Sponsorzy

Aktualności

Nabór rocznika 1998-1999 ciągle trwa...
Więcej

Nabór rocznika 1998-1999 ciągle trwa...

Poniedziałek, 16 listopada 2015 godz. 13:45 | LoqS | 898

Dnia 13 czerwca 2015 roku Zarząd Klubu Sportowego zdecydował się oddać pod opiekę Trenera Mariusza Misiaka młodzież z rocznika 1998 i 1999. Dlatego każdy kto ma chęć sprawdzenia swoich umiejętności i chce trenować pod okiem Trenera, który przez kilka ostatnich lat  prowadzi najlepszy zespół naszego powiatu. Zapraszamy na treningi w każdą środę i piątek na godz. 18.00. W razie jakichkolwiek pytań Trener prosi o kontakt telefoniczny: 503-554-303.  
Zapraszamy

 

Anioły bez skrzydeł...
Więcej

Anioły bez skrzydeł...

Poniedziałek, 9 listopada 2015 godz. 17:37 | LoqS | 690

W dniu wczorajszym 8 listopada o godz. 13.00 Anioły podejmowały niżej notowanego przeciwnika Centrum Pelplin. Nasi zawodnicy, mimo paskudnych warunków pogodowych, wyszli na boisko zdeterminowani do zgarnięcia kompletu punktów. Bardzo dobra walka. Szybkie akcje skrzydłami. Walka o każdą piłkę zwiastowały, że wraz z upływem minut bramka dla Gospodarzy będzie tylko kwestią czasu. Jednak w piłce trzeba mieć troche szczęcia. W tym dniu Anioły na pewno go nie miały. Kiedy kibice zgromadzeni na stadionie pogodzili się podziałem punktów, w 93 minucie goście uderzyli po raz drugi na bramkę Wójtowicza. Ten sparował piłkę przed siebie i napastnik Centrum Pelplin dokończył atak strzelając z najbliższej odległości potężnie na bramkę Aniołów. Sędzia główny zakończył spotkanie. Anioły przegrały kolejny mecz w doliczonym czasie gry. Goście natomiast wracając do domów nie wierzyli, że jadą z kompletem punktów.

Czy po takiej przegranej Anioły są w stanie się podnieść. Przecież ich gra nie wygląda tragicznie. Jednak nie za grę otrzymuje się punkty, tylko za strzelone więcej bramek od przeciwnika. Już w najbliższą środę o godz. 11.00 w Luzinie Anioły jadą powalczyć o życie z drużyną z Luzina. Zapraszamy…

 

11 listopada... zapraszamy
Więcej

11 listopada... zapraszamy

Sobota, 7 listopada 2015 godz. 13:30 | LoqS | 705


 

Porażka w Tczewie, wygrana w Kusowie...
Więcej

Porażka w Tczewie, wygrana w Kusowie...

Piątek, 6 listopada 2015 godz. 08:30 | LoqS | 561

W ostani dzień października Anioły udały sie do Tczewa. Nadzieje i oczekiwania po wygranym meczu były bardzo duże. Jednak tylko na oczekiwaniu się skończyło. Anioły podeszły do spotkania bez większego zaangażowania. Trudno być optymistą przed kolejnymi spotkaniami.

Mimo wygranej w 1 rundzie Pucharu Polski(0:6) z drużyną z Kusowa, gra naszej drużyny niestety nie napawa optymizmem. Zapraszamy jednak na kolejny mecz IV ligi już w niedziele 8 listopada o godz 13.00. Anioły na Saharze podejmować będą Centrum Pelplin. Tabela pokazuję, że w tym meczu to Anioły będą faworytem, ale czy zdołają unieść taki ciężar???

Już w niedziele się przekonamy. Zapraszamy...

 

 

Czy to początek dobrej passy???
Więcej

Czy to początek dobrej passy???

Poniedziałek, 26 października 2015 godz. 08:54 | LoqS | 651

 W miniony weekend na "SAHARZE" Anioły pokonały Bytovie II 1:0. Cieszy fakt zdobycia kolejnych trzech punktów. Mimo, że przeciwnikiem była drużyna zajmująca miejsce w środkowej części tabeli Anioły nie mając nic do stracenia ruszyły do walki. Szybko bo już w 10 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Smolarek umieścił piłkę w siatce przeciwnika...
 

