WIELKI FESTYN
Więcej

WIELKI FESTYN

Środa, 29 czerwca 2016 godz. 14:06 | LoqS | 791

MAMY TO!!! KTO NIE WIERZYŁ NIECH UWIERZY!!!
Więcej

MAMY TO!!! KTO NIE WIERZYŁ NIECH UWIERZY!!!

Sobota, 11 czerwca 2016 godz. 19:06 | LoqS | 509

Na początku rundy wiosennej, wielu „EKSPERTÓW” piłki nożnej skazywało nasz mały skromny zespół na spadek. Dziś widać jakimi są specjalistami i wróżbitami. Na trudnym terenie w dalekim Dzierzgoniu, Anioły chciały zrealizować założenia na ten rok. Niestety pierwsze minuty nie szły po myśli Trenera Wanata. Najpierw kontuzja Piotrowskiego. Potem stwarzanie sobie dogodnych sytuacji, jednak brak skuteczności. Ostatecznie Powiśle dwukrotnie skontrowało Aniołów i do końca pierwszej połowy przegrywaliśmy 2:0.

W drugiej połowie Anioły grały swoje. Opłacało się. Najpierw FIERKA a kilka minut później niezawodny w ostatnim czasie SMOLAREK strzelają i mamy remis. Walka ponownie do ostatnich minut. Sytuacje gospodarzy i gości na zdobycie gola. Jednak kibice zgromadzeni w Dzierzgoniu bramek więcej nie zobaczyli.

Cieszymy się z cennego punktu. Na ręce Trenera Wanata składamy gratulacje i wyrazy szacunku dla Całego Zespołu. Zapraszamy również wszystkich kibiców na mecz pożegnalny z tym sezonem. Już w najbliższą sobotę 18 czerwca o godz. 17.00 na „SAHARE” przyjeżdża Jaguar Gdańsk. Anioły na pewno nie odpuszczą i będą chciały godnie pożegnać się ze swoimi kibicami.

Zapraszamy…

 

 

Ogromna dawka EMOCJI...
Więcej

Ogromna dawka EMOCJI...

Wtorek, 7 czerwca 2016 godz. 13:28 | LoqS | 463

 W niedziele o godz. 14.00 na „SAHARZE” rozegrano mecz o życie. Z toporem w oczach grali zarówno gospodarza, jak i drużyna z Luzina. Anioły były w lepszej sytuacji. Jednak Trener Wanat i wszyscy zawodnicy zdawali sobie sprawę z wagi spotkania. Po pierwszym gwizdku lepiej prezentowała się drużyna Gości. Ataki skrzydłami, szybki odbiór piłki w środku pola spowodował nerwowość w poczynaniach Aniołów. Jednak wraz z upływem czasu Gospodarze leniwie budzili się do gry...
 

Zapowiadane emocje zagościły na „SAHARZE”. Anioły zrobiły kolejny krok, aby utrzymać upragnione utrzymanie. Luzino skomplikowało sobie sytuację, sztubackim zachowaniem. Jednak póki piłka w grze wszystko może się zdarzyć.

Anioły udają się w sobotę 11 czerwca na godz. 17.00 do Dzierzgania. Powiśle jest pewne gry w IV lidze w następnym sezonie. Jednak w ostatnim meczu przed własną publicznością na pewno nie będzie chciało oddać żadnego punktu przeciwnikowi.

 

Zapraszamy do kibicowania…

 

Emocje będą do końca...
Więcej

Emocje będą do końca...

Wtorek, 31 maja 2016 godz. 10:31 | LoqS | 509

Z wielką nadzieją nasi zawodnicy udali się do Pelplina. Tak jak założyli sobie na początku rundy, każdy mecz ma być małym krokiem do osiągnięcia celu. Cel jest jasno określony- utrzymanie się w IV klasie rozgrywkowej. Jednak długa droga, słoneczne popołudnie i ciężkie boisko nie było sprzymierzeńcem Aniołów...

Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i przygotować się do kolejnych spotkań. Jedno jest pewne emocji nie zabraknie. Anioły mają niekorzystny dla siebie układ przeciwników. Już w niedzielę o godz. 14.00 zmierzymy się GOSRIT WIKĘD LUZINO. Walka na pewno będzie do ostatnich minut meczu. Mimo wielkiej sympatii dla zawodników z Luzina, musimy ten mecz wygrać. Następnie 11 czerwca na godz. 17.00 udajemy się do Dzierzgania. Może się tak zdarzyć, że decydujący mecz zagramy w ostatniej kolejce na „SAHARZE”. Wielu kibiców będzie już pochłoniętych analizami meczów Euro 2016. Emocje jakie będą towarzyszyły w trzech ostatnich meczach mogą być porównywalne do wygrania kolejnego meczu Naszych Orłów z Niemcami.

