Sponsorzy

MAMY TO!!!

W meczu ostatniej kolejki IV ligi Anioły Garczegorze zremisowały w Kartuzach z tamtejszą Cartusią 3-3. Po dramatycznym i trzymającym do ostatniej minuty meczu Anioły Garczegorze zapewniły sobie utzrymanie w IV lidze i w sezonie 2017/2018 znowu dojdzie do derbów powiatu lęborskiego z Pogonia Lębork. Mecz sezonu rozegrał nasz bramkarz Adam Wojtowicz, który w 68' obronił rzut karny wykonywany przez Marcina Dampca. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-1 po golach Mateusza Niedźwieckiego w 25' i 45'. W 40'  gola dla Aniołów zdobył Łukasz Łapigrowski. Po przerwie w 62' na listę strzelców wpisał sie Michał Choszcz a w 74' Łukasz Łapigrowski wyprowadza Anioły na prowadzenie. Do ostatniej minuty mecz trzymał w napięciu. W 88' pada wyrównująca bramka dla piłkarzy z Kartuz. Szczęśliwym strzelcem okazał się Marcin Adamkiewicz.  Wynik ten dał Aniołom utrzymanie bo w Wyczechach miejscowy Sokół wygrał z rezerwami Bytovii 2-1.