Czy wkońcu po wielu tygodniach dobrej gry bez punktów Anioły odbudują się psychicznie i zaczną zdobywać kolejne punkty? Zobaczymy. Już w najbliższym tygodniu 31 października o godz. 14.00 w Tczewie, Anioły zagrają z Gryfem 2009. Jest to bezpośredni sąsiad naszego klubu w tabeli. Mimo, że zajmujemy wyższe miejsce, obie drużyny będą chciały zdobyć komplet punktów.

Zapraszamy...

 

Brak szczęścia z Wiceliderem
Więcej

Brak szczęścia z Wiceliderem

Sobota, 17 października 2015 godz. 20:53 | LoqS | 679

Deszczowe sobotnie popołudnie przy ul. Kusocińskiego w Lęborku nie przyniosło kolejnych punktów drużynie Aniołów Garczegorze. Chytry plan Tadeusza Wanat nie przyniósł oczekiwanego rezultatu. Anioły miały dać się wyszaleć Pogoni w pierwszej połowie i nie stracić bramki. Jednak w 4 minucie plan upadł, ponieważ Pogoń oddała pierwszy celny strzał i od razu zamieniła go na gola. Z rzutu wolnego przymierzył Sychowski a Oleszkiewicz nawet nie zareagował i sympatycy Pogoni zaczęli świętować razem ze swoją drużyną...

Zapraszamy na kolejny mecz już w sobotę 24 października o godz. 15.00
Anioły na SAHARZE podejmować będą Bytovie II Bytów
 

 

Szczęśliwa niedziela...
Więcej

Szczęśliwa niedziela...

Poniedziałek, 12 października 2015 godz. 14:34 | LoqS | 723

Wczorajsza niedziela była szczęśliwa dla wszystkich kibiców piłki nożnej. Rzesza fanów, cieszy się z awansu na Euro 2016 naszej Reprezentacji pod wodzą Nawałki. Jednak powodów do zadowolenia tego dnia było znacznie więcej. Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania Anioły vs Start Miastko, przedstawiciele naszej miejscowości wywalczyli Puchar Gminy w tenisa stołowego. Gratulacje dla całej drużyny MARPOL-Garczegorze. Lokalni kibice jednak czekali na zdobycie kolejnych, jakże ważnych punktów w IV lidze przez Aniołów. Tym razem mimo zimna wszyscy sympatycy się nie zawiedli i ujrzeli dobry mecz na SAHARZE. Od pierwszych minut Anioły chciały zdominować spotkanie. Wszyscy zawodnicy wiedzieli, jak ważny jest każdy punkt w tym spotkaniu. Co najważniejsze potwierdzili to na boisku swoją waleczną postawą. Już w 9 minucie wynik spotkania otworzył Pendowski, który najprzytomniej zachował się w polu karnym Gości....
 
Zapraszamy wszystkich kibiców do Jaskini Lwa w  17października na godz. 15.00.

 

Czarne chmury nad ANIOŁAMI...
Więcej

Czarne chmury nad ANIOŁAMI...

Środa, 7 października 2015 godz. 16:13 | LoqS | 725

Niestety w pierwszym meczu pod batutą Tadeusza Wanata „Anioły” dostały lanie od beniaminka z Przechlewa. Mimo, że zawodnicy „Aniołów” byli zdeterminowani, a ponadto grali z pełnym zaangażowaniem z beniaminkiem, razili nieskutecznością. „Brda” jednak nie chciała oddać u siebie punktów i w dziesiątej minucie oddała swój pierwszy strzał na bramkę gości jednocześnie obejmując prowadzenie. „Anioły” jednak nie chciały się poddać. Zawodnicy próbowali gry kombinacyjnej, ataków to z prawej, to z lewej strony. Jednak w całej grze zabrakło dokładnego ostatniego podania, bądź celnego kąśliwego strzału na bramkę gospodarzy. Kiedy zdobycie gola przez „Aniołów” było kwestią czasu...
 

