Sponsorzy

Podział punktów...

Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia  1:1(0:1)

Bramki: Daniel Lewiński 9 min, Daniel Sidor 80min,

We wczorajszym inauguracyjnym nowy sezon meczu zremisowaliśmy z młodymi piłkarzami z Gdyni. Podobnie jak w zeszłym sezonie tak i wczoraj padł wynik 1-1. Pierwsza połowa bardzo zle sie dla nas zaczęła, bo już od 8 minuty przegrywaliśmy po mocnym uderzeniu zza pola karnego. W dalszej fazie meczu obie drużyny stwarzały sobie sytuacje strzeleckie, a my najlepszą mieliśmy po rzucie wolnym z ok. 18 metrów gdzie fantastyczną obroną popisał sie młody bramkarz Arki. Nasze starania zostały uwieńczone w 70 minucie gdzie Daniel „Sidi” Sidor technicznym strzałem doprowadził do remisu. Pod koniec meczu mieliśmy piłkę meczową, ale w dobrej sytuacji minimalnie chybił „ Łapa”.  Trzeba ten punkcik szanować bo druzyna z Gdyni to bardzo wymagający i niewygodny rywal, który z pewnością jeszcze niejednej drużynie napsuje krwi.

Wtorek, 7 sierpnia 2018 godz. 12:13 | LoqS | Odsłony: 364