Sponsorzy

Aktualności

Międzyparafialny Turniej Piłki Nożnej
Więcej

Międzyparafialny Turniej Piłki Nożnej

Czwartek, 5 maja 2016 godz. 11:46 | LoqS | 483

 

Pierwsza majowa wygrana...
Więcej

Pierwsza majowa wygrana...

Poniedziałek, 2 maja 2016 godz. 08:01 | LoqS | 522

1 majowy mecz z Brdą Przechlewo na SAHARZE był bardzo ważny dla naszej drużyny. Dzięki zdobytym punktom utrzymaliśmy się w środku tabeli, awansując na bardzo dobre 9 miejsce. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie to Anioły prowadziły grę, stwarzały klarowne sytuacje, a drużyna gości usiłowała wybijać piłkę jak najdalej swojego pola karnego. Już w pierwszych minutach Choszcz postraszył swoją lewą noga bramkarza gości. Kilka minut później Smolarek miał dogodne sytuacje do strzelenia gola. Jednak dopiero w 22 minucie po wyłożeniu piłki na wysokość pola karnego przez Piotrowskiego Choszcz uderzył w światło bramki, piłka odbiła się od obrońcy Brdy i całkowicie zmyliła bramkarza lądując w bramce. Do końca pierwszej połowy Brda nie stworzyła sobie żadnej klarownej sytuacji. W drugiej odsłonie meczu Anioły kontynuowały ataki na drużynę gości. Jednak dzięki dobrej grze obronnej oraz ogromnemu szczęściu piłka nie trafiała do bramki. Brda zrobiła jedną kontrę, w której dzięki szczęściu, piłka nie wpadła do bramki. Dopiero w 85 minucie Anioły rozklepały obronę Brdy i piłkę do bramki z bliskiej odległości zdobył Piotrkowski, który zdaniem licznych kibiców zgromadzonych na SAHARZE został okrzyknięty zawodnikiem meczu.

Już w sobotę na godz. 11.00 Anioły udają się do Miastka. Liczymy na zdobycie kolejnych punktów. Trzeba jednak pamiętać, że Start kilku drużyną zabrało punkty. Nas interesuje komplet punktów a jak będzie dowiemy się już za kilka dni.

Zapraszamy…

 

 

Poważny spadek Aniołów...
Więcej

Poważny spadek Aniołów...

Wtorek, 26 kwietnia 2016 godz. 11:00 | LoqS | 482

Po sobotnim meczu, który odbył się w Kolbudach, Anioły zaliczyły pierwszą przegraną w tej rundzie. Po bardzo dobrym początku sezonu nasi zawodnicy złapali zadyszkę. Przetrzewieni kartkami, kontuzjami udali się do GKS Kolbudy. Drużyna zajmująca trzecie miejsce w naszej klasie rozgrywkowej postawiła bardzo ciężkie warunki. Dodatkowo już w pierwszych minutach kontuzji doznał Filip Mielewczyk. Trener Wanat wprowadził do gry wracającego po kontuzji Pendowskiego, jednak i on nie nacieszył się grą. Po kilku minutach odnowiła się leczona przez ostatni okres kontuzja. Mimo tego Anioły walczyły, jednak nie potrafiły stworzyć sobie zbyt wielu dogodnych sytuacji na zdobycie gola. Gospodarze wykorzystali nasze osłbienie, atut własnego boiska i zdobyli trzy gole, co umocniło ich na bardzo dobrym miejscu w tabeli. 

Liczymy, że już 1 maja o godz.. 14.00 Anioły zrehabilitują się swoim kibicom i pokonają Brdę Przechlewo. Najbliższy przeciwnik bardzo dobrze spisuje się na swoim boisku. W miniony weekend pokonała dotychczasowego lidera Rodło Kwidzyn. Dzięki wygranej u siebie Pogoni Lębork i zwycięstwie Brdy mamy zmianę lidera w naszej klasie rozgrywkowej.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej na pierwszy majowy mecz już w niedzielę na godz. 14.00.