Już w niedziele 11-10-2015 roku o godz. 14.00 na „SAHARZE” Anioły będą podejmować Start Miastko. Trener, zawodnicy i wszyscy kibice liczą na przełamanie, jednak bez szczęści ciężko będzie o wywalczenie choćby punktu.

Zapraszamy…

Czas na zmiany...
Więcej

Czas na zmiany...

Poniedziałek, 28 września 2015 godz. 19:44 | LoqS | 1021

 

Dnia 28-09-2015 roku po rozmowie z Zarządem Klubu Sportowego „ANIOŁY GARCZEGORZE” trener Mariusz Misiak za porozumieniem stron zrezygnował z trenowania drużyny seniorów. Od dzisiejszego dnia pełną odpowiedzialność za wyniki drużyny ponosi najbardziej doświadczony Trener w naszym regionie Tadeusz Wanat...

Huśtawka nastrojów na „SAHARZE”
Więcej

Huśtawka nastrojów na „SAHARZE”

Poniedziałek, 28 września 2015 godz. 08:32 | LoqS | 691

W niedziele 27 września na „SAHARE” przyjechała drużyna GKS KOLBUDY. Goście przybyli w roli faworyta. Nie bez przyczyny zajmują 3 miejsce w IV lidze rozgrywkowej. Anioły, które nie mają nic do stracenia, miały w ustawieniu rewolucje. Smolarek znalazł się na pomocy do Mielewczyka w środku dołączył Choszcz, a na obronie od pierwszych minut zagrał Żółć. Jednak zgodnie z przewidywaniami to goście dominowali w pierwszych minutach spotkania. W 30 minucie mogli objąć prowadzenie. Sędzia główny spotkania pokazał „wapno”. Jednak wywalczenie karnego to nie to samo, co strzelenie gola, o czym nasi zawodnicy już dwukrotnie w tej rundzie się przekonali. Do piłki podchodzi Frankowski...
RODŁO dobija Aniołów...
Więcej

RODŁO dobija Aniołów...

Niedziela, 20 września 2015 godz. 07:38 | LoqS | 656

Anioły w 7 kolejce IV ligi uległy Rodłu Kwidzyń 3:0. Wynik jest bardzo wysoki i na pewno dobrze nie wpłynie na atmosfere w drużynie. Znowu po dobrym meczu Anioły nie zdobyły żadnego punktu. Osoby niezwiązane z naszą drużyną dziwią się, że Anioły z taką grą przeciwko liderowi zajmuje ostatni miejsca w tabeli. Piłka jednak jest brutalna. Ładna gra nie daje punktów.Trzeba jednak się pozbierać i za tydzień na SAHARZE pokazać pazur i wygrać z Kolbudami.

Zapraszamy 27 września na godz. 14.00
Po dobrej grze przegrana, czas na przełamanie
Więcej

Po dobrej grze przegrana, czas na przełamanie

Niedziela, 13 września 2015 godz. 13:16 | LoqS | 657

Niestety mimo prowadzenia gry, stwarzaniu wybornych sytuacji oraz grze w przewadze jednego zawodnika ponad 60 minut, Anioły tylko zremisowały na własne życzenie z wyżej notowanym w tabeli Władysławowem. Miał być mecz przełamania a niestety nadal Anioły mają słabą skuteczność strzelecką. W pierwszej połowie Mielewczyk Filip rozciągał grę na skrzydła i mimo dochodzenia do sytuacji podbramkowych, żaden z zawodników nie mógł umieścić piłki w siatce. Wszystko miało się zmienić kiedy zawodnik z Władysławowa wdał się w dyskusje z sędzią głównym zawodów i otrzymał dwie żółte kartki. Kibice zgromadzeni na SAHARZE mieli nadzieję, że  z minuty na minutę zarysuje się jeszcze bardziej przewaga Aniołów. Nic bardziej mylnego. W miarę upływu czasu zawodnicy Aniołów dostawali jakby paraliżu nie potrafili dograć dokładnie ostatniej piłki. Jednak wszystko miało się zminić kiedy w 75 minucie sędzia pokazał wapno dla Aniołów. Do piłki dochodzi Staszczuk, jednak mimo pewnego strzału trafia w słupek i wynik nie ulega zmianie. Dopiero w 10 minut później potężnym strzałem zza pola karnego Choszcz umieszcza piłkę w siatce. Trybuny szaleją, jednak ich radość trwa zaledwie 5 minut bo w 90 minucie wapno dostaje MKS i Piesik pewnym strzałem strzela bramkę wyrównującą.

