Sponsorzy

Remisowo z Miastkiem

We wczorajszym pojedynku podzieliliśmy sie punktami z gośćmi z Miastka podobnie jak w rundzie jesiennej. ( 4:4 w Miastku)

Chociaż mecz mógł sie dla Nas ułożyć kapitalnie bo już w pierwszej akcji meczu „Łapa” miał świetną okazje lecz minimalnie chybił. W pierwszej połowie to my byliśmy stroną przeważającą stwarzając groźne sytuacje. Jednak to goście strzelili gola i schodzili do szatni z korzystnym rezultatem. W drugiej połowie obraz gry sie nie zmienił i cały czas atakowaliśmy przeciwnika lecz niewykorzystane sytuacje sie mszczą i goście po jednej z kontr wyszli już na dwubramkowe prowadzenie. Na szczęście Anioły grają do końca i to nas nie podłamało a dalej konsekwentnie szukaliśmy kontaktowej bramki. Udało sie to w 82 min po zamknięciu akcji na długi słupek przez Grzegorza Smolarka. Gdy sędzia doliczył 4 min do regulaminowego czasu gry, „Smoli” otrzymał dokładne podanie w polu karnym i wyprzedzając rywala został sfaulowany. Do jedenastki podszedł nasz stały egzekutor Mateusz „Matoł” Słumiński i pewnie pokonał bramkarza z Miastka dając nam remis.
Na pewno jest to punkt ciezko zdobyty i wywalczony. Wiec ostro pracujemy dalej bo już w sobotę kolejny trudny mecz.