 

 

LIDERZY NA REMIS...
Więcej

LIDERZY NA REMIS...

Poniedziałek, 18 kwietnia 2016 godz. 08:01 | LoqS | 553

W minioną niedziele na „SAHARĘ” zawitał lider naszej ligi Rodło Kwidzyń. Anioły miały chrapkę na kolejne trzy punkty i podtrzymanie fantastycznej passy wygranych meczów. Jednak lider szybko ostudził zapędy Aniołów. To zawodnicy Rodła od pierwszych minut przycisnęli Gospodarzy. Szybkie i celne podania wprowadzały nie mały zamęt w szeregach gospodarzy. Mimo dużej liczby rzutów rożnych Kwidzyń nie miał klarownych sytuacji na zdobycie bramki w pierwszej połowie. Anioły po dobrych 15 minutach zaczęli śmielej atakować Lidera. Mimo, że przeciwnik nie pozostawiał dużo miejsca naszym zawodnikom, to stworzyli sobie dwie stu procentowe sytuacje. Jednak w bramce gości cuda wyprawiał NDUBUISI NJINMA...

 

Za tydzień osłabione Anioły udadzą się do GKS Kolbudy. Mecz rozpocznie się 23 kwietnia o godz. 16.00.

Zapraszamy…

 

Inny punkt widzenia...
Więcej

Inny punkt widzenia...

Piątek, 15 kwietnia 2016 godz. 09:06 | LoqS | 467

W ostatnim okresie na temat Aniołów pojawiło się kila artykułów. Dziękujemy za przychylne słowa. Robimy jednak swoje bo droga do określonego celu jest jeszcze bardzo daleka.

 

 

Anioły ustrzeliły OCZKO…
Więcej

Anioły ustrzeliły OCZKO…

Poniedziałek, 11 kwietnia 2016 godz. 08:02 | LoqS | 625

W siedmiu meczach Anioły zdobyły 21 punktów. W sobotę, na sztucznej murawie w ośrodku przygotowań olimpijskich w Cetniewie, Anioły rozegrały mecz z MKS Władysławowi. Spotkały się dwie ekipy, które jeszcze w rundzie wiosennej nie pogubiły żadnych punktów. Po kilku meczach stoczonych na „SAHARZE” „stół” na jakim rozegrany został mecz, sprawiał niemałe problemy naszym zawodnikom. Wszystkie podania były za słabe i za wolne. Piłka za każdym razem zwalniała. Jedynie Choszczowi i Żółciowi, z perspektywy trybun, nie przeszkadzał rodzaj boiska. MKS postawił bardzo ciężkie warunki. Agresywna gra w obronie. Przyspieszanie ataku poprzez pominięcie środkowej linii napsuło trochę krwi Aniołom. Jednak mimo lepszej gry MKS-u w pierwszej połowie bramek liczni zgromadzeni kibice nie ujrzeli.

 

Za tydzień Anioły podejmują lidera. Rodło Kwidzyn gra w kratkę w tej rundzie. Dużo osób skazuje ich na pozycji przegranej w walce o awans. Jednak Anioły też miały się nie podnieść z dołu tabeli. Boisko jednak wszystko weryfikuje.

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz niedziela 17 kwietnia godz. 14.00

 

ANIOŁY ROBIĄ SWOJE...
Więcej

ANIOŁY ROBIĄ SWOJE...

Poniedziałek, 4 kwietnia 2016 godz. 14:19 | LoqS | 540

Kto by się spodziewał takiego początku rundy. Po sześciu kolejnych meczach Anioły uzbierały komplet punktów. W minioną niedzielę na godzinę 14.00 na „SAHARE” zjechali wszyscy sympatycy piłki nożnej z okolicy. Wielu z niedowierzaniem, inni aby wybadać drużynę, jednak spora część to zwyczajni kibice, którzy chcą zobaczyć swój zespół jak wygrywa. W zeszłej rundzie nie mogli nacieszyć oka zwycięstwami Aniołów. Teraz drużyna po prostu robi swoje. W poprzednich sezonach przyzwyczaiła nas do ogromnej walki. Tak też było w niedziele. Bardzo mocno od pierwszych minut zaatakowali zawodnicy Gedani Gdańsk. Jednak tym razem Anioły objęły prowadzenie.