 

Nerwowa, ale wygrana...
Więcej

Nerwowa, ale wygrana...

Poniedziałek, 31 sierpnia 2015 godz. 08:08 | LoqS | 759

I stało się. ANIOŁY zdobyły komplet punktów po zwycięstwie nad beniaminkiem IV ligi Zawiszą Borzytuchom. Mogłoby się zdawać, że wygrana 5:2 to spacerek ANIOŁÓW i pewne trzy punkty. Jednak od początku meczu w nasze drużynie było widać ogromne zdenerwowanie. Prowadziliśmy grę. Po pięknym przeżucie Staszczuka do Smolarka, Grzegorz wbiegł w pole karne, posłał piłkę wzdłuż bramki i Miotkowi zostało tylko przyłożyć nogę, aby zdobyć pierwszego gola w tej rundzie dla ANIOŁÓW. Zgromadzeni kibice byli wręcz pewni, że po tej akcji ich ulubiony zespół się uspokoi i zacznie czerpać radość z gry w piłkę. Tak się jednak nie stało...

 

Niemoc strzelecka ANIOŁÓW...
Więcej

Niemoc strzelecka ANIOŁÓW...

Środa, 26 sierpnia 2015 godz. 18:23 | LoqS | 682

  Tak dobrze prezentującej się drużyny ANIOŁÓW po bardzo krórkim okresie przygotowawczym kibice jeszcze nie widzieli. Niestety jeszcze ta praca nie przełożyła się na zwycięstwa. Co gorsza, po trzech kolejkach ANIOŁY nie potrafiły strzelić ani jednej bramki. Najlepszą sytuację na odczarowanie bramki miał Marcin Staszczuk w meczu ze Stolemem Gniewino. Jednak i on nie potrafił wykorzystać idealnej sytuacji, jaką jest rzut karny. Liczymy jednak, że już w najbliższą sobotę ANIOŁY rozwiążą worek z bramkami. Otóż w sobotę o godzinie 17.00 na „SAHARE” przyjeżdza kolejny beniaminek Zawisza Borzytuchom. Jest nadzieja, że po tym meczu Anioły zaczną się piąć po szczeblach tabeli.
Życzymy powodzenia i zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na „SAHARE”.

Kadra Aniołów na sezon 2015/2016
Więcej

Kadra Aniołów na sezon 2015/2016

Czwartek, 13 sierpnia 2015 godz. 21:22 | LoqS | 1101

Skład naszej drużyny nie zmienił sie znacząco. Do doświadczonego i zgranego zespołu doszło dwóch nowych chłopaków. Z wypożyczenia powrócił doświadczony obrońca Paweł Mielewczyk. Odeszli natomiast Maszota Marcin do GLT-L Luzino, Orczyk Sebastian -Stolem Gniewino i na wypożyczenie do Chrobrego udał się Stefański Dawid. Nowo przybyłych witamy i życzymy powodzenia. Odchodzącym dziękujemy i również życzymy wielu sukcesów.
Poniżej prezentujemy cały skład Aniołów...
SOBOTA na Sportowo...
Więcej

SOBOTA na Sportowo...

Czwartek, 13 sierpnia 2015 godz. 21:18 | LoqS | 721

Już w sobotę 15-08-2015 roku o godz. 17.00 rozpocznie się inauguracja IV ligi na "Saharze" . Przeciwnikiem ANIOŁÓW będzie JANTAR USTKA. Drużyna, która jest nam dobrze znana. Zapowiada się fascynujące spotkanie. Anioły chcą pokazać, że są dobrze przygotowani do rozpoczętego sezonu i zagrać o pierwsze punkty w tym sezonie.

Zapraszamy

 

KP nadal niepokonane...
Więcej

KP nadal niepokonane...

