Sponsorzy

Kontrowersyjna porażka!

 Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 0:1 (0:0)

Nie udał się naszym piłkarzom środowy pojedynek z liderem naszej ligi Gryfem Słupsk. Jednak mimo porażki można śmiało stwierdzić, że był to nasz najlepszy mecz rozegrany w sezonie. 
Ale od początku...
W pierwszych minutach Gryf miał dobrą sytuację, jednak nasz bramkarz był na posterunku. Pierwsza kontrowersja to 13 minuta meczu, gdzie Damian Formela uprzedził kapitana Gryfa Michała Szałka i wychodził na czystą pozycję sam na sam z bramkarzem,, ten bezpardonowo go sfaulował za co otrzymał tylko żółtą kartkę. W dalszej fazie pierwszej połowy, to my stworzyliśmy klarowniejsze sytuacje, między innymi ponownie Damian Formela, który minimalnie przeniósł piłkę głową z 3 metrów, dobrą sytację miał też Daniel Sidor, który z rzutu wolnego z 16 metrów nieznacznie przestrzelił. Pierwsza połowa pozwalała dawać nadzieję, że w tym meczu uzyskamy korzystny rezultat. Druga połowa była również wyrównana. My najlepszą sytuację mieliśmy po strzale "Smoliego" gdzie instynktownie wybronił to uderzenie bramkarz Gryfa. 
Gdy większość kibiców zgromadzonych na "Saharze" myślała, ze mecz zakończy się remisem, do akcji wkroczył sędzia Pan Skwiot. Wrzutka w pole karne, wydawać sie mogło nie grożna, do pojedynku główkowego skoczyli Łukasz Łapigrowski i kapitan Gryfa Szałek, gdzie ten drugi cwanie sie wywrócił, gdyz juz nie miał szans dojścia do piłki a sędzia ku zdumieniu wszystkich odgwizdał karnego. Porażka w takim meczu na pewno boli, bo nie było ani przez chwilę widać różnicy między liderem a ostatnia druzyną w tabeli, a wręcz odwrotnie....
Nigdy nie ocenialiśmy pracy sędziów, jednak po takim meczu ciężko przejść obojętnie.  Jedno jest pewne, jeśli tak będziemy grać jak w środę to w końcu się przełamiemy i damy jeszcze dużo radości wszystkim naszym sympatykom. Liga jest baaaardzo długa! 
A najblizsza okazja na przełamanie już w niedzielę!  Jedziemy ponownie do Gdańska, lecz tym razem na mecz z Jaguarem!  Liczymy na dobre wieści!

Wtorek, 18 września 2018 godz. 06:08 | Edek47 | Odsłony: 1904