Sponsorzy

Porażka w końcówce...

We wczorajszym spotkaniu ulegliśmy minimalnie gościom z Gdańska 0:1 po bramce straconej 89 minucie meczu.

Od początku meczu ciężko nam sie grało ze względów atmosferycznych, a także był to nasz trzeci mecz w przeciągu 7 dni. Jaguar to bardzo wymagający rywal, co pokazywał od pierwszych minut przeważając, głównie w środku pola.
W pierwszej połowie prócz strzału głową Słumińskiego wprost w bramkarza więcej sytuacji nie potrafiliśmy sobie stworzyć.
Druga połowa miała bardzo podobny przebieg. Gdy wszyscy zebrani na "Saharze" myśleli, że mecz zakończy się bezbramkowym podziałem punktów to Jaguar wyprowadził zabójczą kontrę strzelając bramkę.
Do końca ligi zostały trzy mecze, trzeba wierzyć, że uda nam się jeszcze powiększyć dorobek punktowy i zajmiemy przyzwoite miejsce w tabeli na koniec sezonu.
A już w najbliższą sobotę czeka nas bardzo daleki wyjazd do Dzierżgonia na mecz z tamtejszym Powiślem.

Wtorek, 12 czerwca 2018 godz. 08:20 | Edek47 | Odsłony: 430