Czwartek, 13 sierpnia 2015 godz. 21:09 | LoqS | 739

W miniony weekend nasze Anioły udały się do Starogardu na mecz inauguracyjny sezonu 2015/2016. W gorące popołudnie chcieli pokazać, że przyszedł czas na pokonanie gospodarzy. Niestety mimo dobrych sytuacji i pięknej gry zabrakło szczęścia. Zamiast prowadzić w pierwszej połowie dwoma bramkami, Anioły wyjechały ze Starogardu bez punktu i bilansem bramkowym -2. Liczymy jednak, że podobnie jak po ostatnim meczu z KP Anioły wskoczą na dobry kurs i zaczną wygrywać kolejne mecze. Życzymy powodzenia....

 

Znamy terminarz rozgrywek...
Więcej

Znamy terminarz rozgrywek...

Piątek, 17 lipca 2015 godz. 07:32 | LoqS | 959

W nadchodzącej rundzie Anioły rozegrają 17 spotkań. Pierwszym przeciwnikiem będzie KP Starogard Gdański. Drużyna z aspiracjami do awansu do III ligi. Mniejmy nadzieje, że czas jaki pozostał do rozpoczęcia sezonu, pozwoli sztabowi Trenerskiemu dobrze przygotować Naszą drużynę do rozgrywek.

Poniżej prezentujemy cały terminarz. Systematycznie będzie on uaktualniany o konkretne daty i godziny spotkań.

Kolejka 1 w dniach 08-08-2015/09-08-2015
1 KP Starogard Gdański - Anioły Garczegorze
2 Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń
3 Gedania Gdańsk - Centrum Pelplin
4 Rodło Kwidzyn - Drutex-Bytovia II Bytów
5 Brda Przechlewo - Start Miastko
6 Pogoń Lębork - GKS Kolbudy
7 GRYF 2009 TCZEW - MKS Władysławowo
8 KTS-K LUZINO - Zawisza Borzytuchom
9 Jaguar Gdańsk - Jantar Ustka
XII WIELKI FESTYN RODZINNY!!!
Więcej

XII WIELKI FESTYN RODZINNY!!!

Środa, 15 lipca 2015 godz. 07:50 | LoqS | 711

 

Czas przygotowań...
Więcej

Czas przygotowań...

Wtorek, 14 lipca 2015 godz. 08:50 | LoqS | 677

Już od kilku dnia cały sztab szkoleniowy Aniołów Garczegorze rozpoczął przygotowania do kolejnego sezonu. Na pierwszych treningach pojawili się chętni do walki o miejsce w pierwszym składzie. Pełny skład drużyny podamy w najbliższym czasie. Jednak już w najbliższą sobote 18 lipca będzie moża zobaczyć naszych zawodników podczas meczu kontrolnego z ARKĄ GDYNIA. Jak zapewnia Prezes Aniołów na SAHARE ma przyjechać pierwszy skład drużyny z Gdyni. Mecz ten będzie otwierał kolejny już Wielki Festyn w Garczegorzu. 

Zapraszamy wszystkich chętnych na "SAHARE" na godz. 11.00. Zabierzmy ze sobą rodziny bo w ten dzień na prawdę bedzie się działo. Organizatorzy szykują dużo niespodzianek i niespotykanych gdzie indziej atrakcji dla każdej grupy wiekowej.
 
Dodatkowo, podczas przygotowań do nowego sezonu Anioły rozegrają kilka spotkań kontrolnych. Przeciwnicy już są znani jednak na bieżonco będziemy informować o godzinie rozpoczęcia spotaknia.

ANIOŁY GARCZEGORZE 0  : 2 ARKA GDYNIA 18.07.2015 godz. 11.00 „SAHARA”
JANTAR USTKA   : ANIOŁY GARCZEGORZE 25.07.2015 Ustka godz. 12.00.
STOLEM GNIEWINO   : ANIOŁY GARCZEGORZE 2.08.2015 Gniewono godz. do usg.
GARBARNIA KĘPICE   : ANIOŁY GARCZEGORZE 4.08.2015 Kępice godz. do uzg.

 

 

 

 

Piątek, 20 października 2017 godz. 07:16 | Administrator | Odsłony: 19009