Sponsorzy

Aktualności

Wiosenne rozgrywki zainauguruje  Puchar Polski z Gryfem...
Więcej

Wiosenne rozgrywki zainauguruje Puchar Polski z Gryfem...

Wtorek, 1 marca 2016 godz. 10:58 | LoqS | 472

Już dziś o godzinie 15.00 na „SAHARZE” w Garczegorzu usłyszymy pierwszy gwizdek inaugurujący wiosenne rozgrywki. Pierwszym przeciwnikiem o stawkę będzie III ligowy Gryf Słupsk. Drużyna dobrze znana szkoleniowcowi Aniołów. Jednak Anioły nie tylko chcą wygrać ten mecz. Anioły muszą wysłać jasny i konkretny sygnał, do Prezesa, Kibiców, że nie poddadzą się i będą walczyć o jak najwyższe cele w tej rundzie. Po ostatnim meczu w Gdyni, mimo przegranej z Arką Gdynia, gra naszego zespołu napawa nadzieją. Ufamy, że dobra gra przełoży się na korzyści punktowe, a dzisiejszy mecz będzie początkiem udanej wiosny Aniołów…

Zapraszamy... "SAHARA" godz. 15.00

 

Znamy już terminarz meczy na "SAHARZE"...
Więcej

Znamy już terminarz meczy na "SAHARZE"...

Piątek, 26 lutego 2016 godz. 09:22 | LoqS | 636

 

Sprawdzi nas Arka a Potem Gryf w Pucharze...
Więcej

Sprawdzi nas Arka a Potem Gryf w Pucharze...

Czwartek, 25 lutego 2016 godz. 08:57 | LoqS | 572

Już w sobotę 27 lutego o godzinie 15.00 na Stadionie Narodowym Rugby przy ulicy Kazimierza Górskiego w Gdyni, Anioły zakończą okres przygotowawczy. Od stycznia Anioły rozegrały pięć oficjalnych sparingów. Odniosły 4 zwycięstwa i jedną porażkę. Trener Tadeusz Wanat powinien być bardzo zadowolony, ponieważ frekwencja na treningach była bardzo duża. Po półrocznej przerwie do drużyny powrócił Marciniak, Stefański, Orczyk. Podczas meczy kontrolnych było testowanych kilku bramkarzy, jednak na dzień dzisiejszy nie zdecydowano się na żadnego z nich. Podczas pracy Trenera z drużyną, Zarząd klubu prowadził z kilkoma zawodnikami rozmowy dot. gry w naszym małym klubie. Ostatecznie dopiero 22 lutego tego roku podpisano półroczne wypożyczenie dwóch zawodników z Gryfa Wejherowo.

 

 Zapraszamy wszystkich chętnych na mecz do Gdyni. Cały zespół będzie można zobaczyć już 1 marca o godz. 15.00 na „SAHARZE” Anioły będą podejmować III ligowego Gryfa Słupsk. Mecz rozegrany zostanie w ramach Pucharu Polski. Serdecznie zapraszamy.

Trwają zapisy...
Więcej

Trwają zapisy...

Poniedziałek, 22 lutego 2016 godz. 09:23 | LoqS | 472

 

Schulz wygrał z Modena...
Więcej

Schulz wygrał z Modena...

Poniedziałek, 25 stycznia 2016 godz. 11:21 | LoqS | 492

„To niesamowite uczucie pokonać tak renomowany klub jak Modena. Trzeba podkreślić w tym sukcesie także rolę naszego szkoleniowca, który cały czas powtarzał nam, że niezależnie od tego co będzie się działo na parkiecie i jak układał wynik, cały czas mamy walczyć. Wykonaliśmy to polecenie bezbłędnie. A w trzecim secie trener Anastasi wykonał małe show kładąc się pod siatką, po którym pojawiło się sporo uśmiechu na naszych twarzach i to też pomogło nam w tej rywalizacji” - dodał Schulz.

Szersza relacja poniżej...

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-01-21/schulz-bez-wzgledu-na-wszystko-trener-kazal-nam-walczyc/
XVI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ...
Więcej

XVI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ...

Środa, 20 stycznia 2016 godz. 10:10 | LoqS | 561

Organizatorzy zapraszają miłośników piłki nożnej do Miejskiej Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku w sobotę 23 stycznia 2016 na XVI Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Starosty Lęborskiego. Początek gier  o godz. 9.00. W turnieju wystąpi 10 drużyn: LEMAT ZATORZE LĘBORK (II miejsce w ubiegłorocznym turnieju), MAX-BRUK LĘBORK (III miejsce), dwie drużyny ANIOŁÓW GARCZEGORZE, JW LĘBORK, BARCA LEBORK, SOKÓŁ SZCZYPKOWICE, GRAHAM SIERAKOWICE, SIESTA LĘBORK i SPARTA  SYCEWICE...

