Sponsorzy

Aktualności

MKS WŁADYSŁAWOWO 0 : 2 ANIOŁY GARCZEGORZE
Więcej

MKS WŁADYSŁAWOWO 0 : 2 ANIOŁY GARCZEGORZE

Sobota, 11 kwietnia 2015 godz. 10:52 | LoqS | 1071

Można obejrzeć skróty meczu klikając w baner TELEWIZJA TTM

http://www.telewizjattm.pl/dzien/2015-04-13/33375-wladyslawowo-przegralo-z-aniolami.html?play=on

Pierwsza wygrana Aniołów GRATULACJE poniżej tabela z wynikami a w rozwinieniu opis i małe info z meczu. Wiecej informacji już niedługo...
23 kolejka 11/12 kwietnia 2015
BYTOWIA II BYTÓW 0:0 AMATOR KIEŁPINO 12.04 godz. 13.00
JANTAR USTKA 3:2 GRYF SŁUPSK 11.04 godz. 16.00
WIERZYCA PELPLIN 6:3 GKS KOLBUDY 11.04 godz. 17.00
KP STAROGARD GD. 0:0 POLONIA GDAŃSK 11.04 godz. 16.00
WIKĘD/GOSIR LUZINO 3:0 KORAL DĘBNCA walkower
MKS WŁADYSŁAWOWO 0:2 ANIOŁY GARCZEGORZE 11.04 godz. 13.00
OLIMPIA SZTUM 0:3 CENTRUM PELPLIN walkower
POGOŃ LĘBORK 0:0 START MIASTKO 11.04 godz.17.00
JAGUAR GDAŃSK 4:1 POWIŚLE DZIERZGOŃ 11.04 godz. 13.30
 
Wyniki...
Więcej

Wyniki...

Czwartek, 2 kwietnia 2015 godz. 10:08 | LoqS | 769

Od środy mamy nowego Lidera! W meczu na szczycie Gryf Słupsk pokonał Wierzyce Pelplin 3:0. Poniżej małe info odnośnie wyników...

 

 

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy...
Więcej

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy...

Poniedziałek, 30 marca 2015 godz. 21:30 | LoqS | 800

Czas na podziękowania i garść informacji...
Anioły Olimpia
Więcej

Anioły Olimpia

Niedziela, 29 marca 2015 godz. 15:38 | LoqS | 791

Jeszcze w uszach dudnią spiewy kibiców Pogoni, a my dopisujemy sobie 3 punkty. W najbliższy weekend miał się odbyć mecz rewanżowy między Aniołami a Olimpią Sztum. Jednak dzięki decyzji o wycofaniu się drużyny Olimpi Sztum z rozgrywek IV ligi Anoły nierozgrywająć meczu wygrywa 3:0.

 

Pogon 1:0 Anioły
Więcej

Pogon 1:0 Anioły

Sobota, 28 marca 2015 godz. 15:35 | LoqS | 1080

Po emocjonującym meczu Pogoń wygrała u siebie 1:0 z Aniołami. Mecz walki ale więcej szcześcia po stronie drużyny z Lęborka. Trzeba podkreślić też wspaniałą atmosferę i oprawę meczu. Mimo krótkiej przerwy w pierwszej połowie, spowodowanej wrzuceniem serpentyn na boisko przez kibiców gospodarzy i kilku wulgarnych okrzyków wobec drużyny gości. Kibice dopisali i wspierali swoje drużyny.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom. Mimo pełnej walki i zaangarzowania nie było chamstwa i cwaniactwa. Wszyscy się szanowali a to najważnijesze. Życzymy też Pogoni powodzenia w dalszym etapie rozgrywek.

Czas na POGOŃ...
Więcej

Czas na POGOŃ...

