Sponsorzy

Lider za mocny...

W dzisiejszym meczu ulegliśmy na własnym boisku gościom ze Stężycy 0:1 po bramce strzelonej z rzutu rożnego przez Krzysztofa Iwanowskiego.

W pierwszej połowie to goście dominowali na boisku stwarzając co chwile groźne sytuacje bramkowe lecz nasza defensywa lub bramkarz byli na „posterunku”.
W drugiej połowie to my powinnismy strzelić chociaż jedną bramkę bo wyśmienite 200 % sytuacje mieli Mariusz Karpiński i Damian Formela jednak piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki gości.
A goście nie po składnej akcji a po rzucie rożnym strzelają nam bramkę, tym samym przerywając passę na „ Saharze” gdzie nie przegraliśmy od września ubiegłego roku.
Z przebiegu meczu trzeba przyznać, ze walczyliśmy jak równy z równym i przy odrobinie większego szczęścia remis czy nawet wygrana była w naszym zasięgu.
Raduni gratulujemy kolejnego meczu na „zero” i wygranej oraz życzymy powodzenia w III lidze.
My natomiast już w czwartek udajemy sie do Kolbud na mecz z tamtejszym GKS-em.

Wtorek, 12 czerwca 2018 godz. 08:18 | Edek47 | Odsłony: 341