 

Z Nadzieją w Nowy Rok...
Więcej

Z Nadzieją w Nowy Rok...

Poniedziałek, 18 stycznia 2016 godz. 08:09 | LoqS | 526

Mamy kolejny rok. Jesień 2015 roku była najgorszym okresem w historii drużyny seniorów Aniołów Garczegorze. Po rozegranych 16 meczach nasza drużyna zajmuje odległe 17 miejsce. Wygraliśmy tylko trzy razy, tyle samo, co zremisowaliśmy. Aż dziesięć razy musieliśmy uznać wyższość rywala. Strzeliliśmy zaledwie19 bramek, przy stracie aż 27. Związku z planowaniem reorganizacji ligi, bardzo ciężko będzie utrzymać się w IV lidze. Jednak mimo bardzo słabych wyników, gra naszego zespołu wyglądała obiecująco. Docenić trzeba wszystkich zawodników, którzy pomimo słabych wyników, chcą trenować i walczą w każdym meczu do końca.

 

Podczas tegorocznego okresu przygotowawczego Anioły rozegrają sześć meczów sparingowych:

Anioły – Garbarnia Kępice (24.01.2916) godz. 12.00 Lębork

Anioły – Wikęd/GOSRiT Luzino (30.01.2016) godz. 15.00 Lębork

Anioły – Sparta Sycewice (6.02.2016) godz. 15.00 Lębork

Anioły – Chrobry Chabrowo (13.02.2016) godz. 12.00 Lębork

Bytovia II Bytów – Anioły (20.02.2016) Bytów

Arka II Gdynia – Anioły (27.02.2016) Gdynia

Zagrali dla Stanisława...
Więcej

Zagrali dla Stanisława...

Sobota, 21 listopada 2015 godz. 18:01 | LoqS | 689

 

W dniu 21 listopada 2015 roku odszedł od nas Stanisław Syldatk. Współzałorzyciel i wierny kibic naszego małego klubu Anioły Garczegorze. W tych trudnych chwilach cała drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym składają na ręce Prezesa Andrzeja Syldatk kondolencje dla całej rodziny.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 24 Listopada o godz. 12.00 w kościele parafialnym w Garczegorzu

 

 

Przegraliśmy w Luzinie i co dalej...
Więcej

Przegraliśmy w Luzinie i co dalej...

Poniedziałek, 16 listopada 2015 godz. 13:57 | LoqS | 646

W minionym tygodniu Anioły miały rozegrać dwa mecze. W środe udały sie do Luzina. Tam mimo objecia prowadzenia po strzale Żółcia z rzutu rożnego, w drugiej połowie oddały całkowicie pole drużynie gospodarzy. Trzy razy do naszej bramki trafiał Opatowski Krystian.

Niewiele czasu pozostało Trenerowi, żeby pozbierać naszą drużynę i przygotować ich do wali z Powiślem. Zadanie było bardzo trudne. Dodatkowo nasza SAHARA zamieniła się w AQUA ARENE. Władze klubu po konsultacji z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej odpowały mecz. O terminie meczu będziemy informować na stronie.

Nie wiadomo również, czy rozegrany zostanie ostatni mecz w tej rundzie z Jaguarem Gdańsk. Drużyna z Gdańska również z powodu zalania boiska chce przenieść rozgrywane mecze na sztuczną nawierzchnie. Czekamy na decyzje trenera i władz klubu.

 

Nabór rocznika 1998-1999 ciągle trwa...
Więcej

Nabór rocznika 1998-1999 ciągle trwa...

Poniedziałek, 16 listopada 2015 godz. 13:45 | LoqS | 857

Dnia 13 czerwca 2015 roku Zarząd Klubu Sportowego zdecydował się oddać pod opiekę Trenera Mariusza Misiaka młodzież z rocznika 1998 i 1999. Dlatego każdy kto ma chęć sprawdzenia swoich umiejętności i chce trenować pod okiem Trenera, który przez kilka ostatnich lat  prowadzi najlepszy zespół naszego powiatu. Zapraszamy na treningi w każdą środę i piątek na godz. 18.00. W razie jakichkolwiek pytań Trener prosi o kontakt telefoniczny: 503-554-303.  
Zapraszamy

 

Anioły bez skrzydeł...
Więcej

Anioły bez skrzydeł...