Zapraszamy…

Darmowe trzy punkty...
Więcej

Darmowe trzy punkty...

Środa, 25 maja 2016 godz. 11:39 | LoqS | 477

Kilka minut przed godz. 11 do Zarządu klubu Anioły Garczegorze wpłynęło pismo adresowane przez Zarząd Klubu Gryf 2009 Tczew. Informacja dotyczyła odwołania przyjazdu zawodników w/w klubu i poddania meczu bez walki. Przepraszamy wszystkich Kibiców, którzy zaplanowali sobie przyjazd w dniu dzisiejszym na „SAHARE”. Jednak kilka dodatkowych dni odpoczynku przyda się naszym ulubieńcom. Tym bardziej, że wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek. Kwidzyń zapewne nie odda przewagi zgromadzonej nad Pogonią Lębork iuzyska awans do III ligi. Jednak spełnienie innego scenariusza będzie określane mianem- Pierwszy Cud POGONI. Inaczej jest w środku tabeli. Każdy punkt jest na wagę złota. A każda przegrana może przekreślić szanse na utrzymanie. Trzeba więc walczyć i dobrze dysponować swoimi siłami. Dlatego aby utrzymać swoich zawodników w rytmie meczowym Trener Wanat zorganizował na dziś wieczór mecz kontrolny z zaprzyjaźnionym zespołem- Chrobrym Chabrowo. Spotkanie rozpocznie sie o godz. 17.00.

A już w niedzielę 29 maja udajemy się do Pelplina. O godzinie 14.00 rozpoczniemy zmagania z bezpośrednim sąsiadem z tabeli CENTRUM PELPLIN. Bardzo ważne spotkanie, jednak nie oszukujmy się, przed nami tylko kluczowe spotkania dotyczące  ostatecznego układu tabeli w IV ligi.

Zapraszamy do kibicowania...

A było tak blisko...
Więcej

A było tak blisko...

Wtorek, 24 maja 2016 godz. 09:04 | LoqS | 573

W minioną niedziele, nasi zawodnicy udali się do Bytowa. Nasz przeciwnik to rezerwy I ligowego zespołu DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW. Do przewidzenia było, że gospodarze będą chcieli zdominować Anioły. Podopieczni Wanta nie pojechali jednak do Bytowa, aby się podłożyć. Mądra i twarda gra w obronie, wytrącała przeciwnika z bardzo prostego planu. Jednak w 28 minucie po strzale z rzutu wolnego źle lot piłki obliczył Wojtowcz i gospodarze obieli prowadzenie. Chcąc pójść za ciosem Drutex przypuścił skomasowany atak na bramkę Aniołów. Jednak dzięki dobrej organizacji gry w obronie, ataki nie przynosiły żadnej korzyści. Od 46’ minuty na boisku zameldował się Trawiński....


Szkoda cennego punktu, który był na wyciągniecie ręki. Jednak gra naszego zespołu napawa optymizmem. Widać w naszym zespole pomysł na grę, chęć, determinacje oraz radość z grania. Przyda się też szczęście, ponieważ już jutro w środę 25 maja o godz. 17 na SAHARZE Anioły podejmować będą Gryf Tczew. Zespół pogodzony ze spadkiem z naszej ligi. Jednak inny wynik niż wygrana z Tczewem skomplikuje nasza sytuację w walce o utrzymanie.

Zapraszamy na „SAHARE”…

Pogoń ugrzęzła na Saharze w „bagnie marazmu”. Bezbramkowy remis w derbach jak porażka...
Więcej

Pogoń ugrzęzła na Saharze w „bagnie marazmu”. Bezbramkowy remis w derbach jak porażka...

