Sponsorzy

Gramy dalej

W środę rozegrano spotkania IV rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu słupskiego. Do walki włączyli się czwartoligowcy, którzy w komplecie zameldowali się w kolejnej rundzie.

Najciekawiej zapowiadał się mecz w Sycewicach gdzie lider klasy okręgowej Sparta podejmowała Gryfa Słupsk. Piłkarze ze Słupska dopiero w rzutach karnych pokonali gospodarzy 3-1. Swój pierwszy mecz w tym sezonie wygrał Sokół Wyczechy, który na wyjeździe pokonał Brdę Przechlewo. Pogoń Lębork pokonała w Czarnej Dąbrówce GTS, rezerwy Bytovii nie dały szans Czarnym Czarne. Sprawcą największej niespodzianki był Myśliwiec Tuchomie, który potrzebował aż 9 skutecznie wykonanych rzutów karnych by pokonać  Jantar Ustka. Anioły Garczegorze w derbach powiatu lęborskiego pokonały Leśnika Cewice 4-0. Bramki dla naszej drużyny strzelili:  Mateusz Słumiński w 14 minucie, Mariusz Karpiński w 26 minucie, Daniel Sidor w 40 minucie a wynik meczu ustalił w 79 minucie Alik Grigoryan. W następnej rundzie nasi piłkarze na Saharze zagrają z Sokołem Wyczechy 18 października o godz. 15.30