Piątek, 27 marca 2015 godz. 22:47 | Administrator | 751

I już jutro, najważniejszy mecz powiatu Lęborskiego. Gospodarze Pogoń Lębork będzie chciała zdetronizować Aniołów. To właśnie zawodnicy z małej wsi Garczegorze jadą do Lęborka w roli faworyta.
Trzy punkty jadą do Gdańska… (1:2)
Więcej

Trzy punkty jadą do Gdańska… (1:2)

Niedziela, 22 marca 2015 godz. 10:42 | Art | 743

Koniec. Po błędach w obronie z dobrze dysponowaną drużyną gości Anioły bardzo rzadko dochodziły do głosu. Mieliśmy swoje szanse jednak kiepska gra w środku pola i niezdecydowanie Drzazgi przesądziły o meczu. Nie pomogły zmiany choć po nich Anioły nieco lepiej się prezentowały na boisku. Dobry mecz Choszcza. Szczególnie jak został przesunięty do środka. Ponowna przegrana

Jaguar już się szykuje…
Więcej

Jaguar już się szykuje…

Czwartek, 19 marca 2015 godz. 10:40 | Art | 593

Już w najbliższą niedziele nasi zawodnicy rozegrają kolejny mecz rundy wiosennej sezonu 2014/2015. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie KP JAGUAR Gdańsk.   Na inauguracje sezonu rozegrał wyjazdowy mecz z Poloniom Gdańsk. W pomeczowym skrócie z meczu w Gdańsku Admin zapowiada przygotowania do ciężkiego meczu na wyjeździe w Garczegorzu.  To będzie nasze drugie spotkanie z tym zespołem. Na jesień bardzo dobrze

Czas podziękowania i motywacji…
Więcej

Czas podziękowania i motywacji…

Czwartek, 19 marca 2015 godz. 10:32 | Art | 647

Dnia 18-03-2015 roku władze klubu odwiedził długoletni kibic ale także Człowiek, który na miarę możliwości zawsze wspiera naszą drużynę. Mowa o Panu Krefta Marcinie. Dostrzegł on kilka lat temu nasz Klub. Cieszy się, że władze „Aniołów” troszczą się o rozwój piłkarski swoich zawodników, a także wychowanków. Aby odciążyć Prezesów Pan Marcin ufundował na rzecz klubu

Powiśle VS Anioły na remis… 0:0
Więcej

Powiśle VS Anioły na remis… 0:0

Sobota, 14 marca 2015 godz. 10:10 | Art | 756

Po końcowym gwizdku wszyscy kibice zgromadzeni przed komputerami mogą czuć niedosyt. Znowu tylko mały punkt, ale lepsze to niż nic. Po przebiegu meczu wszyscy kibice zgromadzeni na stadionie ujrzeli dwie różne połowy. W pierwszej to gospodarze dyktowali warunki grając odważnie skrzydłami, lepiej panowali nad piłką i zdominowali Aniołów w środku pola. Mieli swoje okazje najlepszą, 

START bezpramkowy
Więcej

START bezpramkowy

Niedziela, 8 marca 2015 godz. 10:02 | Art | 641

Emocje opadły. Kibice zgromadzeni na stadionie zobaczyli niemrawe 90 minut. Walka toczyła się głównie w środku boiska. Po pierwszych minutach dominacji Aniołów śmielej do głosu zaczęli dochodzić Goście. Na szczęście mimo kąśliwych strzałów i kilku rzutów rożnych nie strzelili gola. Bardzo dobrą dyspozycją popisał się „ŁYSY”, który pewnie bronił każdą piłkę. W drugiej połowie bardzo dobra zmiana 

Zmiany widoczne gołym okiem….
Więcej

Zmiany widoczne gołym okiem….

Niedziela, 8 marca 2015 godz. 09:58 | Art | 584

Niedziela 8.03.2015 roku godzina 10.10. Na „SAHARZE” przygotowania w pełni.  Pan Marek przygotowuje boisko na dzisiejsze spotkanie. Pogoda sprzyja jego przygotowaniom, tym bardziej że niebo bezchmurne a słonce w pełnej krasie. Piękny prezent dla Wszystkich Kobiet przygotowała pogoda z okazji ich święta. W minionym tygodniu zostały zakończone prace związane z ogrodzeniem boiska.   Nowe łapacze

czas na START…
Więcej

czas na START…

Sobota, 7 marca 2015 godz. 09:54 | Art | 668

I już jutro o godzinie 14.00 na „SAHARZE” usłyszymy pierwszy gwizdek rozpoczynający rundę wiosenną sezonu 2014/2015. Pierwszym rywalem ANIOŁÓW będzie START MIASTKO. Na jesień na gościnnym boisku w Trzebielinie ANIOŁY zagrały dwie różne połowy. Pierwsza pełna polotu, szybkich akcji i co najważniejsze goli, druga bardziej rozkojarzona, z dużą dozą szczęścia. Najważniejsze jest to, że do Garczegorza pojechały 3 punkty. 