Wtorek, 17 maja 2016 godz. 06:37 | LoqS | 671

W minioną niedzielę liczne grono kibiców wypełniło popularną Saharę, aby obejrzeć „prestiżowy pojedynek derbowy” pomiędzy miejscowymi Aniołami a Pogonią Lębork- pretendentem do gry w III lidze. Derby powiatu lęborskiego budziły wiele emocji jeszcze przed samym spotkaniem, a ich wysoki poziom starali się studzić szkoleniowcy obu zespołów.
Rozpoczęcie spotkania poprzedziła minuta ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego Stanisława Syldatk- współzałożyciela i wiernego kibica Aniołów Garczegorze- który od listopada 2015 r. ogląda spotkania swojego zespołu z „niebieskiej loży honorowej”. Po gwizdku sędziego oba zespoły badały się wzajemnie, trzymając podwójną gardę w obronie i uciekając się do długich podań w pole karne przeciwnika. Pogoń w pierwszej połowie miała sprzymierzeńca w postaci wiatru, co starała się wykorzystać przy wyrzutach z autu oraz dośrodkowaniach z zza szesnastki. Po jednym z takich wyrzutów Wojtowicz zmuszony był do pierwszej interwencji.
Na odpowiedź Aniołów nie trzeba było czekać zbyt długo- Smolarek...

Anioły muszą szanować remis pomimo dużej szansy zgarnięcia 3 punktów, które mogły ich przybliżyć do utrzymania w lidze. Wierzymy, że dadzą z siebie wszystko na stadionie w Bytowie w najbliższą niedzielę 22 maja 2016 r. o godz. 11:00.

Zapraszamy!!!

 

Najważniejsza jest wygrana...
Więcej

Najważniejsza jest wygrana...

Poniedziałek, 9 maja 2016 godz. 09:44 | LoqS | 445

W minioną sobotę 7 maja Anioły udały się do Miastka. Przy ulicy Słupskiej znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miastku. Start dysponuje imponującymi warunkami do rozgrywania meczy. O godz. 11 na idealnie przygotowane boisko wybiegli zawodnicy. Tradycyjnie nerwowy początek w wykonaniu Aniołów przerodził się w sytuacje podbramkowe Startu. Z minuty na minutę śmielsze ataki gospodarzy zagrażały bramce Wojtowicza. Optyczną przewagę w pierwszym kwadransie Start udokumentował bramką w 16 minucie. Gola zdobył Dominik Husejko. Anioły nie miały pomysłu na grę. Nerwowe, niedokładne podania przeradzały się w sytuacje dla Miastka.

Przed nami tydzień przed wielkimi emocjami. 15 maja na „SAHARE” przyjedzie Pogoń Lębork. Na ten mecz nie trzeba zapraszać. Obie drużyny potrzebują punktów. Anioły po słabej jesieni odbijają się od dna. Pogoń nie może sobie pozwolić na powiększenie przewagi lidera z Kwidzynia.

 

Emocje gwarantowane. Zapraszamy…

 

 

Międzyparafialny Turniej Piłki Nożnej
Więcej

Międzyparafialny Turniej Piłki Nożnej

Czwartek, 5 maja 2016 godz. 11:46 | LoqS | 440

 

Pierwsza majowa wygrana...
Więcej

Pierwsza majowa wygrana...

Poniedziałek, 2 maja 2016 godz. 08:01 | LoqS | 464

1 majowy mecz z Brdą Przechlewo na SAHARZE był bardzo ważny dla naszej drużyny. Dzięki zdobytym punktom utrzymaliśmy się w środku tabeli, awansując na bardzo dobre 9 miejsce. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie to Anioły prowadziły grę, stwarzały klarowne sytuacje, a drużyna gości usiłowała wybijać piłkę jak najdalej swojego pola karnego. Już w pierwszych minutach Choszcz postraszył swoją lewą noga bramkarza gości. Kilka minut później Smolarek miał dogodne sytuacje do strzelenia gola. Jednak dopiero w 22 minucie po wyłożeniu piłki na wysokość pola karnego przez Piotrowskiego Choszcz uderzył w światło bramki, piłka odbiła się od obrońcy Brdy i całkowicie zmyliła bramkarza lądując w bramce. Do końca pierwszej połowy Brda nie stworzyła sobie żadnej klarownej sytuacji. W drugiej odsłonie meczu Anioły kontynuowały ataki na drużynę gości. Jednak dzięki dobrej grze obronnej oraz ogromnemu szczęściu piłka nie trafiała do bramki. Brda zrobiła jedną kontrę, w której dzięki szczęściu, piłka nie wpadła do bramki. Dopiero w 85 minucie Anioły rozklepały obronę Brdy i piłkę do bramki z bliskiej odległości zdobył Piotrkowski, który zdaniem licznych kibiców zgromadzonych na SAHARZE został okrzyknięty zawodnikiem meczu.