 

W najbliższą sobotę Anioły udadzą się do niepokonanego w tej rundzie Władysławowa. Mając w pamięci stracone 2 punkty w meczu na „SAHARZE” w ostatnich minutach, zawodnicy chcą utrzymać dobrą passę i przywieść komplet punktów.

Zapraszamy do kibicowania w sobotę 9 kwietnia o na godz 15.00 we Władysławowa.

 

Kolejny skalp Aniołów...
Więcej

Kolejny skalp Aniołów...

Czwartek, 31 marca 2016 godz. 19:09 | LoqS | 618

W zaległym meczu rundy jesiennej Anioły podejmowały na „SAHARZE” KP STAROGARD GDAŃSKI. Faworytem tego meczu była drużyna gości. Jednak dzięki zwycięsko rozpoczętej rundzie wiosennie, każdy sympatyk drużyny gospodarzy liczył na zwycięstwo Aniołów. Warunki na boisku były bardzo ciężkie. Padający od dwóch dni przelotny deszcz namoczył murawę. W pierwszych minutach meczu lepiej prezentowała się drużyna gości. Jednak nie mogła udokumentować swojej dobrej gry zdobyciem bramki. Anioły jednak wiedzą, że nie mogą zepchnąć się do obrony. Dlatego coraz śmielej i twardziej grali w środku. Taka gra opłaciła się 33 minucie. Po zagraniu piłki w pole karne uderzeniem z głowy Staszczuk posłał piłkę do bramki. KP próbowało przejąć inicjatywę, jednak Anioły walką nie pozwalały na dużo przeciwnikowi...

Cieszy fakt, że Anioły w pięciu ostatnich spotkaniach uzyskały komplet punktów. Widać, że jest to całkiem inny zespół niż na jesień. Zawodnicy, którzy zasilili nasze szeregi, dali pewność naszej drużynie. Już w niedziele kolejny mecz na SAHARZE. Tym razem o trzy punkty będziemy walczyć z Gedanią Gdańsk. Zapraszamy wszystkich kibiców w niedzielę 3 kwietnia na godz. 14.00
Jest moc..
Więcej

Jest moc..

Poniedziałek, 21 marca 2016 godz. 08:13 | LoqS | 1047

Anioły kontynuują passę kolejnych wygranych meczy. Ponownie na „SAHARZE” nasza drużyna nie dała najmniejszych szans przeciwnikowi. Jednak nie było tak łatwo. Ponownie od pierwszych minut zawodnicy Aniołów zagrali chaotycznie i bez konsekwencji. Bardzo wysokie krycie zastosował Stolem Gniewino. Utrudniło to grę naszym zawodnikom. Już w 8 minucie po sprytnie rozegranym rzucie rożnym przeciwnik wyszedł na prowadzenie. Strzelcem bramki nietypowej urody został Mateusz Wachowiak...

Gratulujemy zawodnikom zdobycia kompletu punktów we wszystkich meczach. Na święta od dopisujemy sobie kolejne 3 punkty z powodu wycofania się drużyny ZAWISZA BORZYTUCHOM.

Następny mecz ligowy Anioły rozegrają 30 marca o godz. 15 na SAHARZE. Przeciwnikiem będzie drużyna KP STAROGARD GDAŃSKI. Aby nie wypaść z rymu meczowego w piątek 25 marca o godz. 16.30 Anioły zagrają na SAHARZE mecz kontrolny z Bałtykiem Gdynia.

