Sponsorzy

W Kartuzach bez punktów...

Niestety nie udał sie nam dzisiejszy wyjazd do "Serca Kaszub" Kartuz.

Zaczęliśmy w bardzo eksperymentalnym składzie, bo aż 5 zmian zaszło co do meczu z Miastkiem i szanse otrzymali nasi młodzieżowcy, jednak ten wariant nie przyniósł oczekiwanych skutków bo już po 20 min. przegrywaliśmy 3:0 W pierwszej połowie nie byliśmy w stanie zagrozić bramce gospodarzom i z takim wynikiem zeszliśmy do szatni.
Duet trenerów Wanat w przerwie zarządził dwie zmiany, co miało usprawnić naszą grę. Długo czekać nie musieliśmy bo już w 55 min. nasz najlepszy strzelec Mateusz Słumiński po pięknym rajdzie zerwał "pajęczynę" w bramce gospodarzy i dał nam nadzieję na korzystny rezultat. Jednak chwila dekoncentracji i Cartusia ponownie nam odskakuje na trzy bramki. Po tej bramce gospodarze się cofneli i czekali tylko na kontry. My dosyć szybko odpowiedzieliśmy zawodnikom z Kartuz bo w przeciągu 5 min. zdobyliśmy dwie bramki dzięki dobrej skuteczności Słumińskiego i mieliśmy 20 min by doprowadzić do remisu. Okazje ku temu były, ale już nie byliśmy w stanie zaskoczyć bramkarza z Kartuz i do Garczegorza niestety wróciliśmy bez punktów.
Reasumując przespaliśmy pierwszą połowę gdzie nie byliśmy w stanie zagrozić gospodarzom, a w drugiej połowie zabraklo nam dosłownie kilku minut by doprowadzić do remisu.
Szkoda tych punktów bo były w naszym zasięgu...

Wtorek, 12 czerwca 2018 godz. 08:14 | Edek47 | Odsłony: 315