Sponsorzy

Dalej bez wygranej!

Gedania Gdansk- Anioły Garczegorze 4:1 (1:1)

Bramka: Mateusz Słumiński

Niestety nie udał nam sie wyjazd do Gdańska. Nasi piłkarze mimo dobrej gry w pierwszej połowie i stworzeniu sobie co najmniej czterech stuprocentowych sytuacji nie umieli pokonać bramkarza gospodarzy. W drugiej połowie Gedania szybko zdobyła bramkę , po fatalnym błędzie naszej obrony. My chcąc ratować wynik odkryliśmy sie i chcieliśmy szukać bramki kontaktowej. Jednak niemoc strzelecka dalej trwala a Gedania w końcówce meczu dwukrotnie jeszcze strzeliła bramkę i pozbawiła nas złudzeń o korzystnym wyniku.

A następny mecz już jutro i to nie byle z kim!
Na „Saharze” podejmujemy lidera Gryfa Słupsk!
Na pewno, będzie to bardzo trudny pojedynek, ale liczymy ze w końcu sie przełamiemy i zdobędziemy upragnione trzy oczka!
Wszystkich sympatyków zapraszamy jutro o 17:30 do Garczegorza aby wspólnym dopingiem pomóc naszym piłkarzom odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie!

Wtorek, 18 września 2018 godz. 06:05 | Edek47 | Odsłony: 385