Zapraszamy…

 

Powiśle ustrzelone przez Fierke...
Więcej

Powiśle ustrzelone przez Fierke...

Czwartek, 17 marca 2016 godz. 07:50 | LoqS | 630

W środę na „SAHARZE” ujrzeliśmy dwa oblicza Aniołów. Wszyscy kibice zgromadzeni na obiekcie chcieli zobaczyć zwycięską drużynę z Ustki. Trener Wanat, mając dobrą ławkę dokonał roszady w składzie. Anioły od pierwszych minut przypominały drużynę z minionej jesieni. Duża nerwowość, niedokładne zagrania, brak konsekwencji w pilnowaniu i przemieszczaniu poszczególnych formacji. Poskutkowało to stratą bramki. Po niekorzystnym wyniku Anioły kontynuowały chaotyczną grą. Wynikiem dalszych błędów były dwie doborowe sytuacje zawodników Powiśla na podwyższenie wyniku. „Łysy” jednak nie dał się ponownie pokonać. Wraz z upływem czasu, Anioły zaczęły pewniej się czuć. Miały świadomość, że tylko walką mogą przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Coraz lepsze sytuacje bramkowe stwarzali sobie Anioły. Pod koniec pierwszej połowy Staszczuk zagrał piłkę w pole karne...
 

Podsumowując gratulujemy całej drużynie. Jednak, przed nami daleka droga. Pomimo dobrej gry przez 70 minut, w pierwszych minutach Anioły mogły zostać skarcone za swoją nonszalancką postawę na boisku. Wygrana jednak z mocnym przeciwnikiem może jedynie podbudować nasz zespół do dalszej walki. A kolejny mecz odbędzie się już w najbliższą niedziele 20 marca o godz. 14.00 na „SAHARZE”. Przeciwnikiem będzie beniaminek IV ligi Stolem Gniewino. W pierwszym meczu przegraliśmy z nimi 1:0 więc w niedzielę trzeba ustrzelić kolejne punkty i powoli piąć się w tabeli IV ligi.

Zapraszamy…

Ustka na 5+
Więcej

Ustka na 5+

Piątek, 11 marca 2016 godz. 15:04 | LoqS | 561

Na bardzo dobrą ocenę zasłużyła nasza drużyna po konfrontacji z Jantarem Ustka. Zagraliśmy na 5 z plusem i to dużym plusem. Po pierwsze- po bardzo słabej rundzie jesiennej, zawodnicy stracili pewność siebie. Jednak nowi zawodnicy, którzy zasilili nasze szeregi wnieśli nową jakość gry, spokój i pomogli odzyskać pewność siebie  poszczególnych zawodników. Po drugie- zagraliśmy na zero w tyle i to jest budujące, bo w tej rundzie Anioły nie mogą tracić bramek. Po trzecie- po ciężkim okresie przygotowawczym, w końcu widać „luz” w grze i radość z gry. Po czwarte- to my strzelamy bramki. Aż pięć bramek, których autorami są Staszczuk- dublet, Piotrkowski, Smolarek i Fierka. Po piąte- mamy świadomość, że to dopiero początek ciężkiej i długiej drogi, wiodącej do utrzymania w IV lidze. Następny przystanek Powiśle Dzierzgoń.
Mecz odbędzie się już w środę na „SAHARZE” o godz. 15.00
Gratulujemy całej drużynie i czekamy na kolejne wygrane w tym sezonie.
Do zobaczenia w środę...

 

Wiosenne rozgrywki zainauguruje  Puchar Polski z Gryfem...
Więcej

Wiosenne rozgrywki zainauguruje Puchar Polski z Gryfem...