Już w sobotę na godz. 11.00 Anioły udają się do Miastka. Liczymy na zdobycie kolejnych punktów. Trzeba jednak pamiętać, że Start kilku drużyną zabrało punkty. Nas interesuje komplet punktów a jak będzie dowiemy się już za kilka dni.

Zapraszamy…

 

 

Poważny spadek Aniołów...
Więcej

Poważny spadek Aniołów...

Wtorek, 26 kwietnia 2016 godz. 11:00 | LoqS | 437

Po sobotnim meczu, który odbył się w Kolbudach, Anioły zaliczyły pierwszą przegraną w tej rundzie. Po bardzo dobrym początku sezonu nasi zawodnicy złapali zadyszkę. Przetrzewieni kartkami, kontuzjami udali się do GKS Kolbudy. Drużyna zajmująca trzecie miejsce w naszej klasie rozgrywkowej postawiła bardzo ciężkie warunki. Dodatkowo już w pierwszych minutach kontuzji doznał Filip Mielewczyk. Trener Wanat wprowadził do gry wracającego po kontuzji Pendowskiego, jednak i on nie nacieszył się grą. Po kilku minutach odnowiła się leczona przez ostatni okres kontuzja. Mimo tego Anioły walczyły, jednak nie potrafiły stworzyć sobie zbyt wielu dogodnych sytuacji na zdobycie gola. Gospodarze wykorzystali nasze osłbienie, atut własnego boiska i zdobyli trzy gole, co umocniło ich na bardzo dobrym miejscu w tabeli. 

Liczymy, że już 1 maja o godz.. 14.00 Anioły zrehabilitują się swoim kibicom i pokonają Brdę Przechlewo. Najbliższy przeciwnik bardzo dobrze spisuje się na swoim boisku. W miniony weekend pokonała dotychczasowego lidera Rodło Kwidzyn. Dzięki wygranej u siebie Pogoni Lębork i zwycięstwie Brdy mamy zmianę lidera w naszej klasie rozgrywkowej.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej na pierwszy majowy mecz już w niedzielę na godz. 14.00.

 

 

LIDERZY NA REMIS...
Więcej

LIDERZY NA REMIS...

Poniedziałek, 18 kwietnia 2016 godz. 08:01 | LoqS | 504

W minioną niedziele na „SAHARĘ” zawitał lider naszej ligi Rodło Kwidzyń. Anioły miały chrapkę na kolejne trzy punkty i podtrzymanie fantastycznej passy wygranych meczów. Jednak lider szybko ostudził zapędy Aniołów. To zawodnicy Rodła od pierwszych minut przycisnęli Gospodarzy. Szybkie i celne podania wprowadzały nie mały zamęt w szeregach gospodarzy. Mimo dużej liczby rzutów rożnych Kwidzyń nie miał klarownych sytuacji na zdobycie bramki w pierwszej połowie. Anioły po dobrych 15 minutach zaczęli śmielej atakować Lidera. Mimo, że przeciwnik nie pozostawiał dużo miejsca naszym zawodnikom, to stworzyli sobie dwie stu procentowe sytuacje. Jednak w bramce gości cuda wyprawiał NDUBUISI NJINMA...

 

Za tydzień osłabione Anioły udadzą się do GKS Kolbudy. Mecz rozpocznie się 23 kwietnia o godz. 16.00.

Zapraszamy…

 

Inny punkt widzenia...
Więcej

Inny punkt widzenia...

Piątek, 15 kwietnia 2016 godz. 09:06 | LoqS | 431

W ostatnim okresie na temat Aniołów pojawiło się kila artykułów. Dziękujemy za przychylne słowa. Robimy jednak swoje bo droga do określonego celu jest jeszcze bardzo daleka.

 

 

Anioły ustrzeliły OCZKO…
Więcej

Anioły ustrzeliły OCZKO…

Poniedziałek, 11 kwietnia 2016 godz. 08:02 | LoqS | 573

W siedmiu meczach Anioły zdobyły 21 punktów. W sobotę, na sztucznej murawie w ośrodku przygotowań olimpijskich w Cetniewie, Anioły rozegrały mecz z MKS Władysławowi. Spotkały się dwie ekipy, które jeszcze w rundzie wiosennej nie pogubiły żadnych punktów. Po kilku meczach stoczonych na „SAHARZE” „stół” na jakim rozegrany został mecz, sprawiał niemałe problemy naszym zawodnikom. Wszystkie podania były za słabe i za wolne. Piłka za każdym razem zwalniała. Jedynie Choszczowi i Żółciowi, z perspektywy trybun, nie przeszkadzał rodzaj boiska. MKS postawił bardzo ciężkie warunki. Agresywna gra w obronie. Przyspieszanie ataku poprzez pominięcie środkowej linii napsuło trochę krwi Aniołom. Jednak mimo lepszej gry MKS-u w pierwszej połowie bramek liczni zgromadzeni kibice nie ujrzeli.

