Sponsorzy

Anioły dzielą się punktami

Sympatycy Aniołów liczyli na dobre występy swoich ulubieńców podczas pierwszych meczy. Niestety w Miastku pierwszą połowę zawodnicy Aniołów zostali zdominowani przez gospodarza. Druga połowa to inny obraz gry ale mimo, że strzelili 4 bramki to stracili 2 i podzielili się punktami.

Z innymi nadziejami cały sztab trenerski i zawodnicy podchodzili do meczu z Arką II Gdynia. Jednak w pierwszych minutach koncentrację zachował bramkarz Dominik Czekirda, który wybronił rzut karny. Ta interwencja dała impuls do jeszcze większej walki. Dobrze funkcjonowały skrzydła. Liczne dośrodkowania i sytuacje bramkowe jednak nie przyniosły upragnionego gola dla gospodarzy. Dopiero w 42 minucie obrońca Arki dotknął piłki ręką i sędzia wskazał na wapno. Do jedenastki podszedł i pewnie wykonał Michał Choszcz. W drugiej połowie zgromadzeni kibice liczyli na kolejne bramki. Jednak to Arka szybciej wyszła z szatni. Po niespełna 17minutach gry Oskar Ryk, mimo asysty dwóch obrońców oddał strzał i pokonał Czekirde. Anioły próbowały zaatakować jednak wraz z upływem czasu to Arka coraz częściej dochodziła do głosu. Kilka groźnych akcji skrzydłami, prostopadłe podania, czy dobrze bite rzuty rożne sprawiały, że Czekirda do ostatniej minuty musiał być skoncentrowany. Mimo, że Anioły miały swoje okazje, to obiektywnie patrząc, remis w tych zawodach był sprawiedliwy. Pierwsza połowa dla Aniołów, druga dla Arki.

 

Jednak trzeba zapomnieć już o tym meczu, bo już w najbliższy wtorek o godz. 17.00 na boisku w Lęborku, Anioły rozegrają mecz z Pogonią Lębork. Pogoń zanotowała bardzo dobry start w lidze, gromadząc komplet punktów. Zapewne będą chcieli podtrzymać tą passe, jednak Anioły też chcą zdobyć całą pulę.

Zapraszamy i kibicujmy swoim ulubieńcom. 

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017 godz. 05:39 | LoqS | Odsłony: 345