Wtorek, 1 marca 2016 godz. 10:58 | LoqS | 506

Już dziś o godzinie 15.00 na „SAHARZE” w Garczegorzu usłyszymy pierwszy gwizdek inaugurujący wiosenne rozgrywki. Pierwszym przeciwnikiem o stawkę będzie III ligowy Gryf Słupsk. Drużyna dobrze znana szkoleniowcowi Aniołów. Jednak Anioły nie tylko chcą wygrać ten mecz. Anioły muszą wysłać jasny i konkretny sygnał, do Prezesa, Kibiców, że nie poddadzą się i będą walczyć o jak najwyższe cele w tej rundzie. Po ostatnim meczu w Gdyni, mimo przegranej z Arką Gdynia, gra naszego zespołu napawa nadzieją. Ufamy, że dobra gra przełoży się na korzyści punktowe, a dzisiejszy mecz będzie początkiem udanej wiosny Aniołów…

Zapraszamy... "SAHARA" godz. 15.00

 

Znamy już terminarz meczy na "SAHARZE"...
Więcej

Znamy już terminarz meczy na "SAHARZE"...

Piątek, 26 lutego 2016 godz. 09:22 | LoqS | 672

 

Sprawdzi nas Arka a Potem Gryf w Pucharze...
Więcej

Sprawdzi nas Arka a Potem Gryf w Pucharze...

Czwartek, 25 lutego 2016 godz. 08:57 | LoqS | 606

Już w sobotę 27 lutego o godzinie 15.00 na Stadionie Narodowym Rugby przy ulicy Kazimierza Górskiego w Gdyni, Anioły zakończą okres przygotowawczy. Od stycznia Anioły rozegrały pięć oficjalnych sparingów. Odniosły 4 zwycięstwa i jedną porażkę. Trener Tadeusz Wanat powinien być bardzo zadowolony, ponieważ frekwencja na treningach była bardzo duża. Po półrocznej przerwie do drużyny powrócił Marciniak, Stefański, Orczyk. Podczas meczy kontrolnych było testowanych kilku bramkarzy, jednak na dzień dzisiejszy nie zdecydowano się na żadnego z nich. Podczas pracy Trenera z drużyną, Zarząd klubu prowadził z kilkoma zawodnikami rozmowy dot. gry w naszym małym klubie. Ostatecznie dopiero 22 lutego tego roku podpisano półroczne wypożyczenie dwóch zawodników z Gryfa Wejherowo.

 

 Zapraszamy wszystkich chętnych na mecz do Gdyni. Cały zespół będzie można zobaczyć już 1 marca o godz. 15.00 na „SAHARZE” Anioły będą podejmować III ligowego Gryfa Słupsk. Mecz rozegrany zostanie w ramach Pucharu Polski. Serdecznie zapraszamy.

Trwają zapisy...
Więcej

Trwają zapisy...

Poniedziałek, 22 lutego 2016 godz. 09:23 | LoqS | 509

 

Schulz wygrał z Modena...
Więcej

Schulz wygrał z Modena...

Poniedziałek, 25 stycznia 2016 godz. 11:21 | LoqS | 522

„To niesamowite uczucie pokonać tak renomowany klub jak Modena. Trzeba podkreślić w tym sukcesie także rolę naszego szkoleniowca, który cały czas powtarzał nam, że niezależnie od tego co będzie się działo na parkiecie i jak układał wynik, cały czas mamy walczyć. Wykonaliśmy to polecenie bezbłędnie. A w trzecim secie trener Anastasi wykonał małe show kładąc się pod siatką, po którym pojawiło się sporo uśmiechu na naszych twarzach i to też pomogło nam w tej rywalizacji” - dodał Schulz.

Szersza relacja poniżej...

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-01-21/schulz-bez-wzgledu-na-wszystko-trener-kazal-nam-walczyc/
XVI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ...
Więcej

XVI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ...

