Sponsorzy

Szczęście sprzyja Pogoni...

Ostatni mecz rozegrany na wyjeździe przez naszą drużynę, nie zakończył się po myśli sztabu szkoleniowego i wszystkich sympatyków naszej drużyny. W derbach powiatu lęborskiego, ponownie lepsi okazali się gospodarze. Anioły mimo dobrej gry nie zdołały wyjść na prowadzenie w Lęborku. Indywidualne błędy w obronie bezlitośnie wykorzystał Fabian Słowiński. Mimo trafieniu „ŁAPY”,  Anioły nie odmieniły losów meczu. Do plusów można zaliczyć dobrą grę całej drużyny. Pomysłowość rozgrywania akcji i dobre przygotowanie fizyczne. Jednak w ostatecznym rozrachunku najważniejsze i tak są punkty. Trzeba strzelić o jedną bramkę więcej niż przeciwni. Gramy jednak dalej. Trzeba jak najszybciej zresetować głowę.

Już w najbliższą niedziele 20.08.2017 r. Anioły wybierają się do Bytowa. Tam o godz. 15.00 rozegrają mecz z Drutex- Bytovia II Bytów.

Zapraszamy do obejrzenia spotkania na żywo i kibicowania naszym ulubieńcom. Do zobaczenia w Bytowie… 

Czwartek, 17 sierpnia 2017 godz. 08:44 | LoqS | Odsłony: 300