Poniedziałek, 9 listopada 2015 godz. 17:37 | LoqS | 653

W dniu wczorajszym 8 listopada o godz. 13.00 Anioły podejmowały niżej notowanego przeciwnika Centrum Pelplin. Nasi zawodnicy, mimo paskudnych warunków pogodowych, wyszli na boisko zdeterminowani do zgarnięcia kompletu punktów. Bardzo dobra walka. Szybkie akcje skrzydłami. Walka o każdą piłkę zwiastowały, że wraz z upływem minut bramka dla Gospodarzy będzie tylko kwestią czasu. Jednak w piłce trzeba mieć troche szczęcia. W tym dniu Anioły na pewno go nie miały. Kiedy kibice zgromadzeni na stadionie pogodzili się podziałem punktów, w 93 minucie goście uderzyli po raz drugi na bramkę Wójtowicza. Ten sparował piłkę przed siebie i napastnik Centrum Pelplin dokończył atak strzelając z najbliższej odległości potężnie na bramkę Aniołów. Sędzia główny zakończył spotkanie. Anioły przegrały kolejny mecz w doliczonym czasie gry. Goście natomiast wracając do domów nie wierzyli, że jadą z kompletem punktów.

Czy po takiej przegranej Anioły są w stanie się podnieść. Przecież ich gra nie wygląda tragicznie. Jednak nie za grę otrzymuje się punkty, tylko za strzelone więcej bramek od przeciwnika. Już w najbliższą środę o godz. 11.00 w Luzinie Anioły jadą powalczyć o życie z drużyną z Luzina. Zapraszamy…

 

11 listopada... zapraszamy
Więcej

11 listopada... zapraszamy

Sobota, 7 listopada 2015 godz. 13:30 | LoqS | 666


 

Porażka w Tczewie, wygrana w Kusowie...
Więcej

Porażka w Tczewie, wygrana w Kusowie...

Piątek, 6 listopada 2015 godz. 08:30 | LoqS | 529

W ostani dzień października Anioły udały sie do Tczewa. Nadzieje i oczekiwania po wygranym meczu były bardzo duże. Jednak tylko na oczekiwaniu się skończyło. Anioły podeszły do spotkania bez większego zaangażowania. Trudno być optymistą przed kolejnymi spotkaniami.

Mimo wygranej w 1 rundzie Pucharu Polski(0:6) z drużyną z Kusowa, gra naszej drużyny niestety nie napawa optymizmem. Zapraszamy jednak na kolejny mecz IV ligi już w niedziele 8 listopada o godz 13.00. Anioły na Saharze podejmować będą Centrum Pelplin. Tabela pokazuję, że w tym meczu to Anioły będą faworytem, ale czy zdołają unieść taki ciężar???

Już w niedziele się przekonamy. Zapraszamy...

 

 

Czy to początek dobrej passy???
Więcej

Czy to początek dobrej passy???

Poniedziałek, 26 października 2015 godz. 08:54 | LoqS | 617

 W miniony weekend na "SAHARZE" Anioły pokonały Bytovie II 1:0. Cieszy fakt zdobycia kolejnych trzech punktów. Mimo, że przeciwnikiem była drużyna zajmująca miejsce w środkowej części tabeli Anioły nie mając nic do stracenia ruszyły do walki. Szybko bo już w 10 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Smolarek umieścił piłkę w siatce przeciwnika...
 

Czy wkońcu po wielu tygodniach dobrej gry bez punktów Anioły odbudują się psychicznie i zaczną zdobywać kolejne punkty? Zobaczymy. Już w najbliższym tygodniu 31 października o godz. 14.00 w Tczewie, Anioły zagrają z Gryfem 2009. Jest to bezpośredni sąsiad naszego klubu w tabeli. Mimo, że zajmujemy wyższe miejsce, obie drużyny będą chciały zdobyć komplet punktów.

Zapraszamy...

 

Brak szczęścia z Wiceliderem
Więcej

Brak szczęścia z Wiceliderem

Sobota, 17 października 2015 godz. 20:53 | LoqS | 644

Deszczowe sobotnie popołudnie przy ul. Kusocińskiego w Lęborku nie przyniosło kolejnych punktów drużynie Aniołów Garczegorze. Chytry plan Tadeusza Wanat nie przyniósł oczekiwanego rezultatu. Anioły miały dać się wyszaleć Pogoni w pierwszej połowie i nie stracić bramki. Jednak w 4 minucie plan upadł, ponieważ Pogoń oddała pierwszy celny strzał i od razu zamieniła go na gola. Z rzutu wolnego przymierzył Sychowski a Oleszkiewicz nawet nie zareagował i sympatycy Pogoni zaczęli świętować razem ze swoją drużyną...

Zapraszamy na kolejny mecz już w sobotę 24 października o godz. 15.00
Anioły na SAHARZE podejmować będą Bytovie II Bytów
 

 

Szczęśliwa niedziela...
Więcej

Szczęśliwa niedziela...

