Sponsorzy

Siła Gromu!

Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 4:0 (0:0)

Nie udał nam sie daleki wyjazd do Nowego Stawu. Byliśmy skazani na porażkę, chociaż kto był na meczu to po pierwszej połowie mógł mieć nadzieje, że przywieziemy korzystny rezultat. Mianowicie, sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Słumiński, a Lapigrowski po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z kilku metrów trafia prosto w bramkarza gospodarzy.
Natomiast o drugiej połowie, chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć, dwie szybko stracone bramki ustawiły mecz i do końca spotkania już walczyliśmy praktycznie sami z sobą.
Jednak trzeba przyznać, ze wszystkie bramki były pięknej urody i nasz bramkarz nie miał większych szans na skuteczne interwencje.
Nie poddajemy sie, walczymy dalej, jeszcze dużo spotkań przed nami.
W najbliższy weekend odpoczywamy ze względu na pauzę, a najbliższy mecz rozegramy 1 września o godz. 11:00 w Gdańsku z Gedanią.

Wtorek, 18 września 2018 godz. 06:03 | Edek47 | Odsłony: 382