Sponsorzy

Z Kaszubią na remis!

Dzisiejszy mecz podobnie jak na jesień w Kościerzynie zakończył sie podziałem punktów i wynikiem 2:2.

Pierwszą połowę zaczęliśmy bardzo pechowo bo już w 8 min. tracimy bramkę po samobójczym trafieniu Marcina Drzazgowskiego, który został przypadkowo trafiony przy próbie wybicia przez Artura Narewskiego. Po tej bramce ruszyliśmy do ataku i przejęliśmy inicjatywę czego efektem była piękna bramka „Formela” po składnej akcji całego zespołu. Chwile pózniej po faulu bramkarza gości jedenastkę pewnie wykorzystał nie kto inny jak Mateusz Słumiński.
W drugiej połowie obraz gry sie nie zmienił, mecz dalej był wyrównany i obie strony stwarzały sobie groźne sytuacje. Po jednej akcji gości sędzia uznał, że Artur Narewski faulował napastnika gości i wskazał na wapno. Zawodnik Kaszubi sie nie pomylił i doprowadził do remisu.
Z przebiegu spotkania trzeba przyznać, że remis zasłużony i sprawiedliwy. Kaszubia to bardzo wymagający i uznany rywal wiec szanujemy to jedno oczko.

Wtorek, 12 czerwca 2018 godz. 08:12 | Edek47 | Odsłony: 369