 

Za tydzień Anioły podejmują lidera. Rodło Kwidzyn gra w kratkę w tej rundzie. Dużo osób skazuje ich na pozycji przegranej w walce o awans. Jednak Anioły też miały się nie podnieść z dołu tabeli. Boisko jednak wszystko weryfikuje.

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz niedziela 17 kwietnia godz. 14.00

 

ANIOŁY ROBIĄ SWOJE...
Więcej

ANIOŁY ROBIĄ SWOJE...

Poniedziałek, 4 kwietnia 2016 godz. 14:19 | LoqS | 501

Kto by się spodziewał takiego początku rundy. Po sześciu kolejnych meczach Anioły uzbierały komplet punktów. W minioną niedzielę na godzinę 14.00 na „SAHARE” zjechali wszyscy sympatycy piłki nożnej z okolicy. Wielu z niedowierzaniem, inni aby wybadać drużynę, jednak spora część to zwyczajni kibice, którzy chcą zobaczyć swój zespół jak wygrywa. W zeszłej rundzie nie mogli nacieszyć oka zwycięstwami Aniołów. Teraz drużyna po prostu robi swoje. W poprzednich sezonach przyzwyczaiła nas do ogromnej walki. Tak też było w niedziele. Bardzo mocno od pierwszych minut zaatakowali zawodnicy Gedani Gdańsk. Jednak tym razem Anioły objęły prowadzenie.

 

W najbliższą sobotę Anioły udadzą się do niepokonanego w tej rundzie Władysławowa. Mając w pamięci stracone 2 punkty w meczu na „SAHARZE” w ostatnich minutach, zawodnicy chcą utrzymać dobrą passę i przywieść komplet punktów.

Zapraszamy do kibicowania w sobotę 9 kwietnia o na godz 15.00 we Władysławowa.

 

Kolejny skalp Aniołów...
Więcej

Kolejny skalp Aniołów...

Czwartek, 31 marca 2016 godz. 19:09 | LoqS | 568

W zaległym meczu rundy jesiennej Anioły podejmowały na „SAHARZE” KP STAROGARD GDAŃSKI. Faworytem tego meczu była drużyna gości. Jednak dzięki zwycięsko rozpoczętej rundzie wiosennie, każdy sympatyk drużyny gospodarzy liczył na zwycięstwo Aniołów. Warunki na boisku były bardzo ciężkie. Padający od dwóch dni przelotny deszcz namoczył murawę. W pierwszych minutach meczu lepiej prezentowała się drużyna gości. Jednak nie mogła udokumentować swojej dobrej gry zdobyciem bramki. Anioły jednak wiedzą, że nie mogą zepchnąć się do obrony. Dlatego coraz śmielej i twardziej grali w środku. Taka gra opłaciła się 33 minucie. Po zagraniu piłki w pole karne uderzeniem z głowy Staszczuk posłał piłkę do bramki. KP próbowało przejąć inicjatywę, jednak Anioły walką nie pozwalały na dużo przeciwnikowi...

Cieszy fakt, że Anioły w pięciu ostatnich spotkaniach uzyskały komplet punktów. Widać, że jest to całkiem inny zespół niż na jesień. Zawodnicy, którzy zasilili nasze szeregi, dali pewność naszej drużynie. Już w niedziele kolejny mecz na SAHARZE. Tym razem o trzy punkty będziemy walczyć z Gedanią Gdańsk. Zapraszamy wszystkich kibiców w niedzielę 3 kwietnia na godz. 14.00
Jest moc..
Więcej

Jest moc..

Poniedziałek, 21 marca 2016 godz. 08:13 | LoqS | 970

Anioły kontynuują passę kolejnych wygranych meczy. Ponownie na „SAHARZE” nasza drużyna nie dała najmniejszych szans przeciwnikowi. Jednak nie było tak łatwo. Ponownie od pierwszych minut zawodnicy Aniołów zagrali chaotycznie i bez konsekwencji. Bardzo wysokie krycie zastosował Stolem Gniewino. Utrudniło to grę naszym zawodnikom. Już w 8 minucie po sprytnie rozegranym rzucie rożnym przeciwnik wyszedł na prowadzenie. Strzelcem bramki nietypowej urody został Mateusz Wachowiak...