Środa, 20 stycznia 2016 godz. 10:10 | LoqS | 590

Organizatorzy zapraszają miłośników piłki nożnej do Miejskiej Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku w sobotę 23 stycznia 2016 na XVI Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Starosty Lęborskiego. Początek gier  o godz. 9.00. W turnieju wystąpi 10 drużyn: LEMAT ZATORZE LĘBORK (II miejsce w ubiegłorocznym turnieju), MAX-BRUK LĘBORK (III miejsce), dwie drużyny ANIOŁÓW GARCZEGORZE, JW LĘBORK, BARCA LEBORK, SOKÓŁ SZCZYPKOWICE, GRAHAM SIERAKOWICE, SIESTA LĘBORK i SPARTA  SYCEWICE...

 

Z Nadzieją w Nowy Rok...
Więcej

Z Nadzieją w Nowy Rok...

Poniedziałek, 18 stycznia 2016 godz. 08:09 | LoqS | 564

Mamy kolejny rok. Jesień 2015 roku była najgorszym okresem w historii drużyny seniorów Aniołów Garczegorze. Po rozegranych 16 meczach nasza drużyna zajmuje odległe 17 miejsce. Wygraliśmy tylko trzy razy, tyle samo, co zremisowaliśmy. Aż dziesięć razy musieliśmy uznać wyższość rywala. Strzeliliśmy zaledwie19 bramek, przy stracie aż 27. Związku z planowaniem reorganizacji ligi, bardzo ciężko będzie utrzymać się w IV lidze. Jednak mimo bardzo słabych wyników, gra naszego zespołu wyglądała obiecująco. Docenić trzeba wszystkich zawodników, którzy pomimo słabych wyników, chcą trenować i walczą w każdym meczu do końca.

 

Podczas tegorocznego okresu przygotowawczego Anioły rozegrają sześć meczów sparingowych:

Anioły – Garbarnia Kępice (24.01.2916) godz. 12.00 Lębork

Anioły – Wikęd/GOSRiT Luzino (30.01.2016) godz. 15.00 Lębork

Anioły – Sparta Sycewice (6.02.2016) godz. 15.00 Lębork

Anioły – Chrobry Chabrowo (13.02.2016) godz. 12.00 Lębork

Bytovia II Bytów – Anioły (20.02.2016) Bytów

Arka II Gdynia – Anioły (27.02.2016) Gdynia

Zagrali dla Stanisława...
Więcej

Zagrali dla Stanisława...

Sobota, 21 listopada 2015 godz. 18:01 | LoqS | 729

 

W dniu 21 listopada 2015 roku odszedł od nas Stanisław Syldatk. Współzałorzyciel i wierny kibic naszego małego klubu Anioły Garczegorze. W tych trudnych chwilach cała drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym składają na ręce Prezesa Andrzeja Syldatk kondolencje dla całej rodziny.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 24 Listopada o godz. 12.00 w kościele parafialnym w Garczegorzu

 

 

Przegraliśmy w Luzinie i co dalej...
Więcej

Przegraliśmy w Luzinie i co dalej...

Poniedziałek, 16 listopada 2015 godz. 13:57 | LoqS | 686

W minionym tygodniu Anioły miały rozegrać dwa mecze. W środe udały sie do Luzina. Tam mimo objecia prowadzenia po strzale Żółcia z rzutu rożnego, w drugiej połowie oddały całkowicie pole drużynie gospodarzy. Trzy razy do naszej bramki trafiał Opatowski Krystian.

Niewiele czasu pozostało Trenerowi, żeby pozbierać naszą drużynę i przygotować ich do wali z Powiślem. Zadanie było bardzo trudne. Dodatkowo nasza SAHARA zamieniła się w AQUA ARENE. Władze klubu po konsultacji z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej odpowały mecz. O terminie meczu będziemy informować na stronie.

Nie wiadomo również, czy rozegrany zostanie ostatni mecz w tej rundzie z Jaguarem Gdańsk. Drużyna z Gdańska również z powodu zalania boiska chce przenieść rozgrywane mecze na sztuczną nawierzchnie. Czekamy na decyzje trenera i władz klubu.

 

Piątek, 20 października 2017 godz. 07:16 | Administrator | Odsłony: 19010