Czas zaplanować wiosnę…
Więcej

Czas zaplanować wiosnę…

Środa, 4 marca 2015 godz. 09:37 | Art | 618

Witam, spływa do nas coraz więcej informacji odnośnie nadchodzącej wiosny. Choć dzisiejszego dnia warunki pogodowe iście jesienne to prawdziwy kibic czeka na pierwszy mecz rundy wiosennej. Mając na uwadze iż nie każdy może z dnia na dzień zaplanować sobie wolne na każdy mecz Naszej drużyny, publikujemy terminarz rozgrywek na rundę wiosenną 2015 roku. Ufamy, że jeszcze więcej kibiców

Ostatnie starcie Na 2:0
Więcej

Ostatnie starcie Na 2:0

Sobota, 28 lutego 2015 godz. 09:31 | Art | 558

Witam, w dniu dzisiejszym zakończył się okres przygotowawczy naszej drużyny do rundy wiosennej. Jak na koniec lutego pogoda sprzyjała nie tylko zawodnikom ale i małej grupie kibiców. Pierwszym zespołem podejmowanym na „SAHARZE” w 2015 roku był KS STOLEM GNIEWINO. Zespół wymagający, o dobrym przygotowaniu technicznym i fizycznym pod wodzą trenera Tomasza Dołotko. W pierwszej połowie ujrzeliśmy

Czas na nowe wyzwania
Więcej

Czas na nowe wyzwania

Czwartek, 26 lutego 2015 godz. 09:04 | Art | 600

Witam, nasz sztab szkoleniowy w najbliższą sobotę zakończy zimowy okres przygotowawczy. Mimo, że na stronie od paru tygodni niewiele się dzieje nasi piłkarze w pocie czoła trenują pod okiem duetu Misiak&Wanat. W drużynie pojawiły się nowe twarze. Kilku piłkarzy opuściło nasz Klub. Jedni do wyższej ligi aby jeszcze bardziej się rozwijać, jeszcze inni zostają w grze 

NOWY OBIEKT NA SAHARZE
Więcej

NOWY OBIEKT NA SAHARZE

Piątek, 16 stycznia 2015 godz. 12:53 | Administrator | 654

Klub Sportowy „Anioły” Garczegorze zrealizował projekt „Budowa sceny z zadaszeniem na terenie Centrum rekreacyjno – sportowego „Sahara” w Garczegorzu sposobem na rozwój turystyki i rekreacji”.

RUSZYŁ OKRES PRZYGOTOWAWCZY
Więcej

RUSZYŁ OKRES PRZYGOTOWAWCZY

Niedziela, 11 stycznia 2015 godz. 12:59 | Administrator | 564

Z początkiem roku Anioły ponownie wybiegły na boisko by rozpocząć przygotowania do nadchodzącej szybkimi krokami rundy wiosennej. 

WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT
Więcej

WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT

Środa, 24 grudnia 2014 godz. 13:02 | Administrator | 590

Aby wszyscy z Was znaleźli swoje miejsce przy świątecznym stole, by spełniły się Wasze najskrytsze marzenia, a każdy kolejny dzień był jeszcze lepszy od poprzedniego. Samych sukcesów w życiu rodzinnym i zawodowym oraz wielu niezapomnianych wrażeń sportowych z udziałem piłkarzy Aniołów Garczegorze.

GŁOSUJEMY NA SPORTOWCA, TRENERA I DRUŻYNĘ ROKU 2014
Więcej

GŁOSUJEMY NA SPORTOWCA, TRENERA I DRUŻYNĘ ROKU 2014

Czwartek, 20 listopada 2014 godz. 13:04 | Administrator | 798

Trwa głosowanie w pierwszym etapie 62. Plebiscytu Sportowego „Dziennika Bałtyckiego”. Do 28 listopada można oddać swój głos na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Drużynę w powiecie lęborskim w 2014 roku. Klub Sportowy Anioły Garczegorze jak co roku wystartował w tym lokalnym plebiscycie. W kategorii Sportowiec Roku swoje głosy można oddać na Marcina Drzazgowskiego, który od lat grając

Wtorek, 12 września 2017 godz. 18:55 | Administrator | Odsłony: 17683