Poniedziałek, 12 października 2015 godz. 14:34 | LoqS | 682

Wczorajsza niedziela była szczęśliwa dla wszystkich kibiców piłki nożnej. Rzesza fanów, cieszy się z awansu na Euro 2016 naszej Reprezentacji pod wodzą Nawałki. Jednak powodów do zadowolenia tego dnia było znacznie więcej. Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania Anioły vs Start Miastko, przedstawiciele naszej miejscowości wywalczyli Puchar Gminy w tenisa stołowego. Gratulacje dla całej drużyny MARPOL-Garczegorze. Lokalni kibice jednak czekali na zdobycie kolejnych, jakże ważnych punktów w IV lidze przez Aniołów. Tym razem mimo zimna wszyscy sympatycy się nie zawiedli i ujrzeli dobry mecz na SAHARZE. Od pierwszych minut Anioły chciały zdominować spotkanie. Wszyscy zawodnicy wiedzieli, jak ważny jest każdy punkt w tym spotkaniu. Co najważniejsze potwierdzili to na boisku swoją waleczną postawą. Już w 9 minucie wynik spotkania otworzył Pendowski, który najprzytomniej zachował się w polu karnym Gości....
 
Zapraszamy wszystkich kibiców do Jaskini Lwa w  17października na godz. 15.00.

 

Czarne chmury nad ANIOŁAMI...
Więcej

Czarne chmury nad ANIOŁAMI...

Środa, 7 października 2015 godz. 16:13 | LoqS | 682

Niestety w pierwszym meczu pod batutą Tadeusza Wanata „Anioły” dostały lanie od beniaminka z Przechlewa. Mimo, że zawodnicy „Aniołów” byli zdeterminowani, a ponadto grali z pełnym zaangażowaniem z beniaminkiem, razili nieskutecznością. „Brda” jednak nie chciała oddać u siebie punktów i w dziesiątej minucie oddała swój pierwszy strzał na bramkę gości jednocześnie obejmując prowadzenie. „Anioły” jednak nie chciały się poddać. Zawodnicy próbowali gry kombinacyjnej, ataków to z prawej, to z lewej strony. Jednak w całej grze zabrakło dokładnego ostatniego podania, bądź celnego kąśliwego strzału na bramkę gospodarzy. Kiedy zdobycie gola przez „Aniołów” było kwestią czasu...
 

Już w niedziele 11-10-2015 roku o godz. 14.00 na „SAHARZE” Anioły będą podejmować Start Miastko. Trener, zawodnicy i wszyscy kibice liczą na przełamanie, jednak bez szczęści ciężko będzie o wywalczenie choćby punktu.

Zapraszamy…

Czas na zmiany...
Więcej

Czas na zmiany...

Poniedziałek, 28 września 2015 godz. 19:44 | LoqS | 950

 

Dnia 28-09-2015 roku po rozmowie z Zarządem Klubu Sportowego „ANIOŁY GARCZEGORZE” trener Mariusz Misiak za porozumieniem stron zrezygnował z trenowania drużyny seniorów. Od dzisiejszego dnia pełną odpowiedzialność za wyniki drużyny ponosi najbardziej doświadczony Trener w naszym regionie Tadeusz Wanat...

Huśtawka nastrojów na „SAHARZE”
Więcej

Huśtawka nastrojów na „SAHARZE”

Poniedziałek, 28 września 2015 godz. 08:32 | LoqS | 653

W niedziele 27 września na „SAHARE” przyjechała drużyna GKS KOLBUDY. Goście przybyli w roli faworyta. Nie bez przyczyny zajmują 3 miejsce w IV lidze rozgrywkowej. Anioły, które nie mają nic do stracenia, miały w ustawieniu rewolucje. Smolarek znalazł się na pomocy do Mielewczyka w środku dołączył Choszcz, a na obronie od pierwszych minut zagrał Żółć. Jednak zgodnie z przewidywaniami to goście dominowali w pierwszych minutach spotkania. W 30 minucie mogli objąć prowadzenie. Sędzia główny spotkania pokazał „wapno”. Jednak wywalczenie karnego to nie to samo, co strzelenie gola, o czym nasi zawodnicy już dwukrotnie w tej rundzie się przekonali. Do piłki podchodzi Frankowski...
RODŁO dobija Aniołów...
Więcej

RODŁO dobija Aniołów...

Niedziela, 20 września 2015 godz. 07:38 | LoqS | 614

Anioły w 7 kolejce IV ligi uległy Rodłu Kwidzyń 3:0. Wynik jest bardzo wysoki i na pewno dobrze nie wpłynie na atmosfere w drużynie. Znowu po dobrym meczu Anioły nie zdobyły żadnego punktu. Osoby niezwiązane z naszą drużyną dziwią się, że Anioły z taką grą przeciwko liderowi zajmuje ostatni miejsca w tabeli. Piłka jednak jest brutalna. Ładna gra nie daje punktów.Trzeba jednak się pozbierać i za tydzień na SAHARZE pokazać pazur i wygrać z Kolbudami.

Zapraszamy 27 września na godz. 14.00

Wtorek, 12 września 2017 godz. 18:55 | Administrator | Odsłony: 17678