Gratulujemy zawodnikom zdobycia kompletu punktów we wszystkich meczach. Na święta od dopisujemy sobie kolejne 3 punkty z powodu wycofania się drużyny ZAWISZA BORZYTUCHOM.

Następny mecz ligowy Anioły rozegrają 30 marca o godz. 15 na SAHARZE. Przeciwnikiem będzie drużyna KP STAROGARD GDAŃSKI. Aby nie wypaść z rymu meczowego w piątek 25 marca o godz. 16.30 Anioły zagrają na SAHARZE mecz kontrolny z Bałtykiem Gdynia.

Zapraszamy…

 

Powiśle ustrzelone przez Fierke...
Więcej

Powiśle ustrzelone przez Fierke...

Czwartek, 17 marca 2016 godz. 07:50 | LoqS | 578

W środę na „SAHARZE” ujrzeliśmy dwa oblicza Aniołów. Wszyscy kibice zgromadzeni na obiekcie chcieli zobaczyć zwycięską drużynę z Ustki. Trener Wanat, mając dobrą ławkę dokonał roszady w składzie. Anioły od pierwszych minut przypominały drużynę z minionej jesieni. Duża nerwowość, niedokładne zagrania, brak konsekwencji w pilnowaniu i przemieszczaniu poszczególnych formacji. Poskutkowało to stratą bramki. Po niekorzystnym wyniku Anioły kontynuowały chaotyczną grą. Wynikiem dalszych błędów były dwie doborowe sytuacje zawodników Powiśla na podwyższenie wyniku. „Łysy” jednak nie dał się ponownie pokonać. Wraz z upływem czasu, Anioły zaczęły pewniej się czuć. Miały świadomość, że tylko walką mogą przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Coraz lepsze sytuacje bramkowe stwarzali sobie Anioły. Pod koniec pierwszej połowy Staszczuk zagrał piłkę w pole karne...
 

Podsumowując gratulujemy całej drużynie. Jednak, przed nami daleka droga. Pomimo dobrej gry przez 70 minut, w pierwszych minutach Anioły mogły zostać skarcone za swoją nonszalancką postawę na boisku. Wygrana jednak z mocnym przeciwnikiem może jedynie podbudować nasz zespół do dalszej walki. A kolejny mecz odbędzie się już w najbliższą niedziele 20 marca o godz. 14.00 na „SAHARZE”. Przeciwnikiem będzie beniaminek IV ligi Stolem Gniewino. W pierwszym meczu przegraliśmy z nimi 1:0 więc w niedzielę trzeba ustrzelić kolejne punkty i powoli piąć się w tabeli IV ligi.

Zapraszamy…

Ustka na 5+
Więcej

Ustka na 5+

Piątek, 11 marca 2016 godz. 15:04 | LoqS | 515

Na bardzo dobrą ocenę zasłużyła nasza drużyna po konfrontacji z Jantarem Ustka. Zagraliśmy na 5 z plusem i to dużym plusem. Po pierwsze- po bardzo słabej rundzie jesiennej, zawodnicy stracili pewność siebie. Jednak nowi zawodnicy, którzy zasilili nasze szeregi wnieśli nową jakość gry, spokój i pomogli odzyskać pewność siebie  poszczególnych zawodników. Po drugie- zagraliśmy na zero w tyle i to jest budujące, bo w tej rundzie Anioły nie mogą tracić bramek. Po trzecie- po ciężkim okresie przygotowawczym, w końcu widać „luz” w grze i radość z gry. Po czwarte- to my strzelamy bramki. Aż pięć bramek, których autorami są Staszczuk- dublet, Piotrkowski, Smolarek i Fierka. Po piąte- mamy świadomość, że to dopiero początek ciężkiej i długiej drogi, wiodącej do utrzymania w IV lidze. Następny przystanek Powiśle Dzierzgoń.
Mecz odbędzie się już w środę na „SAHARZE” o godz. 15.00
Gratulujemy całej drużynie i czekamy na kolejne wygrane w tym sezonie.
Do zobaczenia w środę...

 

Wtorek, 12 września 2017 godz. 18:55 | Administrator | Odsłony: 17680